Info o xboxie

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
Joł planuje kupić sobie xboxa 360 i niezbyt mi odpowiadają ceny gier więc oglądałem już na różnych forach informacje ale chce już mieć pewność

1.Czy jest możliwość odpalenia pirackiej gry na xboxie?
2.Mianowicie słyszałem o takich sposobach jak przeniesienie gry na dysk twardy w xboxie i wyłączenie wtedy internetu
3.Chciałbym nie przerabiać xboxa
4.I czy xbox przypadkiem by się wtedy nie rozwalił?
5.Za ile teraz mogę kupćc xboxa 360 ?
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1. Tak , jak przerobisz .
2. Gry z dysku odpalisz jak będziesz miał RGH
3. Jak chcesz grać w piraty musisz przerobić xboxa.
4. Jak ktoś coś źle zrobi to może siąść od przeróbki ( tak słyszałem)
5. Xbox 360 slim 4gb nowy kosztuje tak 600-700 zł
 
1)Jak ci chodzi o 360 to tak
2)Pewnie chodzi nonjtag ale to nie działa
3)To nie pograsz piratów
4)Nic się nie stanie jak to robi profesionalista
5)Jaspera od 400zl
 

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
1. Tak , jak przerobisz .
2. Gry z dysku odpalisz jak będziesz miał RGH
3. Jak chcesz grać w piraty musisz przerobić xboxa.
4. Jak ktoś coś źle zrobi to może siąść od przeróbki ( tak słyszałem)
5. Xbox 360 slim 4gb nowy kosztuje tak 600-700 zł
A co to jest RGH ?

EDIT

I jeszcze cz ktoś z was ma przerobioną konsole xbox 360 ?


Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
RGH to przeróbka lecz jeżeli ją masz możesz ściągać gry z internetu i odpalać gry nawet z pendriva , możesz też podpiąć nieoryginalny dysk do konsoli :) koszt 200-300 zł na tej przeróbce nie można grać na xbox live

Edit: Ja mam przerobioną konsole
 
I jeszcze cz ktoś z was ma przerobioną konsole xbox 360 ?
Przy każdym nicku pisze to kto ma przerobioną a kto nie.
 

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
RGH to przeróbka lecz jeżeli ją masz możesz ściągać gry z internetu i odpalać gry nawet z pendriva , możesz też podpiąć nieoryginalny dysk do konsoli :) koszt 200-300 zł na tej przeróbce nie można grać na xbox live

Edit: Ja mam przerobioną konsole
To jak nie będę miał RGH to nie moge tak zrobić ze z dysku zewnętrznego odpalać gry ?
 
To jak nie będę miał RGH to nie moge tak zrobić ze z dysku zewnętrznego odpalać gry ?
Nie możesz, dodam jak sobie kupisz xkey/wasabi też możesz z dysku zewnętrznego odpalać gry i grać na xbox live.
 

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
To ostatnie pytanko warto przerobić xboxa czy lepiej inwestować w kupienie gry ?
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak bym miał przerobić to znowu bym przerobił :) gry są zbyt drogie a na lt 3.0 można grać online więc dużej różnicy nie ma :)
 
Jak cie będzie na te gry stać to tak chyba nie będzie grał w tą samą cały czas?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nic nie tracisz przerabiając xboxa (no chyba, że masz RGH to wtedy niestety o grze na XBL (Xbox Live) można zapomnieć :() i jeszcze na tym zaoszczędzisz...

PS. Chyba, że masz kasę na oryginały lub po prostu lubisz kupować oryginalne gry.
 

xenus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko pamiętaj, że jak konsola ci się posypie to jesteś w kropce, bo przerabiając tracisz gwarancję. Z tego punktu widzenia najbardziej opłacalne jest ODE, bo nie trzeba nic lutować. Gry można odpalać z dysku i w przeciwieństwie do RGH nie grozi ban na XBL. Koszt takiego urządzonka to ok 280-300 zł.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylko pamiętaj, że jak konsola ci się posypie to jesteś w kropce, bo przerabiając tracisz gwarancję. Z tego punktu widzenia najbardziej opłacalne jest ODE, bo nie trzeba nic lutować. Gry można odpalać z dysku i w przeciwieństwie do RGH nie grozi ban na XBL. Koszt takiego urządzonka to ok 280-300 zł.
Gorzej jak kupi konsolę nową i będzie miał z napędem 16d5s. Wtedy niestety trzeba wyciągnąć manualnie klucz np. robiąc tymczasowe RGH, więc i tak straci gwarę.. (proszę mnie poprawić w razie czego - bo nie wiem czy któreś urządzenie (xk3y / wasabi) wyciągało sobie samo klucz do 16d5s)
 

xenus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wasabi z tego co wiem nie wyciągnie klucza z 16d5s i DLN10N. Trzeba mięć odrobinę samozaparcia i znaleźć w sklepie konsolę z 16d4s patrząc po dacie produkcji lub brać w ciemno konsolę wyprodukowaną przed sierpniem 2011.
 

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
To czy dobrze zrozumiałem ? jeśli mam xboxa RGH i przerobie to będę miał bana na xbox live a jak będę miał przerobioną na ODE to nie ? Jak tak to czy w konsoli slim jest to ODE czy to wogule co innego ? ;D
A i jeszcze co z tym napędem ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli będziesz miał RGH i się połączysz do XBL to ban leci od razu. Jak masz liveblock i livestrong włączony to jesteś bezpieczny (nie podłączysz się za chiny do XBL).
W przypadku posiadania ODDE (xk3y / Wasabi) to nie. Te urządzenia są dostępne dla wersji slim.
 

ronaldoxd1121

Świeżak
Świeżak
A jak przerobie to już oryginalne gry mi nie będą chodzić? Jeśli tak to czy można przeróbkę cofnąć ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Oryginalne działają zawsze

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A jak przerobie to już oryginalne gry mi nie będą chodzić? Jeśli tak to czy można przeróbkę cofnąć ?
Beda chodzic orug gry

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom