Gry Help

BeT

Banned
Witam czy Istnieje jakaś gra typu np

Metin2
Tibia

Chodzi mi o MMORPG

na xboxa360

że se grasz przez neta i nabijasz lvl ??


i 2 sprawa

czy jest GOthic na xboxa 360 lub jakieś podobne gry proszę o nazwy


jeśli zły dział proszę przenieść

Pozdrawiam
 

Komar95

Świeżak
Świeżak
Nie do końca podobne ale bardzo dobra gra Dragon Age a jak nie to poczekaj na X360 na pewno wyjdzie Arcania: Gothic 4
 

castro

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak z prawidłowością działu,w każdym razie postaram się pomóc .
Gothic'a na xbox'a nie ma ,jednak jest Risen ,czyli najnowszy projekt twórców poprzednich gier z serii Gothic . A co do mmorpg na xboxa to jest kilka dobrze zapowiadających się ,jednak są one dopiero w produkcji (m.in. Dust 514 i All Points Bulletin)
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Dragon Age
 

morciba

Świeżak
Świeżak
czy jest GOthic na xboxa 360 lub jakieś podobne gry proszę o nazwy
Podobny do Gothica to chyba najbardziej Oblivion można polecić.

Dragon Age to trochę inny klimat i lepiej się gra na kompie jeśli masz taką możliwość.
 

BeT

Banned
Aha thx

a ten

Dragon age to przez neta się gra ? ?/ i nabija lvl czy co ? ??



++++


Gothic'a na xbox'a nie ma ,jednak jest Risen ,czyli najnowszy projekt twórców poprzednich gier z serii Gothic . A co do mmorpg na xboxa to jest kilka dobrze zapowiadających się ,jednak są one dopiero w produkcji (m.in. Dust 514 i All Points Bulletin)


a ten co mają wyjść to benda MMORPG ? przez neta jo ?? a wiesz kiedy mają wyjść ? ?
 

Komar95

Świeżak
Świeżak
W dragon Age to singiel niewiem czy na xbox-a jest multi a Reisen jest srednią produkcją Arcania: Gothic 4 powina wyśc z początkiem nowego roku szkolnego :)
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Dragon age nabija się levele
 

oktawian117

Banned
Polecam Dragon Age tak jak koledzy wcześniej...
 

BeT

Banned
Aha

ale ktoś pisał że Dragon Age ! tylko Single

A ja chce przez w Multi nabijać lvl ;]
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
prościej byłoby napisac że chodzi Ci o MMORPG...
niestety takich gier nie ma, ale za to są MMOFPS (cod, bf itd.)
 

shadzor

Użytkownik
Użytkownik
nie ma aktualnie gier mmo , czyli takich w ktore mozesz grac po necie -_- juz to koledzy napisali wielokrotnie.

z gier gothico podobnych najbardziej podobny nie jest oblivion, a wlasnie risen, ktory jest po prostu gothickiem w nowej szacie (zresztą na xboxie wygląda turbo-parszywie, nie polecam). jest pare ciekawych rpg na xa, ale z pewnoscia nie sa podobne do gothica, jest to wlasnie wymieniany niejednokrotnie dragon age, takze fable 2 choć tam raczej się nie porozumiewasz w sposób normalny, ale gra ciekawa, system walki już bliższy gothickowi niż dragon age, ale i tak zupełnie inny :p jak chcesz gothica musisz poczekac do wrzesnia, a na razie pograj w tytuly z gatunku RPG, powinny Cie na jakiś czas zaspokoić ;) podobno bardzo podobna do gothica jest gra Divinity 2: Eco Dragonis. Niestety nie wiem, nie grałem.
 

Do góry Bottom