Gry EA i multiplayer

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Otóż nie znalazłem podobnego tematu toteż chciałem się zapytać jak to jest z mulitplayerem w grach elektroników.
Wiem na pewno, że Fifa 11 i BC 2 mają tą blokadę wiekową. I tu pojawiają się moje pytania:
- czy wszystkie gry EA mają taką blokadę?
- jeśli nie wszystkie to które?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. : )
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Fifa ma blokadę wiekową? Pewnie za dużo przemocy...
 

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
Mnie też wydaje się to co najmniej śmieszne, że gra +3 ma blokadę.

Strasznie się zawiodłem, że nie mogę pograć w BC 2, stąd pytam się czy taki Crysis 2 albo inne tytuły tę blokadę mają.
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Nie wystarczy zmienić profil na dorosły?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jeśli faktycznie osoby niepełnoletnie mają blokadę na niektóre gry, to tego już nie zmienisz (tak mi się wydaje) ponieważ przy rejestracji na xbox live podaje się datę urodzenia i później już nie da się jej zmienić.
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem może i tak jest ja jakoś tak nie mam ( nie wpisałem, że mam 18)
 

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
Zmienić się da, ale wiek zostaje, aż konto samo osiągnie pełnoletniość. A Ty bartez powiedz, czy na xbox live, grałeś w bad company 2?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
to nie gry mają blokadę tylko twoje konto XBL blokuje dostęp do sieci jeśli masz konto <18 lat a gra jest +18. FIFA ne ma blokady wiekowej tylko wymaga Online Pass - przepustki sieciowej którą można wykorzystać tylko raz. jak kupiłeś używkę a poprzedni właściciel grał w sieci to raczej nie pograsz, chyba że dokupisz przez sieć.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
mialem ten sam problem. W instrucji obslugi do np. BBC2 pisze : Zeby zarejestrować sie na ea.pl muszisz miec co najmiej 16lat. :)
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Tak grałem i gram w BF BC 2
 

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
bartez a nie podawałeś na 100, że masz 18 lat?

jeśli nie, to uff, w styczniu będę mógł grać :)
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Na 100 % podałem 16 i wszystkie poprawne dane by nie mieć problemów z odzyskaniem czy coś i zaznaczyłem dorosły ;d Większość moich gier to gry 18+ i we wszystkie mogę grać
 

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
aha to fajnie. w styczniu sobie popykam w BC 2 ^.^

thx, za pomoc. dodaje Cię do znajomych na xbl
 

Do góry Bottom