Forza Horizon DLC

devil3998822

Użytkownik
Użytkownik
Cześć nie wie ktoś może jak usunąć dodatek z konsoli ?? chodzi konkretnie o dodatek 1000 club którego już nie chcę mieć
 

tomek458

Świeżak
Świeżak
W ustawieniach wybierz pamięć masowa i gdzieś tam to jest. :peaceful:
 

Collo7

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie bo miałem DLC 1000 club do Forzy zanim wgrałem RGH i teraz pojawia się komunikat że ta opcja nie dostępna bez zalogowania w xbox live wszystkie DLC mam odblokowane programem czy po prostu to DLC nie działa na RGH czy ściągnąć gdzieś na nowo z internetu i wrzucić na dysk a tamto usunąć?
 

robcik894

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie co do dodatku rally expansion pack. Mianowicie dodatku tego nie można kupić juz na stronie xboxa, jednak dostępne sa kody na amazonie. Jeśli kupie taki kod to będe mógl pobrać dodatek czy już nie ma możliwości ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ile to kosztuje na tym amazonie? Kup w ciemno i zobacz ale raczej zadziała.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pytanie czy te kody nie stają się przeterminowane w momencie usunięcie produktu ze sklepu ?

Podaj linka bo nie widzę tego.
 

robcik894

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kosztuje całe 13$ ale ciekaw jestem czy w ogóle to nie podpucha. Bo skoro w sklepie jest niedostepne.. Tylko ze jak ktos ma to już kupione i usunie forze z dysku na konsoli a potem chce zagrać to musi jakoś sciągnąć całosc.
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pliki są dalej na serwerze i osoba posiadająca tą zawartość może ją pobrać.
 

robcik894

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zatem ktoś mógl zakupić kod z dlc i nie zdązyc wykorzystac go przed wycofaniem ze sklepu...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zatem ktoś mógl zakupić kod z dlc i nie zdązyc wykorzystac go przed wycofaniem ze sklepu...
I co to kogo obchodzi ? Kody maja swoją ważność.

>>>
Właśnie kupiłem pakiet porsche do FM4 i dostałem kod który aktywowałem i wszedł bez problemu więc rally do FH na 99% wejdzie.
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli posiadasz kod to bez problemów ściągniesz z xbl.
Odnośnie DLC, jest ktoś chętny na osiągnięcie
Pogromca duchów - Wygraj 10 etapów Horizon Rally w trybie online dla wielu graczy.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pogromca duchów - Wygraj 10 etapów Horizon Rally w trybie online dla wielu graczy.
Jestem chętny.
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Ok wyślę Ci zaproszenie.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ogrywam sobie od niedawna pierwszą część Horizon i tak się zastanawiam czy jest jakakolwiek szansa na zdobycie tych DLC - rally albo darmowego wówczas 1000Club. Na stronach Ms store nie ma szans.
Osoby które długo mają konsole w jednym palcu są w stanie coś podpowiedzieć?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ogrywam sobie od niedawna pierwszą część Horizon i tak się zastanawiam czy jest jakakolwiek szansa na zdobycie tych DLC - rally albo darmowego wówczas 1000Club. Na stronach Ms store nie ma szans.
Osoby które długo mają konsole w jednym palcu są w stanie coś podpowiedzieć?
Nie dostaniesz tego nigdzie, bo MS to wycofał całkowicie ze store, a jedyne co widziałam na takim allegro to kody na samą podstawkę.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Widzę że np na amazonku jest możliwość kupić rally DLC
jednak 13,5 funta to dość sporo za taki staroć :)

Zastanawiałem się czy jeśli ktoś ma na swoim koncie to przypisane to czy na styl januszowych kont można zdobyć dostęp do tych dwóch DLC
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że np na amazonku jest możliwość kupić rally DLC
jednak 13,5 funta to dość sporo za taki staroć :)

Zastanawiałem się czy jeśli ktoś ma na swoim koncie to przypisane to czy na styl januszowych kont można zdobyć dostęp do tych dwóch DLC
Tak. Sam mając wszystkie dodatki udostępniłem konto znajomemu, żeby mógł skończyć FH.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
no to może ktoś z forum chciałby się podzielić za niewielką opłatą :)?
 

Do góry Bottom