Jaki headset ?

TalareK

Banned
Użytkownik
Jaki headset wybrać ? Ten: ~~NOWY ~ORYGINALNE ~ SŁUCHAWKI ~XBOX 360~ HEADSET~ (3994757186) - m.allegro.pl ? Czy polecacie inny ? Oczywiście z rozsądną ceną ;)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Mathers

Użytkownik
Użytkownik
To jest zwykły szmelc, za 5 zł nie dostaniesz nic innego...
 

TalareK

Banned
Użytkownik
@up jaki w takim razie polecasz ?



Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Dobry jest od lat na takich gram... tylko na czarnych ;]
Jak ktoś potrzebuje nadawania i odbioru dźwięku w super jakości to są pewnie jakieś gadżety za kilkaset złotych.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
w słuchawce nie leci muzyka ani żadne efekty dźwiękowe tylko głos towarzyszy;) więc nie potrzeba jakiegoś kombajna
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Wiem, wiem taki zielony w tym nie jestem ;).

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Dołączam się do wątki. Jaki headset najlepiej kupić? Nabyłem właśnie konsolę Xbox 360 E po okazyjnej cenie, wersja 4GB, nieużywana. W zestawie nie ma chyba słuchawek, więc wystarczy dokupić takie najprostsze, tyle że w czarnej kolorystyce, aby pasowała do konsoli, czy może lepiej ten zestaw bezprzewodowy na Bluetooth za około 50zł? Zakładam, że wynalazki innych producentów w tych niższych kwotach nie są warte uwagi? Nie chce wykładać na zestaw słuchawkowy ponad 100zł...
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dołączam się do wątki. Jaki headset najlepiej kupić? Nabyłem właśnie konsolę Xbox 360 E po okazyjnej cenie, wersja 4GB, nieużywana. W zestawie nie ma chyba słuchawek, więc wystarczy dokupić takie najprostsze, tyle że w czarnej kolorystyce, aby pasowała do konsoli, czy może lepiej ten zestaw bezprzewodowy na Bluetooth za około 50zł? Zakładam, że wynalazki innych producentów w tych niższych kwotach nie są warte uwagi? Nie chce wykładać na zestaw słuchawkowy ponad 100zł...
To nie jest zestaw słuchawkowy tylko headset - nie usłyszysz na nim dźwięków ani muzy z gry - służy on wyłącznie do rozmów podczas gry online.
Ja również polecam kupić standardowy HS za kilka zł.
 

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
Polecam najprostszy headset jaki tylko istnieje. To tylko taki bajer dodatkowy. Mam czarny zwykły był w zestawie z chatadem i skorzystałem z tego hedset'a może z 4x a mam go chyba rok będzie już.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
A na tym bezprzewodowym Bluetooth nie ma lepszego odbioru dźwięku? Używany można wyhaczyć za 30zł, nowe są po 50zł.
 

Do góry Bottom