Jak sprawdzić przeróbkę?

Raphaello

Świeżak
Świeżak
Czesc. Chciałbym się dowiedzieć jaką mam przeróbkę, czy ixtreme czy xtreme. Domniemam, że jest to ixtreme 1.6 ale nie jestem pewny. Czy jak spróbuje uruchomić np. Alan Wake który jest na wave4 i gra sie uruchomi tzn że posiadam extreme (slyszalem że nie wymaga żadnych patchy) a jeśli będę musiał użyć activate.iso do uruchomienia gry tzn że jest to ixtreme czy tak?
Poprzedni właściciel nie potrafił jednoznacznie powiedzieć jaka jest przeróbka a robił ją ok rok temu, mówił tylko, że jest to prawdopodobnie 1.6 ale nie wiem jakie :(
Proszę o odpowiedź
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jesli alan wake ci nie wystartuje a activate.iso bedzie dzialac to masz 1.6
 

Raphaello

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za odpowiedź i proszę jeszcze o poradę.
Dziwne dziś chciałem odpalić Alan Wake nie pat****ąc go na mniejszy wave (a oryginalnie ma wawe 6) poprzez activate.iso i wogóle nie rozpoznało płyty, widoczna była jako film...
Zmieniłem więc wave w 360WavesPatcher na wave 3 i gra normalnie została rozpoznana i chodzi cacy. Wiec sam juz nie wiem jaki mam firmware w napędzie, myślałem że ixtreme 1.6:( Czy to możliwe, że jest to 1.51 gdyż jak słyszałem na ixtreme 1.6 gry na wave 2 nie powinny chodzić a u mnie normalnie się odpalają.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Kupiłem ostatnio na allegro Xboxa, koleś miał napisane że wgrywa iExtreme 1.1 LT, ale chciałbym sie przekonać czy faktycznie mam LT 1.1, bo nie chciałbym dostać niespodzianki w postaci BANA.
Jak mam sprawdzić czy faktycznie wgrany jest iExtreme LT 1.1?
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
Mam problem z Xboxem.Niby jest przerobiony ale jak włączam grę GTABoGT to pokazuje się logo gry i w tym momencie sie gra i Xbox zacina...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wsadź inną grę jeśli też się zawiesi, to konsola to wrak. Zakup nowej lub reklamacja u sprzedającego
 

krotock

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyłem dość duży odstęp czasowy pomiędzy pierwszymi a ostatnimi postami, więc się pytam, czy gra na Live z odpowiednim flashem jest wciąż możliwa bez ryzyka bana?
 

Do góry Bottom