Jak ominąć akutalizację + bonus

Margo1234567

Świeżak
Świeżak
Siema. Mam takie pytanie : czy można jakoś ominąć aktualizację o którą prosi gra?? I ten bonus : co to jest topologia xbc?? Z góry dzięki za odpowiedź, jestem zielony :p
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Musisz zaktualizowac zeby w dana gre zagrac jesli prosi o aktualizacje to widocznie jej nie masz i nie zagrasz.
XBC cofasz topologie z 3.0 na 2.0
 

Margo1234567

Świeżak
Świeżak
A nijak nie idzie przerobić obrazu gry by był pod stary dash??
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
No niestety pod dash NIE
Jakie masz LT i dash?
 

Margo1234567

Świeżak
Świeżak
Ehh, LT nie wiem jakie, chodzą mi wszystkie gry prócz : Men in Black Alien Crisis, Lego Batman 2, Magadascar 2 i The Awesome Spiderman - te gry wołają o aktualizjację. A dash to : 13604
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
a to masz 2.0,mam 2.0 zaktualizowałem konsole dla maxa 3 ktory wolal o nowego dasha 14719 oczywiscie po tym nie mialem mozliwosci gry w xgd 3,ale jest pewna kombinacja nie pamietam juz dokladnie,ale wraca mozliwosc gry+trick z muzą w tle zeby gierce dzialaly z dysku
wchodzisz w ustawienia i wbijasz-X-LB-RB-X-LB-RB-X
 

Margo1234567

Świeżak
Świeżak
Więc mogę zaktualizować, potem wbiję ten kod i będzie po staremu?? Dodam jeszcze, że ja nie instaluję gier na dysku bo mam tylko 20 gb.
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
No tak z napedu powinno pykac,ten combo wklepujesz w ust konsoli i pamietaj ze zadnego komunikatu nie bedzie tylko włacz gre XGD3 na dashu 14719 przy LT2.0:)
nie wiem czy to róznica z plyty czy z pena ale ja aktualizowałem z pena i konsolka nie byla podlaczana do neta
 

Margo1234567

Świeżak
Świeżak
No dobra, moja też nie była podłączona do neta. A wszystko inne nie zostanie ruszone? Wszystkie savy itp. I czy będę musiał często ten kod wpisywać??
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie savy 2-3letnie pozostaly na swoim miejscu nie zauwazylem zadnej zmiany niby kasuje jakies elementy avatara czy cos ale ja zadnej róznicy niezauwazylem
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik

Do góry Bottom