Godfather 2

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie?
Mógłby ktoś się na ten temat wypowiedzieć Pozdro
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
a jak ktoś ma ojca nie z działu download to może sie wypowiedzieć? :eek:

ja mam tylko jedno małe zapytanie - a w mianowicie czy śmiga na ixtreme 1.4:)
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
wszędzie jest napisane, że TAK... więc pewnie tak jest:)
 

WiLdBartMan

Świeżak
Świeżak
Kolega ma tę wersję i.extrema i lata mu bez problemu także powinno być ok.
 

Lulu93

Użytkownik
Użytkownik
Czy ta wersja sciagnieta z OS ma polskie napisy?
 

Palik

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej nie grajcie do 7 kwietnia jak nie chcecie bana... No chyba że konsolki nigdy do neta nie podłączacie ...
Pozdro !
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
a ja tak tylko pisze na początku, by nie było niedomówień ;) jak ktoś będzie pytać czy gra działa na iex1.4 czy innym to od razu warn ;)

a co do tematu - klepie sie nadal galka? :D
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest wave 2, a więc nie wymaga ixtreme 1.51 :)

Języki ma: ENG, NL, PL, CZ
 

cjb

Banned
Użytkownik
Napisy, czy jak wygląda polska wersja ?
 

eXcellent

Użytkownik
Użytkownik
tylko napisy Pl ;)
 

nargruch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam wlasnie nagralem wersje goodfather 2 allstars i mi nie trybi :( dwie plyty zmarnowane i wywala blad ze sciereczka ze trza plyte wyczyscic. Działa u was ta wersja moja zassana z torrentow jakiś zagranicznych
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
witam wlasnie nagralem wersje goodfather 2 allstars i mi nie trybi :( dwie plyty zmarnowane i wywala blad ze sciereczka ze trza plyte wyczyscic. Działa u was ta wersja moja zassana z torrentow jakiś zagranicznych
zła płyta/źle wypalone
innego wytłumaczenia nie ma, bo nie widziałem by ktoś narzekał.
 

ExDeaTh

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy ktoś z grających już może przedstawić krótką opinie na temat gry ? :) ^^
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem po co grać przed premierą, potem będzie tylko płacz, że ban i stos pytań za co ;p
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
i stos warnów :D

No i apropo, ktoś się wypowie na temat gameplayu? :D
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
i stos warnów :D

No i apropo, ktoś się wypowie na temat gameplayu? :D
Może w końcu nie grają przed premierą ja czekam do 7. Mam nadzieje że tylko gra nie będzie się szybko nudzić zagrajcie sobie w Monster VS Aliens rozerwać się można i achivmenty załapać :D :D.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Gralem w to tylko trochę wczoraj i mogę powiedzieć tyle: Grafika sie prawie nie zmieniła,można chować sie za zasłonami i za nich strzelać: narazie miałem trzy bronie pistolet,karabin i strzelbę. W czasie rozmów z innymi ludzi czasem trzeba wybrać co sie chce odpowiedzieć. Na początku gry można stworzyć postać tak jak w jedynce. Więcej nie opisze bo grałem w to krotko i nie chce robić spoilerow.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem godzinę i gierka jest dość dobra. Grafiką w porządku, ale nie jest jakaś super wypasiona, ale też nie drażni. Ładnie zrobione wybuchy, przyjemny system celowania/strzelania, poruszania bohaterem, dobry system walki. Wciągająca fabuła i dobre wstawki filmowe. Ja póki co polecam bo mnie pozytywnie zaskoczył
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Mi sie podoba.. Polecam;]
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
zła płyta/źle wypalone
innego wytłumaczenia nie ma, bo nie widziałem by ktoś narzekał.
Lub uszkodzony plik, w ABGX nie wyskakuje Ci żaden komunikat niepokojący? Ja miałem problem z CoD 5, ale zassałem stąd i działa. Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom