Forza Horizon 2 - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Po zagraniu ok 30min, stwierdzam: grafika wydaje mi się ciut lepsza niż w cz. 1 - czyli jak na 9'cio letnią konsolę -świetna! , ścieżka dźwiękowa - majstersztyk. Grywalność na najwyższym poziomie.
Podsumowując: absolutny "must have" na powoli odchodzącej na emeryturę generacji.
Polecam z czystym sumieniem wszystkim posiadaczom x360 :) - w końcu to FORZA :D
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pograłem i powiem że gra urywa jaja przy samej *****...
Gra jest bardzo dobrze przeportowana przez Studio Sumo, jest nawet to samo menu co w Xone.
Różnice między Xone a tą wersją to grafika, deszcz, no i pewnie fizyka bo na innym silniku a tak wszystko jest to samo.
Możecie kupować śmiało w ciemno!
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Grafa -10, muza -10, model jazdy - 10.

Najlepsze wyścigi tego roku.

Nie mam tej grze nic do zarzucenia.
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Krótko - ta gra to jedno wielkie pieprzone mistrzostwo świata. Nie mogę się oderwać od pada.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Grałem dosłownie moment ale ten moment spowodował, że jestem jak najbardziej na TAK ---> Gra jest wypasiona w kosmos. Kocham serię Horizon! Co najważniejsze znów muzyka na najwyższym poziomie (takie gry kocham, kocham i jeszcze raz kocham!).
Więcej napisze jak trochę ogram grę, a czasu teraz troszkę mało mam :).



Ale już polecam i oceniam na 10!
 

mati1411

Banned
Użytkownik
Dobra to moze ja dodam troche goryczy do tego dzbana miodu. Po pierwsze od tygodnia codziennie ogrywam demo FH2 na xone i dzisiaj po 10min z gra na x360 postanowilem go sprzedac. Roznica w grafice to przepasc.
No ale to bylo do przewidzenia. Dalej, jesli chodzi o sama rozgrywke to fizyka jazdy to jest juz jakas kpina. Ja rozumiem ze horizon ma byc bardziej lajtowy a stara ma byc hardcorowa ALE! Sory to jest przesada, gram na ustawienich symulacja wszystko wylaczone poza abs i jest kpina. Ym huracanem mozna przejechac praktycznie wszystko na plenym gazie, supra jedzie jak po szynach nie moge jej wrzucic w jakikolwiek drift, wykonac tym autem spina to prawdziwa sztuka (co w F5 tym autem wystarczy sekunda nieuwagi i lecimy na sciane). Na sam koniec po przejechanu kilku wyscigow kupilem lambo diablo sv i tym autem nieda sie spalic laka. Nie da sie nawet pokrecic bączków bo od razu lapie przyczepnosc. Sory nie jezdzilem diablo ale swoje mocnymi autami przelatalem i mysle ze V12 w lambo potrafilo by usmazyc laka! Generalnie jestem mega zawiedzony wersja na 360, gre wylaczylem bo niechcialo mi sie wiecej grac, wracam do F5 na one. Wydaje mi sie po samym demie ze mimo wszystko FH2 na one jest jednak bardziej wymagajaca bo po 3 godzinach z wersja na 360 przypomnialy mi sie czasy starych nfs gdzie jechalo sie na pelnym gazie i hamolca uzywalo sie tylko przy zakrecie 90stopni. Przepraszam dziekuje ktos musial pohejtowac ;-)
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Aż mi przykro, że przez wyjątkowo debilna politykę MS, nie mogę podpiąć do konsoli żadnej sensownej kierownicy...

/Wysłano z telefonu/
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobra to moze ja dodam troche goryczy do tego dzbana miodu. Po pierwsze od tygodnia codziennie ogrywam demo FH2 na xone i dzisiaj po 10min z gra na x360 postanowilem go sprzedac. Roznica w grafice to przepasc.
No ale to bylo do przewidzenia. Dalej, jesli chodzi o sama rozgrywke to fizyka jazdy to jest juz jakas kpina. Ja rozumiem ze horizon ma byc bardziej lajtowy a stara ma byc hardcorowa ALE! Sory to jest przesada, gram na ustawienich symulacja wszystko wylaczone poza abs i jest kpina. Ym huracanem mozna przejechac praktycznie wszystko na plenym gazie, supra jedzie jak po szynach nie moge jej wrzucic w jakikolwiek drift, wykonac tym autem spina to prawdziwa sztuka (co w F5 tym autem wystarczy sekunda nieuwagi i lecimy na sciane). Na sam koniec po przejechanu kilku wyscigow kupilem lambo diablo sv i tym autem nieda sie spalic laka. Nie da sie nawet pokrecic bączków bo od razu lapie przyczepnosc. Sory nie jezdzilem diablo ale swoje mocnymi autami przelatalem i mysle ze V12 w lambo potrafilo by usmazyc laka! Generalnie jestem mega zawiedzony wersja na 360, gre wylaczylem bo niechcialo mi sie wiecej grac, wracam do F5 na one. Wydaje mi sie po samym demie ze mimo wszystko FH2 na one jest jednak bardziej wymagajaca bo po 3 godzinach z wersja na 360 przypomnialy mi sie czasy starych nfs gdzie jechalo sie na pelnym gazie i hamolca uzywalo sie tylko przy zakrecie 90stopni. Przepraszam dziekuje ktos musial pohejtowac ;-)
mam niemal identyczne odczucia. ustawienia maks hardcore symulacja, i to jest wciąż arkadówka, rodem z nfs-a. już nawet kierownicy nie podpinam, bo mi się nie chce. niech se mój junior na padzie w to polata. jednak Horizon jest lepsze, moim zdaniem.
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
No ale panowie, przecież to każdy wie jaki jest podział w Forzach i czego się po tych odsłonach spodziewać. Tak samo jakbym narzekał że Forza Motorsport 5 jest trudna i nie daje się na luzaku grać. W Forza Horizon 2 jest fun fun i jeszcze raz fun do potęgi entej od początku do końca. Rylax jak mówi Piotrek Żyła :)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cozzy- to dlaczego w Horizon model jazdy(np. w trybie symulacji), jest zbliżony do doskonałości, jaką jest Forza 4?
tu się nie dało?
w Horizon gram, i wiem, że gram w Forzę. w Horizon 2 czuję, że gram w nfs-a. ja osobiście nie tego bym oczekiwał, gdybym kupował. :D
pozostaje ogrywać Forzę 4, na kierze. absolutny absolut. :D
ps. ja rozumiem kompromisy graficzne, ale to co widzę teraz, to jakieś żarty. kilka metrów przed maską nie ma traw, krzaczków, tylko płasko po horyzont(depth of field). doczytuje się żenująco późno. mówię ofc tylko o małej roślinności, nie budynkach czy drzewach. zresztą, nie narzekam już więcej, giera prawdopodobnie idzie do kosza. :D
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak było w trybie symulacji w FH. Tu mam ustawiony poziom "Trudny" i mi pasuje. Jak na moje wymagania tego typu rozrywki akurat. Prawdziwą symulację to mam jak wsiadam rano na parkingu w samochód i zapie...m ciurkiem 1500 km żeby zdążyć na czas. To jest dopiero Le Mans :) A FH2 jeszcze raz wszystkim polecam.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no wiesz- ja też mam prawdziwą symulację. nie tylko samochód, ale i motocykl. ;P
ale w grze na silniku symulacji, oczekiwałem też takiego trybu. przynajmniej zdawało mi się, że takie były zapowiedzi co do Horizon 2.
no, ale bardzo możliwe, że to po prostu dotyka tylko wersji x360, a na xbox one jeździ sie całkiem zacnie. nie będę się wykłócał, dla mnie temat Horizon 2 ostatecznie zamkniety. :D
ew. jak junior nie usunie, to może sprawdzę tylko, jak force feedback w kierze działa. moze to coś zmieni.
 

baczek87

Użytkownik
Użytkownik
Co do grafiki to chyba jednak moim zdaniem autosport wygląda lepiej... Chyba jednak trzeba przekonać zone do zakupu xone :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po przejechaniu w grze ~50Km murze powiedzieć że na plus zasługuje audio i tyle w temacie plusów. Oprawa graficzna słaba, nawet gorsza od poprzedniczki dosłanie identyczna jak w Counter Strike Source do tego wielkość mapy, jakaś taka mała chyba mniejsza od poprzedniczki a na pewno mniej dróg asfaltowych. Sterowanie to prawie typowe arcade, auta trzymają się podłoża jak by jechały po szynach.

Jestem szczęśliwy że gra wyszła na x360 ale nie zrobiła na mnie większego wrażenia, od czasu do czasu pogram ale nie dorwę sie do niej jak do poprzedniczki.

ps. Inteligencia przeciwników na tragicznym poziomie, widać cięcia gdy stałem sobie na drodze to inni we mnie wjeżdżali zamiast mnie omijać ! No w mordę w pierwszej cześć inni kierowcy starali się mnie omijać.
 

bezsenss

Użytkownik
Użytkownik
Dobra giera, ale poprzedniczka lepsza :D
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Po przejechaniu w grze ~50Km murze powiedzieć że na plus zasługuje audio i tyle w temacie plusów. Oprawa graficzna słaba, nawet gorsza od poprzedniczki dosłanie identyczna jak w Counter Strike Source do tego wielkość mapy, jakaś taka mała chyba mniejsza od poprzedniczki a na pewno mniej dróg asfaltowych. Sterowanie to prawie typowe arcade, auta trzymają się podłoża jak by jechały po szynach.

Jestem szczęśliwy że gra wyszła na x360 ale nie zrobiła na mnie większego wrażenia, od czasu do czasu pogram ale nie dorwę sie do niej jak do poprzedniczki.

ps. Inteligencia przeciwników na tragicznym poziomie, widać cięcia gdy stałem sobie na drodze to inni we mnie wjeżdżali zamiast mnie omijać ! No w mordę w pierwszej cześć inni kierowcy starali się mnie omijać.
auta trzymają się podłoża jak by jechały po szynach.

??

z tym w żaden sposób nie mogę się zgodzić, polecam zmienić ustawienia jazdy
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
grafika rzeczywiscie kuleje. w ogole cala mapa jest taka nijaka.
ale chyba z punktu marketingowego nie mozna bylo pokazac, ze ta cześć nadal wyglada dobrze na tak leciwym sprzecie. zachwialoby to sprzedazą xone ;]
 

baczek87

Użytkownik
Użytkownik
Ok pograłem chwile. Gra dobra, ale nierewelacyjna, na pewno nie jest to najlepsza samochodowa na x360 - poziom trudności na najwyższych ustawieniach śmiesznie niski, model jazdy żenujące, grafika przeciętna. Na xone pewnie gra rządzi, ale na x360 IMO autosport dalej wymiata.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wg mnie jest to dalej pierwsza część.
Mapa, menu, eventy, upgrade'y czy poszukiwanie zagubionych aut.
Dowalili debilne baloniki z eventami które czasem podczas eksploracji zwyczajnie są zbędne.
wg mnie gra zasługuje na 6-7
 

Do góry Bottom