Jaki kupić monitor do konsoli Xbox 360 - temat ogólny.

igorro

Użytkownik
Użytkownik
lepiej podłącz do monitora.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
NO na monitorze obraz krystaliczny i rozdzielczosc większa ;)
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
A jak to bedzie wygladac z grafika monitorze ?... bo rozumiem ze na tv to kicha ;] ?...
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
No na tych tv to raczej klops będzie.
Według mnie xboxa kupuje się, żeby grać w super warunkach(grafa), więc radzę Ci kupić jakiś monitor 24' HD lub jeśli Cię stać lub rodziców to tv 32' HD
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
a nie da się podlączyć konsoli do monitora przez hdmi a kompa przez vga żeby dzialalo??pewnie potrzebne jest coś do zmaiany sygnalu
 

erneest

Użytkownik
Użytkownik
Praktycznie każdy monitor ma możliwość wyboru źródła sygnału więc nie jest to problemem.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie jeśli masz dwa wejścia w monitorze to na pewno masz możliwość wyboru źródła sygnału w moim monitorze wystarczy ze nacisnę jeden guzik i się przełącza.
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
LG W2261VP-PF, następca W2261V-PF, nowszy FULL HD (698537146) - Aukcje internetowe Allegro
chce kupić tego,czytalem,że musi być obraz 16:9 bo w takim formacie robione są gry a ten ma chyba 4:3,wiec bdzie dobry do grania???oczywiście podlączony edzie przez HDMI
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jest Full HD wiec ma 16:9 i będzie dobry do grania.
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
wielkie dzięki kolego za odpowiedź:)
 

ogi16

Świeżak
Świeżak
siema zamierzam kupic monitor i telewizor w jednym
co o tym myslicie jaki bede miał obraz bardzo dobry czy tylko dobry?
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanie chce sobie kupić taki monitor dla GRAFIKÓW monitor 21'' Sony FD Trinitron DELL (690637445) - Aukcje internetowe Allegro
czy będzie na nim w miarę fajna grafika ?
 

ogi16

Świeżak
Świeżak
jakosc bedzie srednia tylko ze na czym chcesz miec ten monitor na xboxie czy pc??
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
LG W2261VP-PF, następca W2261V-PF, nowszy FULL HD (698537146) - Aukcje internetowe Allegro
chce kupić tego,czytalem,że musi być obraz 16:9 bo w takim formacie robione są gry a ten ma chyba 4:3,wiec bdzie dobry do grania???oczywiście podlączony edzie przez HDMI
Ja go kupiłem ;)
Ale tutaj: LG 21.5" LCD W2261VP-PF - LCD powyżej 19" - Agito.pl - największy polski sklep internetowy
On nie ma obrazu 4:3, tylko funkcje zmiany obrazu 4:3 na 16:9 :)
 

MatiQ

Świeżak
Świeżak
Moje pytanie brzmi,

Czy jest roznica w grach, pomiedzy HD a FULL HD. ?
Bo z tego co sie orientuje.. gry nie obsluguja full HD.
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
dzisiaj dostane monitor do którego podlącze konsole przez HDMI tylko,że HDMI przekazuje obraz i dzwięk a ja bede musial puścić dzwięk osobno bo ten monitor nie ma glośnikow i tu moje pytanie.Czy może to być kabel HDMI czy musi być Dvi????
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
dzisiaj dostane monitor do którego podlącze konsole przez HDMI tylko,że HDMI przekazuje obraz i dzwięk a ja bede musial puścić dzwięk osobno bo ten monitor nie ma glośnikow i tu moje pytanie.Czy może to być kabel HDMI czy musi być Dvi????
Też podłączam osobno dźwięk i mam przez hdmi podłączone :)
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
to może być przez HDMI?? nie bedzie żadnych zaklóceń???
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
tak, może być ;)
 

MatiQ

Świeżak
Świeżak
Moje pytanie brzmi,

Czy jest roznica w grach, pomiedzy HD a FULL HD. ?
Bo z tego co sie orientuje.. gry nie obsluguja full HD.
Tak wiec.. ? ; p
 

Do góry Bottom