Jak ściągnać najnowsze TU.

Więc tak jak w temacie jak sćiagnać najnowsze TU np podam przykład w call of duty mw3 ściaga mi TU 10 a pisze że potrzeba TU23 i może dlatego zawsze jak wchodze w LINK to nikogo nie ma a np w Dirt 3 trzeba TU1 a mi nie wyszukuje wogóle TU sciagam przez Title Uptade mam FSD 3 rev483 i najnowysz DashLaunch. Kernel mam taki jak widzicie wiecie co jest nie tak? z Góry dzieki
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Więc tak jak w temacie jak sćiagnać najnowsze TU np podam przykład w call of duty mw3 ściaga mi TU 10 a pisze że potrzeba TU23 i może dlatego zawsze jak wchodze w LINK to nikogo nie ma a np w Dirt 3 trzeba TU1 a mi nie wyszukuje wogóle TU sciagam przez Title Uptade mam FSD 3 rev483 i najnowysz DashLaunch. Kernel mam taki jak widzicie wiecie co jest nie tak? z Góry dzieki
XBOX 360 Update Center - MEDIA ID TU ma być taka sama jak MEDIA ID gry
i wrzuć do content/00000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/TUTAJ
 
aha mniej więcej już czaje :) ale ja mam same gry w xex prawie tylko pare w GOD i w katalogu content/00000000000000000 to jak mam gry np na HDD to tam moge wżucać najnowsze TU ? Sory za takie pytanie ale wole się upewnić :p
aha i jeszcze jedno jak sprawdzić ID gry bo widzę że tam się wybiera :p
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
aha mniej więcej już czaje :) ale ja mam same gry w xex prawie tylko pare w GOD i w katalogu content/00000000000000000 to jak mam gry np na HDD to tam moge wżucać najnowsze TU ? Sory za takie pytanie ale wole się upewnić :p
aha i jeszcze jedno jak sprawdzić ID gry bo widzę że tam się wybiera :p
MEDIA ID gry sprawdzisz tak: odpal FSD , potem połącz się z przeglądarki na PC'cie z adresem IP konsoli, dalej wybierasz GAME LIST i tam masz wszystkie MEDIA ID gierek

a co do gier, to czy są w GOD, czy w XEX i gdziekolwiek byś je miał na dysku to nie ma znaczenia, ważne żebyś wrzucił w odpowiedni folder TU
tak jak Ci napisałem:

Dam przykład na TU do F1 2012 PL :

tutaj pobierasz odpwoedni TU : XBOX 360 Update Center - f1 2012

i ładujesz go do: content/00000000000000000/434D0847/000B0000/TUTAJ

i nie trzeba już potem w FSD tego TU uaktywniać.

Swoją drogą proponuję przenieść wszystkie gry z folderu content/0000000000000000 do innego folderu i dodanie stosownej ścieżki w FSD, a ścieżkę content/00000000000000000 proponuję usunąć, ponieważ jak wrzucisz sobie jakieś dlc to może ci wyświetlić kilka takich samych okładek w FSD , miałem tak w PINBAL FX 2 ,oraz TRIALS po wrzuceniu DLC
 
ok dzieki już wszystko wiem :) fajnie mi to wszystko wytłumaczyłeś.
 

ciuciek

Banned
Więc tak jak w temacie jak sćiagnać najnowsze TU np podam przykład w call of duty mw3 ściaga mi TU 10 a pisze że potrzeba TU23 i może dlatego zawsze jak wchodze w LINK to nikogo nie ma a np w Dirt 3 trzeba TU1 a mi nie wyszukuje wogóle TU sciagam przez Title Uptade mam FSD 3 rev483 i najnowysz DashLaunch. Kernel mam taki jak widzicie wiecie co jest nie tak? z Góry dzieki

Sciągasz ze strony Najnowsze TU XBOX 360

podając swój MEDIA ID do danej gry...

To że masz tytuł widniejący u siebie na iksie nie znaczy że masz AKTUALIZACJE uwzględnione to jest od posiadanej wersji językowej.
 
a jak wchodze wpisuje swoje ip konsoli wyskakuje mi Freestyle 3 WebUI i musze wpisać USER ID i password co tam wpisać ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
a jak wchodze wpisuje swoje ip konsoli wyskakuje mi Freestyle 3 WebUI i musze wpisać USER ID i password co tam wpisać ?

f3http - login i hasło

możesz też na pena wrzucić i w menagerze plików w FSD skopiować;)
 
działa dzieki :)
jest wszystko ok ale mam takie ID481c98cc chodzi o gre MW3 i na takie ID gry jest tylko TU 10 a potrzebuje 23 przez konsole mi też tylko sciaga ID 10 ;/ a chce pograć na Linku i potrzeba mi TU 23
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
nie pisz co chwilę up , up , napisałeś 3 posty - jeden pod drugim - przyjdzie MOD i zarobisz warna , nikt nie jest ślepy i czytać umie ,jak będzie umiał pomóż to pomoże ...
Wracając do tematu - nie ma dla tej wersji MEDIA ID TU23 , pobierz sobie inną wersję MW3

do wyboru do koloru:

media id -- title id -- TU version -- region -- release
7550171B -- 415608CB -- Modern Warfare 3 -- TU 23 -- PAL NTSC/U --04. Jan 13 05:20
20344957-- 415608CB-- Modern Warfare 3 -- TU 23 -- PAL NTSC/U -- 22. Dec 12 08:28
274AAC23-- 415608CB-- Modern Warfare 3 -- TU 23 -- PAL -- 13. Dec 12 01:13
2FA96040-- 415608CB-- Modern Warfare 3 -- TU 23 -- PAL -- 10. Oct 12 13:38
30775D59-- 415608CB-- Modern Warfare 3-- TU 23 -- Region Free-- 10. Oct 12 12:45​
 

Pat80

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam dwa następujące pytania:
1) jeśli mam wrzucić TU poszczegolnie do katalogu content/00000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/TUTAJ a nie mam tego katalogu np 45410993 i dalej 000b0000 dla MOH:W rozumiem że mam je sobie stworzyć i dopiero wrzucić tam TU ?
2) mam Call of Duty-Black Ops 2 w wersji: Media ID 54a88bb6 i nie ma do niej TU , to powinienem poszukać i sciągnąć inną wersje tej gry ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
a ja mam dwa następujące pytania:
1) jeśli mam wrzucić TU poszczegolnie do katalogu content/00000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/TUTAJ a nie mam tego katalogu np 45410993 i dalej 000b0000 dla MOH:W rozumiem że mam je sobie stworzyć i dopiero wrzucić tam TU ?
2) mam Call of Duty-Black Ops 2 w wersji: Media ID 54a88bb6 i nie ma do niej TU , to powinienem poszukać i sciągnąć inną wersje tej gry ?
ad1 - tak, musisz utwozyć taki folder i dopiero tam wrzuć TU
ad2 - jeżeli chcesz grać po linku, to najlepiej jest mieć najnowsze TU dla danej gry, jeśli dla twojej wersji MEDIA ID nie ma , a chcesz grać tylko na SINGLE to olej ściąganie innej werji, graj w tą co masz
 

Pat80

Użytkownik
Użytkownik
Czyli moje przeczucie było dobre .... tak zrobiłem i dla kilku gier TU działa i pokazuje w Linku ... co do COD:BO2 akurat w tą grę gra dużo ludzi .. także przydała by się działająca gra z najnowszym TU do online, także pewnie ściągnę takową, teraz jak podłączam się do gry ciągle pokazuje mi się ikonka przerwania połączenia internetowego ( chociaż mam 20Mb i połączony jestem kablem z routerem Dlink Di-645 ) nie wiem czy to wina samej gry, czy może mój dostawca jakim jest Multimedia ogranicza w jakiś sposób strumień danych na zewnątrz.... pewnie też ma to sporo wspólnego z łączem zakładającego daną grę. Tak czy inaczej będę próbował różne rozwiazania
 
Witam ja też mam COD BO2 z MEDIA ID 54a88bb6 i nie ma do niego TU a chciałbym pograć w LINK co mam zrobić, czy jest szansa by pograć po polskiemu w COD BO2 w LINKA?
 

Pat80

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja też mam COD BO2 z MEDIA ID 54a88bb6 i nie ma do niego TU a chciałbym pograć w LINK co mam zrobić, czy jest szansa by pograć po polskiemu w COD BO2 w LINKA?
Nie, ja ściągnąłem wersje angielską z odpowiednim ID , dograłem TU i wszystko śmiga aż miło... skoro dla wersji polskiej do tej pory nie ma odpowiednich TU to nie ma co liczyć że z dnia na dzień takowy się pojawi...
 

crasti

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, Wrzuciłem najnowsze TU #3 do Tekkena Tag 2 według instrukcji jabra30, a mimo wszystko w LiNK'u dalej mam Title update #3 is available ;X
 

Piczol

Użytkownik
Użytkownik
Panowie ja próbuje zgrac to Tui z pena do tego folderu i mi sie zawiesza klocek chodzi o COD BO 2 moze cos pomożecie?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Cześć, Wrzuciłem najnowsze TU #3 do Tekkena Tag 2 według instrukcji jabar30, a mimo wszystko w LiNK'u dalej mam Title update #3 is available ;X
Media ID gry i TU się zgadza ??

Media-ID Title-ID
5D762D06 4E4D0859

Takie masz ?? sprawdź, i czy na pewno do dobrego folderu wrzuciłeś ?

zamieszczone przez Piczol

Panowie ja próbuje zgrac to Tu z pena do tego folderu i mi sie zawiesza klocek chodzi o COD BO 2 moze cos pomożecie?
Dziwne ,że się zwiesza, a jak w inną lokalizację skopiujesz np do głównego folderu na HDD to też zwiecha ?? jeśli się nie zwiesi, to zgraj, a potem spróbuj przenieść
 

Piczol

Użytkownik
Użytkownik
już jakoś ogarnałem dzieki
 

Dexter21

Banned
Użytkownik
Jest problem z Dead Island
Zrobilem tak jak w poradniku stworzylem folder 4b4d07df/000b0000/ i tu wrzucilem Tu wlaczam gre dalej TU jest 0
nie wiem co jest grane robilem aktulizacje przez konsole tez nie trybi
Title Id 4b4d07df MEdia Id 2bcf9bde
 

Do góry Bottom