Gry po pewnym czasie zacinają się...

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam forum, wyłapałem niedawno problem z moim xboxem (mam LT 3.0 Ihasa 524b i wszystko w zestawie do nagrywania), otóż tak jak zauważyłem już wczoraj grając np w COD BO II czasami na początku tzn przy uruchamianiu gry konsolka zacina sie w dowolnym momencie dopiero otworzenie napędu albo czasem tylko restart pomaga, dzisiaj taki sam problem miałem z Forzą Horizon (gry nagrane Ihasem bo już wcześniej działały nawet po zainstalowaniu na HDD) zauważyłem że gdy gra wcześniej była zainstalowana to działała bez problemu, teraz natomiast przy próbie zainstalowania Forzy Horizon po 50% (54 bodajże) wywala błąd żeby przetrzeć ściereczką. :chargrined:
I tutaj mam pytanie do was, czy to może być wina np 'brudnego' lasera ? Wydaje mi się że problem będzie tkwił w napędzie czyli w laserze ... Z góry przepraszam jeżeli wątek jest nie w tym miejscu w którym powinien, jeżeli tak jest to prosiłbym moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce ale nie wiedziałem do jakiej kategorii to przydzielić. Dziękuje za pomoc!
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Być może słaba jakość płyt ? Nagraj ponownie na jakimś dobrym nośniku, sprawdź jakość nagrania, próbuj zainstalować na dysk, jeżeli przejdzie masz odpowiedź, jeżeli nie to zapewne laser ?
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no właśnie problem tkwi w tym że to nie moja pierwsza gra ... nagrałem wiele gierek szczególnie tych nowych np FIFKA 13 Far Cry 3 tym Ihasem i zainstalowałem nawet na dysku, wszystko chodzi pięknie, tzn chodziło bo nie wiem jak teraz, Forza nie chce sie zainstalować. No nic... rozbieram klocka przetre ten laserek ... jak nic nie da to poczekam moze na jakieś super rady super ludzi :p
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
U mnie w jednym z xbox-ów pojawiał się te problem termopadów, gra po pewnym czasie poprostu zacinała, sprawdz jeszcze to może przy okazji rozkręcenia napędu.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no właśnie problem tkwi w tym że to nie moja pierwsza gra ... nagrałem wiele gierek szczególnie tych nowych np FIFKA 13 Far Cry 3 tym Ihasem i zainstalowałem nawet na dysku, wszystko chodzi pięknie, tzn chodziło bo nie wiem jak teraz, Forza nie chce sie zainstalować. No nic... rozbieram klocka przetre ten laserek ... jak nic nie da to poczekam moze na jakieś super rady super ludzi :p
@ EDIT
Dead Space 3 był zainstalowany, usunąłem go z HDD i działa normalnie tzn przegrałem jakieś 30min bez problemu i wyłączyłem xboxa ;). Więc faktycznie może to być wina gierki... chociaż z drugiej strony to troche dziwne że pograłem w gierke tydzień po odinstalowaniu z dysku i płyta do wyrzutki ... :c
 

Do góry Bottom