GC 2012: Najlepsza europejska gra roku? Wiedźmin 2!

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zobacz naszą relację z gali European Games Award, na której cieszyliśmy się z wielkiego sukcesu CD Projekt RED i ich Wiedźmina.



Najlepsza gra akcji, najlepszy design postaci, najlepsza strona artystyczna gry, najlepsze wydanie specjalne i najlepsza europejska gra roku - to niektóre nominacje, jakie otrzymał Wiedźmin 2 w tegorocznej edycji European Games Award. Cieszy nas, że w większości z nich ekipie z CD Projekt RED udało się zostawić konkurencję w tyle i zgarnąć nagrody. Ta najważniejsza to oczywiście tytuł najlepszej europejskiej gry, w której Wiedźmin pokonał między innymi Battlefielda 3.

Ilość zdobytych nagród umożliwiła także Polsce uplasowanie się na trzecim miejscu w ogólnym rankingu nagrodzonych krajów ustępując miejsca jedynie Niemcom i Wielkiej Brytanii. Wielkie gratulacje dla polskiego studia!

Zobaczcie materiał ze statku, na którym odbywała się impreza:


Via: Gamezilla.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gra ma grubo ponad rok i dalej nagrody zgarnia O_O Szacun.
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
My Polacy powinniśmy być dumni z tej wspaniałej produkcji. Bardzo dobrze, że również na świecie ta gra jest doceniana i obsypywana nagrodami. Mam pewien sentyment do tego tytułu ponieważ jestem oddanym czytelnikiem sagi o Wiedźminie, gorąco polecam najpierw ją przeczytać a dopiero potem pograć :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
My Polacy powinniśmy być dumni z tej wspaniałej produkcji. Bardzo dobrze, że również na świecie ta gra jest doceniana i obsypywana nagrodami. Mam pewien sentyment do tego tytułu ponieważ jestem oddanym czytelnikiem sagi o Wiedźminie, gorąco polecam najpierw ją przeczytać a dopiero potem pograć :D
Grać w dwójkę nie przechodząc najpierw jedynki to grzech, a co tu mówić o nieprzeczytaniu sagi autorstwa p. Sapkowskiego :)
 
Porownywac gre do ksiazki to jest dopiero grzech...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Gratulacje CD Projekt i oby tak dalej :)
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Oby więcej tak dobrych gier w Polskim wykonaniu.
 

Do góry Bottom