"instalacja tej gry nie jest możliwa"

misiob

Użytkownik
Użytkownik
zapewne masz ixtreme lt 1.0
musisz sobie zrobic update do ixtreme lt 1.1 :D
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
raczej mam 1.1 bo dzisiaj wgrywali mi a koles mowil ze wgrywa lt i ze wszystko bez niczego pojdzie
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Moze przy przerobce cos sie zepsulo :D
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
na 1.0 też wszystko szło, ale właśnie w 1.1 poprawiono błąd ze szmatka
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
;d nie bo gra dziala ale na dysku sie nie instaluje wyawala blad o sciereczce mozliwe ze to wina plyty bo to esperanza
 

omas88

Świeżak
Świeżak
Jeszcze mam takie pytanko. Jezeli jednak nie mam bana i sie polacze z Live to go dostane? Wiem, ze nikt nie jest wrozka, ale czy iX 1.6 jest w jakikolwiek sposob bezpieczny?
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie bo gra dziala tylko nie instaluej jej na dysku ale mozliwe ze to plyta bo to jakas esperanza wiec nie wiem w sumie gdyby bylo cos ni etak z przerobka to raczej zadna gra by sie nie instalowala a oryginal sie instaluje bez problemu
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
@2up:

nikt nie powie. iX 1.6 nie był bezpieczny

@UP:

spróbuj na innej płycie. jeśli dalej to masz na 90% iX LT1.0 a nie 1.1
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
heh a co w 1.0 nie dalo sie zgrywac gier na dysk?
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
lt 1.0 ma problem z kiepskiej jakosci plytami
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
a na verbatimie bedzie ok>>
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
heh a co w 1.0 nie dalo sie zgrywac gier na dysk?
występował dość często błąd, który można zauważyć u Ciebie
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
heh wlasnie przed 5 minutami dzwonilem do goscia i mowilem mu o tym powiedzial ze mam 1.1 a mnie to powoli denerwuje... wypale jeszcze raz i lookne czy dziala a jak nie to go scisne ostro ze mnei w ciula zrobil... kurde jeszcze 80 zeta zdarl bo ni naruszyl plomb ;/
a jeszczed jedno czy mozna wypalac na dvd-r czy + musi byc??
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
chyba to jednak wina plyty bo zainstalowalem inna gre ktora byla dosyc porysowawna bez problemow wiec to raczej plytka ;/
 

dawgrodoburca

Użytkownik
Użytkownik
Ja chciałbym się podpiąć pod temat ,bo szkoda tworzyć nowego a ten dośc pasuje ,mianowicie:
Kolega w kółka mi mówi że gdy wgram Ixtreme LT to nie będę mógł go "zupdejtować" do nowszej wersji ,np Ixtreme LT 1.1 . Czy to prawda?
jeśli chodzi o napęd do chyba mam Lite ON v1 ,bo konsola wyprodukowana w pierwszej połowie lipca 2009. Proszę o odpowiedz.

Pozdrawaiam
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
mozesz updatowac bez problemu
 

Eddy.Adam

Użytkownik
Użytkownik
chyba to jednak wina plyty bo zainstalowalem inna gre ktora byla dosyc porysowawna bez problemow wiec to raczej plytka ;/

sprawdź nagraną płytę ABGX jesli będą błędy odczytu to wina leży po stronie płyty a jeśli będzie z nią ok to przeróbka lub napęd
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
na pewno nie naped ani przerobka 100 plyta bo mam innego pirata tyle ze byl kupiony na rynku ;d i jest porysowany dosyc a wlozylem do xboxa i zgralem na dysk bez najmniejszego problemu wiec stawiam na plyte a poza tym przed wypalaniem sprawdzalem w abgx i bylo ok
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
"instalacja tej gry nie jest możliwa"
taki komunikat sie ma przy zbanowanej konsoli. Sam przez to przechodzilem.

W temacie o odblokowywaniu dysku ktos kiedys podawal link do programiu ktory na podstawie numer sprawdzal czy konsola ma bana. Sprawdz.

//edit:
link do programu: http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/nandtools/XVal_v2.0.zip

screen obrazujacy co gdzie wpisac: http://img38.imagefra.me/img/img38/1/11/20/ramzinho/f_1b61j31tq4nm_b5c2688.jpg

jezeli pokaże że secdata.bin jest czysty to znaczy że instalacja gier na HDD działa.

teraz sprawdz czy masz bana :)

ps. nie sprawdza czy konsola jest oflagowana przez MS, czyli jak zwróci że secdata.bin jest czysty to wcale nie znaczy że MS nie czeka na nas z niespodzianką przy próbie podłączenia do live.
 

omas88

Świeżak
Świeżak
Ja chciałbym się podpiąć pod temat ,bo szkoda tworzyć nowego a ten dośc pasuje ,mianowicie:
Kolega w kółka mi mówi że gdy wgram Ixtreme LT to nie będę mógł go "zupdejtować" do nowszej wersji ,np Ixtreme LT 1.1 . Czy to prawda?
jeśli chodzi o napęd do chyba mam Lite ON v1 ,bo konsola wyprodukowana w pierwszej połowie lipca 2009. Proszę o odpowiedz.

Pozdrawaiam
Pamietaj o zgraniu klucza, bo pozniej bedzie problem: http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/info-dotyczace-refleshu-z-1-5-1-5-1-1-6-1-6-1-na-ixtreme-lt-41128.html


taki komunikat sie ma przy zbanowanej konsoli. Sam przez to przechodzilem.

W temacie o odblokowywaniu dysku ktos kiedys podawal link do programiu ktory na podstawie numer sprawdzal czy konsola ma bana. Sprawdz.

//edit:
link do programu: http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/nandtools/XVal_v2.0.zip

screen obrazujacy co gdzie wpisac: http://img38.imagefra.me/img/img38/1/11/20/ramzinho/f_1b61j31tq4nm_b5c2688.jpg

jezeli pokaże że secdata.bin jest czysty to znaczy że instalacja gier na HDD działa.

teraz sprawdz czy masz bana :)

ps. nie sprawdza czy konsola jest oflagowana przez MS, czyli jak zwróci że secdata.bin jest czysty to wcale nie znaczy że MS nie czeka na nas z niespodzianką przy próbie podłączenia do live.
Sprawdzilem i niestety pokazal sie komunikat "console banned" :( szkoda... teraz czeka mnie lutowanie...
 

Do góry Bottom