Ihas rev. EU 4LO8 49% I/O error

arturo26zory

Świeżak
Świeżak
Witam, wiem temat wałkowany ze sto razy, ale nie dostałem odpowiedzi. Otóż!

Zadowolony zaczynam nagrywać KOLEJNĄ ( czyli nagrywarka działaŁA poprawnie ) grę, a mianowicie Rayman Legends ( gra oczywiście na LT 3.0, zabezpieczenia XGD3 ). Nagrywa się czekam robiąc co innego, wracam na stanowisko odpalam IMG BURN'a a tam akurat 49% i zwalnia... zwalnia i najgorszy widok jaki może być... BŁĄD :/ . No dobra lekko przerażony próba nr. 2 ale tym razem "sleeping dogs" , oczywiście niestety to samo! Dziwię się ponieważ nagrywarka wypalała gry poprawnie, nawet GTA V bezbłędnie a tu bach...

Mógłby mi ktoś pomóc ?

- windows 7
- ihas rev eu 4LO8
-IMG BURN
opc on/off ( wywala i tak i tak )
buffery na 512 mb oby dwa
Force Hyper Tuning on/off również wywala
- Płyta Verbatim
- Konsola xbox 360 LT 3.0
- oczywiście prędkość to 4.0
- i używam Burner Maxa
- obrazy przeskanowane ABGX z ustwieniami poprawnymi z poradnikiem, żadnych czerwonych napisoów
 

arturo26zory

Świeżak
Świeżak
Tyle że wszystko działało z tymi ustawieniami, bo wszystko ładnie poszło, bardziej myśle że to jednak wina nagrywarki, chociaż pewności nie ma.. Jak mógłbym sprawdzić czy nagrywara działa poprawnie ?

Nie, nie jestem zainteresowany bo to pewnie cena większa niż 150 zł a u mnie w portfelu przeciąg...

A mogłem nie gubić paragonu, a mogłem..
 

arturo26zory

Świeżak
Świeżak
Kolego/koledzy wymyśliłem, że aby sprawdzić tę nagryware to nagram gre którą mi nagrała poprawnie na takich ustawieniach jak były, jak pójdzie to miałem takiego pecha co do obrazów.

Jak nie too :/
 

Do góry Bottom