Fifa 15 na xbox360 i granie online

manutd

Świeżak
Świeżak
Dzień Dobry, posiadam starą konsole xbox360 rok produkcji 2006 rok. I stąd moje pytanie
1. Czy jak zakupię sobie fifę 15 to gra na tak starej konsoli będzie chodzić normalnie czy gorzej ? Po prostu nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.
2. Czy żeby zagrać w fife 15 online wystarczy kod z oryginalnej gry, czy jeszcze trzeba wykupić kolejny kod na xbox live ?
 

Chopin98

Użytkownik
Użytkownik
Tak bedzie normalnie działać
Żeby grać FUT online potrzebujesz subskrybcji GOLD
 

manutd

Świeżak
Świeżak
FUT ? Czyli fifa ultimate ? Po prostu chcę sobie zagrać z kimś online parę meczy, nic poza tym.
 

Chopin98

Użytkownik
Użytkownik
To sobie wykupujesz GOLD'a na 48h lub na 7 dni (grosze na allegro) i sobie wszystko przetestujesz

Mozesz tez grac FUT jednoosobowy i wtedy golda nie potrzebujesz
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Jeżeli chcesz online grać nawet nie w futa tylko online z kolegami potrzebujesz kodu na golda lub triala na 48h
 

manutd

Świeżak
Świeżak
Ok, to tylko napiszcie jeszcze co to jest fut ? i o co w tym chodzi ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Fifa Ultimate Team
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Budujesz swój własny skład piłkarzy żeby mieli zgranie a potem grasz nimi mecze w lidze z innymi graczami online
 

manutd

Świeżak
Świeżak
A rozumiem, że nie można grać np. swoją utworzoną drużyną z drużyną zwykłą np. Real Madryt ? Czy jak będę grał online to mój przeciwnik może wybrać sobie drużynę którą sam stworzył, czy musi wejść w opcję FUT ?

Jeszcze jedno, czy jak mam ok. 37mb wolnego miejsca na dysku w konsoli :) to fifa 15 będzie chodzić normalnie z płyty ?czy wymaga ileś tam mb wolnego miejsca ?
 

manutd

Świeżak
Świeżak
Ponawiam pytania.
 

Rys97

Użytkownik
Użytkownik
w Fife możesz grać swoim stworzonym składem czyli (Fifa Ultimate Team ) albo po prostu zagrać ze znajomym drużyną np : Real albo grać turniej Realem Madryt przeciwko innym ;)
 

Rys97

Użytkownik
Użytkownik
w Fife możesz grać swoim stworzonym składem czyli (Fifa Ultimate Team ) albo po prostu zagrać ze znajomym drużyną np : Real albo grać turniej Realem Madryt przeciwko innym ;)
Nie możesz grać Realem przeciwko stworzonej drużynie
 

Czochrun

Świeżak
Świeżak
Witam!
Przymierzam się do kupna XO. Aktualnie mam konto na origin i naparzam w FIFA15 na PC. Moje coinsy oraz poziom w FUT przeszły ładnie z FIFA14 do FIFA15. Zakładam, że jeśli kupię FIFA15 na XO i podłącze się do konta origin to i tak nie będe mógł grac w FUT zamiennie na XO i PC zachowując drużyny i wyniki meczów? O ile się nie mylę to są dwie różne gry (różnica np w legendarnych piłkarzach). Czyli co? Będę miał dwa konta (PC i XO), na którym zapisywane będą moje osiągniecia? Jedno widoczne dla użytkowników PC a drugie dla posiadaczy XO?
 

manutd

Świeżak
Świeżak
A ja jeszcze chciałbym uzyskać odpowiedź odnośnie tego wolnego miejsca na dysku 37mb, czy nie bedzie problemu z graniem w fife 15 z płyty przy tak małej ilości miejsca na dysku?
 

manutd

Świeżak
Świeżak
Czy oryginalna fifa 15 posiada kod do grania online, tak jak to było w 14 ?
 

Do góry Bottom