Fight Night Round 4 - download boxer

sufi9

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam Xboxa360 z iXtreme 1.4, ściągnąłem grę Fight Night Round 4, spatchowałem, nagrałem no i wszystko jest elegancko. Ale kiedy wchodzę w opcje tworzenia nowego zawodnika i biorę "download boxer" wyskakuje mi komunikat o aktualizacji. Konsolę prawie caly czas mam podpiętą do neta więc aktualizacje wszyustkie mam. Boję się robić aktualizacje z poziomu gierki żeby nie dostać bana, bo na forum wyczytalem ze spatchowana gra to prawie pewność że bana można dostać...moze mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą aktualizacją??Czy trzeba to zaktualizować żeby móc pobierać dodatkowych zawodników??
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz dostać bana to i tak go dostaniesz. Graj sciagaj z live póki możesz, a bana możesz wyłapać tylko podczas fali....
 

sufi9

Użytkownik
Użytkownik
konsolę mam od grudnia 2008 roku no i niestety w koncie silver...ale zalezy mi na tym żeby nie dostać bana...więc szukam kogoś kto sciągał do tej gry dodatkowych zawodników i też wyskoczyła mu prośba o aktualizację, zrobił ją ale wszystko ma ok...są tu tacy??
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij aktualizacje :D ja przy każdej prawie grze muszą ją zaktualizować :D ściągnij , graj i się nie bój :D
 

Kate&Mike

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie,aktualizacja to normalna sprawa.Większość gier wymaga aktualizacji.
Ja pobrałam kilku nowych zawodników i wszystko jest ok.
Także nie ma co się zastanawiać,ściągasz i giercujesz :)
pozdrawiam
 

sufi9

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie,aktualizacja to normalna sprawa.Większość gier wymaga aktualizacji.
Ja pobrałam kilku nowych zawodników i wszystko jest ok.
Także nie ma co się zastanawiać,ściągasz i giercujesz :)
pozdrawiam
tak tylko że Ty masz iXtreme 1.51 a ja 1.41 wiec nie musiales usuwac trzeciej partycji z gry zeby ja nagrac (spatchowac).na forum przeczytalem ze granie w gry spatchowane na 1.41 to pewny ban. do tej pory nie dostalem wiec teraz tez nie chce przez jakas glupia aktualke ;]

pozdrawiam
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
na forum przeczytalem ze granie w gry spatchowane na 1.41 to pewny ban. do tej pory nie dostalem wiec teraz tez nie chce przez jakas glupia aktualke ;]

pozdrawiam
Słuchaj- sytuacja twoja jest taka. Grałeś na live ze spatchowanymi grami i masz ogromnie duża szanse na uzyskanie bana przy następnej fali banów więc jakaś jedna aktualizacja nie zaszkodzi ci. Nikt ci nie powie kiedy to nastapi, moze sie uchowasz bez bana nigdy nie wiadomo.
 

sufi9

Użytkownik
Użytkownik
Słuchaj- sytuacja twoja jest taka. Grałeś na live ze spatchowanymi grami i masz ogromnie duża szanse na uzyskanie bana przy następnej fali banów więc jakaś jedna aktualizacja nie zaszkodzi ci. Nikt ci nie powie kiedy to nastapi, moze sie uchowasz bez bana nigdy nie wiadomo.
wlasnie o to chodzi ze z spatchowanymi grami nie gralem na live...tylko ze sprawdzonymi i to przez pierwszy mesiac kiedy kupilem konsolę...no nic poczekam jeszcze moze ktos miał taka sama sytuacje jak jak i iXtreme 1.41 i sie wypowie...pozdrawiam
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Bez różnicy czy z spatchowanymi czy nie bana prawdopodobnie dostaniesz kiedy będzie FALA BANÓW nie wcześniej nie później i nic na to nie poradzisz.
 

sufi9

Użytkownik
Użytkownik
aha to jedynym powodem przez ktorego bana moge dostac jest iXtreme 1.4 a nie spatchowana gra?? ;] wiec co poradzicie zeby grac ww wymieniona gre i bana nie dostac?? ;]
 

Jablonka10

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam iXtreme 1.6 i chciałbym pobrać kilku bokserów do fight night 4. Czy opłaca się pobrać tych kilku bokserów ryzykując że dostane bana? I jak duże jest ryzyko złapania bana? Nigdy nie podłączałem się do xbox live. Proszę o pomoc.
 

Do góry Bottom