Forum Wars

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kaku

Użytkownik
Użytkownik
cod 4 <3
 

Dark AlexX

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej wyrzucic gówniane GoW 2 i dac jedynke.

No i GTA IV też by się przydało.

Głosuje na Halo 3
 

kuva

Banned
Użytkownik
Kurczę ....... gdyby mi net działał w konsoli to bym się z chęcią zmierzył w GH:World Tour na Expercie+Hyper Speed x4 ech.......:(
 

HaRdY

Użytkownik
Użytkownik
CoD4,CoD5,GoW 1,2
 

dawid9450

Banned
Użytkownik
Zgadzam się z kolegą w gow 2 to zalagowany i bezskillowy shit.Dawać jednykę, a nie to gówno.Sam z chęcią zagrałbym w jedynkę a wdwójki to mi się nie chce włączać.
 

Dobi

Świeżak
Świeżak
No właśnie. Dajcie gow1, w gow2 nie da się grać.
 

Remington

Banned
Użytkownik
Ja bym mógł zagrać w fife 09 :D ( zagłosowałem na fife )
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Ja na Halo 3 i chcę w Halo 3 (Nie mam golda na razie). Tylko kiedy ten turniej? Najlepiej żeby był w czerwcu :)
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym dodał jeszcze Soul Calibur 4.
 

Marian186

Użytkownik
Użytkownik
Call of Duty 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja pisze się na COD5 lecz po stronie xboxonline:p
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Zostałem krótko mówiąc wypuszczony przez xonline i turniej może się nie odbyć. Spróbuje to jakoś załatwić, bo widzę, że wielu z was czeka na te walkę, ale nie wiem co z tego wyniknie. Póki co głosujcie nadal, jeśli będzie taka potrzeba, to na pewno znajdzie się ktoś, kto z nami zagra i będzie bardziej zdecydowany.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zostałem krótko mówiąc wypuszczony przez xonline i turniej może się nie odbyć. Spróbuje to jakoś załatwić, bo widzę, że wielu z was czeka na te walkę, ale nie wiem co z tego wyniknie. Póki co głosujcie nadal, jeśli będzie taka potrzeba, to na pewno znajdzie się ktoś, kto z nami zagra i będzie bardziej zdecydowany.
o_O oooo czyżby xboxonline sie przestraszylo dostali "fefry"

co do tematu ja nadal glosuje na cod 4 i 5
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Powiedzmy, że ludzie chcą grać, ale administratorzy już niekoniecznie. Sytuacja jest dla mnie idiotyczna, szczególnie, że dostałem od nich propozycje... Mam nadzieje, że szybko znajdę innego rywala i turniej się rozpocznie.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mysle ze sie rozpocznie nie tylko ja na niego czekam lecz reszta forumowiczow
 

chudyosw

Banned
Użytkownik
Temat z ankietą na xboxonline.pl jest już zamknięty bo ustalił to jakiś ich użytkownik a nie mod czy ktoś taki i są kłótnie tzn już nie bo temat zamknięty w ogóle widać że nie są zorganizowani bo taki burdel tam mają że *** i wykłócają sie że ktoś zagłosował na tą gre a nie na inną ^^
 

Mixer

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli już dojdzie do pojedynku z xboxonline to jestem chetny na FIFE 09 . Oczywiście po stronie x360iso.org Pozdro!!!
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
ja bym z chęcią zagrał w GoW 2 - kocham tą grę.Jak xboxonline nie chce grać to możemy zrobić turniej na naszym forum jak kiedyś
 

Fazzer

Użytkownik
Użytkownik
Ej, a nie moglibysmy zorganizować wcześniej turnieju wewnątrz forum?

Jeśli ci z xboxonline zdecydowalibysie w koncu z nami grac to moglibyśmy to potraktowac jako swego rodzaju eliminacje :) bo jesli tak dalej bedzie to w ogole nic nie rozegramy ;) a ja sie bardzo pisze na guitar hero world tour

pozdrawiam
 

patryczek803

Użytkownik
Użytkownik
pisze sie na fife 09 i czekam ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom