Jak to jest z tym Xboxem?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mssg

Świeżak
Świeżak
Cześć, na początku zaznaczam, że od zawsze byłem PCtowcem i nigdy nie uważałem, że konsole mają jakikolwiek plus nad PCtami... niestety ale obserwując rynek, wychodzi na to, że coraz więcej gier to są konsolowe exclusivy a jeszcze gorsze jest to, ze te gry są baaardzo dobre... Zdecydowałem, że przy premierze nowych konsoli, zrezygnuję z grania na PC i tu pojawiają się mój problem. Oczywiście zastanawiam się, którą konsolę kupić i zdaje sobie sprawę z tego, że na forum Xboxa dostanę odpowiedzi pochwalające Xboxa ale chciałem się dowiedzieć czegoś innego. Jaki jest wasz stosunek do tej całej afery z Xbox One? jeszcze przed tym, jak M$ zrezygnował z DMR to cały system mi się całkiem podobał... gry w dzień premiery dostępne online, gry przypisane do konta itp... ale teraz? zrezygnowali z tych wszystkich plusów... Jak wy to widzicie?

Mimo, że do tej pory za dużo nie grałem na konsoli to w domu od zawsze mam PSa, 1/2/3 a tym razem chciałem spróbować xboxa (ale xboxowy pad jest okropny :p)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Większość forum powie ci żebyś kupił PS4, ja byłem za xbox one ale też do czasu aż powstała plotka że mają być reklamy w nowej konsoli, jeśli to się sprawdzi to nie kupię żadnej z nowych konsol. Architektura konsol jest zbliżona do PC więc po cichu liczę na emulatory gier i pieniądze które miałem wydać na konsolę dołożę do PC, ci polecam to samo skoro i tak grasz na tej platformie, co do pada to od xboxa to jest on genialnie wygodny a teraz jak pozbyli się jeszcze tego strasznego krzyżaka to konkurencja pada na kolana.

P.s Zanim jakaś porządna gra wyjdzie na xbox one czy PS4 która nie wychodzi na PC to minie jeszcze z rok, także polecam zakup xbox 360.
 

vvv93

Banned
Ja ci dam okropny pad. Nie wiesz, bo nigdy nie miales. Jak zaczniesz uzywac xboxowego to tym od PS3 bedziesz tylek sobie podcieral

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
Ja ci dam okropny pad. Nie wiesz, bo nigdy nie miales. Jak zaczniesz uzywac xboxowego to tym od PS3 bedziesz tylek sobie podcieral

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
Co ty obydwa pady sa dobre tylko jest takie cos jak kwestia przyzwycajenia, a tak pozatym chyba nigdy nie miales w reku pada od ps3 i dlatgo tak piszesz.

Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli się zastawiasz nad konsolami to przejrzyj gry na obie konsole i oceń(gameplaye), które ci bardziej odpowiadają. Radzę też wypróbować oba dodatkowe kontrolery. Mam na myśli kinect 2 oraz move i pad na ps4. Konsole się nie różnią jak obecne, więc gry będą podobnie wyglądać. Zaraz niektórzy będą ciebie przekonywać, że ps4 niby ma lepsze podzespoły, ale to może się nie liczyć jeśli stawiasz na dodatkowe funkcje oraz możliwości dodatkowych kontrolerów( kwestia gustu).
Po tym wydaje mi się, że będziesz wiedzieć co wybrać. Jeśli grasz w strategie i rpg to zostaniesz przy pc. Jeśli lubisz grać też w gry sportowe oraz bijatyki i akcji to polecam którąś z konsol. Powiem, że czekam na obie konsole i chce je porównać. Puki co jestem bardziej zdecydowany na produkt MS ze względu na możliwości kinecta 2, gier oraz dodatkowe funkcje.
 

vvv93

Banned
paul323 , przeciwnie, dużo grałem na padzie od PS3 i mówię to z doświadczenia
Ale oczywiście, przyzwyczajenie...
Każdy ma inne zdanie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom