Jak odpalić nowe gry?

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
Witam !

Nie ukrywam że jestem całkowicie zielony w kwestii xboxa i przeróbek. Mam xboxa Arcade o dash'u 2.0.12625.0 i nie znanym przeze mnie LT.
Co zrobić żeby móc grać w najnowsze gry np. NFS Rivals? Pozdrawiam
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wgrać LT3.0 i zaktualizować dashboard.
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
Da się to samemu zrobić? Co trzeba wiedzieć? może jakiś poradnik?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest opisane na forum, wystarczy poszukać... Dział LT / Artykuły.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdź napęd i wybierz zgodny z nim poradnik do wgrywania LT.
KLIK
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
Panowie a jakbym podłączył konsolę do neta i w ten sposób zaktualizował oprogramowanie, to co wtedy? zmieni to coś? uszkodzi?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najprawdopodobniej aktualka wywali ci to stare LT i nie będziesz miał przeróbki. Potem pozostaje tylko flash LT 3.0 i możesz dalej grać na piratach.
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
Ale nie grozi to uszkodzeniem bądź zablokowaniem konsoli i mógłbym grać w najnowsze gry ale oryginalne? (mam na myśli po ten internetowej aktualizacji)
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
No tak w oryginalne jak najbardziej
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
A czy aktualizacja samego dashboard w trybie offline usunie mi przeróbkę? będzie już można odtwarzać nowe gry czy przeróbka napędu do lt 3 jest niezbędna?
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Ofline też usunie, a jak masz arcade to lt 3.0 z tego co się orientuje to koszt nawet 30 zł
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
czyli to pewne że mam starsze lt niż 2.0 i przeróbka zniknie?
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
No ja ci tego nie powiem ja mam lt 2.0 i mi wszystkie gry chodzą. Nie jestem tego pewny , ale że od jakiegoś dasha nie usuwa przeróbek . Lecz wszystkie gry nagrywam ihasem
 

krzysiex21

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze jedno pytanie, skoro mam stare lt (nie wiadomo jakie, ale nowe gry nie chodzą) i starego dasha, to przy ściąganiu gier na jaki dopisek (np. xdg3 itd) muszę zwrócić uwagę żeby mieć pewność, że na moim sprzęcie gra się odpali?
 

SonGoku

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skoro nowe gry nie odpalaja to powinieneś zwrócić uwagę na to żeby popierać gry z dopiskiem xgd2

Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nawet nowe gry xgd2 ci nie ruszą skoro masz stary dash.

Zaktualizuj dash, (usunie LT) i wgraj sobie LT 3.0. Na facie jest to do wykonania metodą "home made", wystarczy poszukać.
 

Do góry Bottom