Games On Demand / xbox live arcade/ DLC -Polski Live

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Witam , postanowilem zalozyc ten temat , poniewaz coraz wiecej osob ma pytania w sprawie gier na zadanie , xbox live arcade, czy dlc dostepnych na polskim livie.Kazdy niech wypowie sie co sadzi o polskim xbox live , grach na zadanie ,arcadowkach czy dlc dostepnych na polskim xbl, beda tutaj informacje tez o wersjach jezykowych gier itp. Moze zaczne ja :

Games on Demand :
1.Army of Two : 40th Day [99zl/1920msp] /ang

2.Battlefield Bad Company 2 [169zl/3200msp] / PL

3.Halo 3 [99zl/1920msp] /ang

4.Bioshock[69zl/1360msp] /ang

5.Bioshock 2 [99zl/1920msp] /ang

6.Mass Effect [69zl/1360msp]wersja jezykowa /PL

7.Assassin's Creed [99zl/1920msp] /ang

8.Sid Meier's Civilization Revolution [99zl/1920msp]/ang

9.Halo wars [99zl]1920msp]

10.SAint's Row 2 [99zl/1920msp]

11.Halo Waypoint /0zl
12.Fallout 3 [99zl/1920msp] wersja jezykowa ang

13.Cod 4 : Modern Warfare [99zl/1920msp] /Ang

14.Red Dead Redemption [220zl/4200msp] /ang

15.Crackdown 2 [99zl/1920mps] / PL

16.Need For Speed: Shift [99zl/1920msp] /ang?

17.Super Streef Fighter IV , [99zl/1920msp] /ang

18.Just Cause 2 [99zl/1920msp] , ang

19.Ghostbusters /ang [69zl/1360msp]

20.Transformers ; war from cybetron /ang

21.Gears of War [99zl/1920msp] / ang/ DODATKOWE MAPY ONLINE ZA DARMO!

22.Gears of war 2 [99zl/1920msp]

23.Dante's Inferno [69zl /1360msp]

24.Battlefield : Bad company [99zl/1920msp]

25.The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena[69zl/1360msp]/ang

26.Dead Space [69z;/1360msp] /podobno pl .

27.Burnout Paradise [69zl/1300msp]/ang

28.Need For Speed : Most Wanted [69zl/1300msp]

29.Need For Speed : Carbon [69zl/1360msp]

30.Skate. [99zl/1920msp]

31.Gta IV [99zl/1920msp]

32.Midnight Club: Los Angeles [99zl/1920msp

33.Dark Void [69zl/1360msp]

34.Rockstar table tenis

35.Bordelands [69zl/1360msp] Ang , dlc dostepne

36.Darksiders [69zl/1360msp] Ang

37.Mini Ninjas [69zl/1360msp]

38. Kane & Lynch : Dead Men [99zl/1920msp]

39.Hitman: Blood Money [69zl/1360msp]

40.Tomb Raider : Legend [99zl/1920msp]

41.TOMB RAIDER ANNIVERSARY [69zl/1360 msp]

42. Tomb Raider : Underworld [69/1360msp]

43. OPEN SEASON [69zl/1360msp]

44. Cod : Modern Warfare 2 [219zl/4240msp]

45. Metro 2033 [99zl/1920msp]

46.Far Cry Instincts Predator [69zl/1360msp]

47. Bayonetta [69zl/1360msp]

48.Battlestations: Pacific [99zl/1920msp]

49. Alan Wake [129zl/2560msp]

50. Batman : Arkham Asylum [169zl/3280msp]









Xbox live Arcade (ciekawsze propozycje oczywiscie)
-Shadow complex,
-Breach,
-Limbo ,
-Meat Boy
-Braid
-Trials HD
-Duke : Manhattan project
-Harm's Way [darmowe!]
-Battlefield 1943
-Ilomilo
-Dead Rising 2: Case west
-Breach

Ci co maja polskiego liva zauwazyc moga , ze ciagle dochodza nowe gry i arcade i w dziale gier na zadanie.Za punkty z allegro naprawde warto zainwestowac w te gry , ja sam kupilem pare gierek iw szystko mi smiga bez zarzutu! oczywiscie UK ma wiecej tego , ale tam live jest duuuzo dluzej.U nas jak to u nas , jest mniej , ale narazie wszystko wychodzi nowe to samo co w uk w tych 2 kategoriach i dochodza starsze tytuly bez zapowiedzi! Jakie sa wasze wrazenia na ten temat?
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Nadchodzace premiery na XBL:
* 21 grudnia - Red Dead Redemption
* 21 grudnia - Prince of Persia The Forgotten Sands
* 28 grudnia - Transformers: War for Cybertron
* 28 grudnia - Just Cause 2
* 28 grudnia - Ghostbusters

czy gry beda na polskim xbl? nie wiem , ceny tez nie znane , sa ta nowe gry wiec pewnie beda ceny 100-170zl beda w przeliczeniu na msp:2-3,5k

DLC:
21 grudnia wychodzi Vietnam [1200msp]
 

yugo

Banned
Temat naprawdę zasługuje na wszystko moim zdaniem :)

Rozwiałeś moje wątpliwości ,za co dziękuję :)

Mam tylko "malutkie pytanie".
Otóż nie grałem nigdy w B:BC2 (wiem , lamus , ale komp troszq starszy jest ;D) , i nie wiem jak się ma sprawa z tym VIP CODE.
Oczywiście zrozumiałem , że jak ściągne grę z jednego profilu to działa na kazdym itd ;)

Ale jak ściągam B:BC2 z PL Live'a to kod VIP dostaje jako "kod"? i wyskakuje mi i go spisuję na kartkę czy co?
Czy on się zapisuje w konsoli i powiedzmy wchodzę w B:BC2 i tam mam jakąś opcję żeby pobrać te dodatki z vip code? I czy VC jest jednorazowy? (pobieram raz wszystkie mapki i potem już nie muszę)?

Przepraszam bardzo , zawsze w CoDy grałem ;(

@Edit
Wiadomo coś o RDR ?
Czy będzie możliwe pobrania do gry wszystkich (4) dodatków?
Liars and cheats , Undead Nightmare itd?
 

Gruchi

Banned
do bf bc2 dostajemy dodatek VIP za darmo + Unlock wyposazenia kazdej klasy czy jak to tam sie zwie ;) dodatek VIP pobieramy za 0 msp i tak samo ten unlock. Tak dziala na kazdym profilu ;)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
tak , undead nightmare jest na polskim livie ! tylko nie wiem czy podstawki wymaga. Cena bedzie napewno ze 170zl,bo bc2 wyszedl na poczatku roku i tyle kosztuje a rdr w polowie. Zobaczymy :) Pobierasz sobie bc2 z polskiego liva i masz w zawartosci dodatkowej za darmo do pobrania vip i dziala na kazdym profilu , natomias kod dziala tylko na jednym profilu z tego co ogarnelem x]
 

yugo

Banned
Ok dzięki :)

Czyli pozostaje tylko kupić konto silver z 10 tys MSP na Allegro (wiadomo :D), zainwestować w B:BC2 + Vietnam oraz RDR+UN :)

I rozrywka na święta już jest ;)
A na sylwestra?
Ho Ho :D

Miodne single , przepiękne multiki :p
Dzizas , będzie wypassss

Jeszcze jak "mikołaj" się spiszę to jakiś miech golda na PL Live chociaż będzie , bo jak nie to będę musiał burgerować na USA Live + zdrapki 48h :<

I dysk by się większy przydał bo na 20gb nie zmieszczę wszystkiego :D (z uwagi na to że do wykorzystania jest niecałe 14gb...)

@edit
Wiadomo coś o orientacyjnych cenach RDR oraz UN na Liv'ie ?
W MSP?

Ofc. w B:Bc2+vietnam oraz RDR+UN ściagnięte z PL live pogram na koncie Live USA?Regionalnej blokady nie bd? (jeżeli te same ceny w MSP będą czy jakoś tak?)
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo coś o orientacyjnych cenach RDR oraz UN na Liv'ie ?
W MSP?
Pewnie 3200 bedzie jak BC2.

Ile stoi Conviction i AC2?? Bo chwilowo do Live'a nie mam dostepu.
 

Slip123

Świeżak
Świeżak
Jako że jest to mój pierwszy post to witam wszystkich.
Mam 2 pytania odnośnie ms points i games on demand.

Otóż planuję kupić sobie konto z punktami, nie pierwszy raz zresztą, bo już 2 razy takie konta kupowałem. Ale wtedy za punkty kupowałem gry arcade. Teraz chcę kupić sobie BC2 i RDR. I tu pojawia się pytanie. Czy żeby odpalić te gry na swoim koncie będę potrzebował 2 pada? Gry arcade działają bez konieczności logowania się drugim padem na swoje konto, czy tak samo będzie z pozycjami z games on demand?
Drugie pytanie dotyczy migracji kont z punktami na polski xbl. Słyszałem że są z tym problemy i z reguły się to nie udaje, czy to prawda?

pozdro.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Jako że jest to mój pierwszy post to witam wszystkich.
Mam 2 pytania odnośnie ms points i games on demand.

Otóż planuję kupić sobie konto z punktami, nie pierwszy raz zresztą, bo już 2 razy takie konta kupowałem. Ale wtedy za punkty kupowałem gry arcade. Teraz chcę kupić sobie BC2 i RDR. I tu pojawia się pytanie. Czy żeby odpalić te gry na swoim koncie będę potrzebował 2 pada? Gry arcade działają bez konieczności logowania się drugim padem na swoje konto, czy tak samo będzie z pozycjami z games on demand?
Drugie pytanie dotyczy migracji kont z punktami na polski xbl. Słyszałem że są z tym problemy i z reguły się to nie udaje, czy to prawda?

pozdro.

jak gry sa kupowane na polskim livie to nie potrzebujesz zadnych padow ani nic , dziala na wszystkich profliach ta gra . z Uk to nie iwem , bo nie mam. a RED DEAD REDEMPTION 220zl na xbl tj 4200msp ;p
 

Slip123

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedź. A nie wiesz jak z tą migracją? To prawda że są problemy czy wszystko działa?
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
RDR stoi po 219 zł (4240pkt) trochę dużo zwłaszcza że gra nie pierwszej świeżości, gra przeżyje drugą młodość wśród aukcji używanych a i cena się zamrozi lub pójdzie lekko w górę.
osobiście mam ją od kilku miesięcy (chętnie wymienię na coś równie nowego i pożądanego GG 2660277)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. A nie wiesz jak z tą migracją? To prawda że są problemy czy wszystko działa?
wszystko dziala z migracja , nie ma zadnych problemow.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. A nie wiesz jak z tą migracją? To prawda że są problemy czy wszystko działa?
Wszystko dziala, ja dzisiaj kod na 800 MS Points dostalem za migracje.

RDR jednak kostuje 4400pkt czy 4200pkt.
 

yugo

Banned
Do RDR jest jeszcze za 600 msp dodatek Undead Nightmare , za 400msp Liars and Cheats , a za 1200msp DLC Undead Nightmare PACK (FULL ) , czyli UN , Liars and Cheats i inne 2 dodatki w jednym packu (4 dodatki za 1200msp)
 

Steel

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem dzisiaj za MSP BC2 i BC2 vietnam, pobrałem bc2 i instaluje aktualizacje z vietnam, ale jak wchodzę do sklepu w menu głównym bc2 to mam ten kod vip za 800 msp czy cos takiego i nie mam bf 1943 tam w ogóle... napisze ktoś jak te 2 rzeczy dostać za darmo ?
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem dzisiaj za MSP BC2 i BC2 vietnam, pobrałem bc2 i instaluje aktualizacje z vietnam, ale jak wchodzę do sklepu w menu głównym bc2 to mam ten kod vip za 800 msp czy cos takiego i nie mam bf 1943 tam w ogóle... napisze ktoś jak te 2 rzeczy dostać za darmo ?
Vip sciagnij nie z poziomu menu w grze , tylko daj 'zawartosc dodatkowa' w games on demand , ja tak robilem i mam wszystko :)
 

yugo

Banned
Warto wspomnieć , że free VIP do BC2 był tylko do 21 grudnia , teraz wszyscy muszą za punkciki kupować.
 

raflooldz

Banned
no i Mass Effect jest w polskiej wersji, popraw w pierwszym poście.
 

Maniaczek

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem dzisiaj za MSP BC2 i BC2 vietnam, pobrałem bc2 i instaluje aktualizacje z vietnam, ale jak wchodzę do sklepu w menu głównym bc2 to mam ten kod vip za 800 msp czy cos takiego i nie mam bf 1943 tam w ogóle... napisze ktoś jak te 2 rzeczy dostać za darmo ?
Vip sciagnij nie z poziomu menu w grze , tylko daj 'zawartosc dodatkowa' w games on demand , ja tak robilem i mam wszystko :)
Ja mam pytanie dotyczące Battlefield 1943:

Wpierw kilka faktów:
1. Kupiłem "kombinowane" konto z 6000MSP. Zakupiłem za nie BC2 oraz dodatek Vietnam.
2. Na swoim normalnym koncie natomiast pobrałem wcześniej kod VIP - gdy przez pomyłkę widniał za darmo.

Tak więc kod VIP mam dla jednego jak i drugiego konta.

3. Na kombinowanym koncie koncie z menu gry BC2 nie mogę wejść do sklepiku (bo do tego wymagany jest GOLD).
4. Ze swojego konta, na którym mam GOLD do sklepiku wejść mogę jednakże mam możliwość pobrania tylko Battlefield'a 1943 w wersji TRIAL.

Co zrobić ażeby był w wersji pełnej? Pytam gdyż w tym temacie napisane jest, że ze sklepiku owa gra jest do pobrania za darmo?
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
no i Mass Effect jest w polskiej wersji, popraw w pierwszym poście.
dzieki , nie wiedizalem , poprawiam :D


nowe gry doszly:
-Just Cause 2
-GhostBusters
-Transformers:WFC
 

Do góry Bottom