Jaki kupić monitor do konsoli Xbox 360 - temat ogólny.

gogocannabinol

Świeżak
Świeżak
jakby były za stówke to wziąłbym kilka sztuk xP

a ten bedzie oks??

http://allegro.pl/item844998339_monitor_benq_lcd_22_g2220hd_dvi_1920x1080_full_hd.html
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
no już lepszy
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
nie ma hdmi i troche mały kontrast :) tak to ok
 

gogocannabinol

Świeżak
Świeżak
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Tylko d-sub to chyba za mało ;D musi mieć dvi
Nie podepniesz tak iksa, tzn chyba, że przez przejściówkę, ale nie wiem czy obraz będzie dobry...
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Przecież kabel VGA do xboxa ma końcówkę D-sub a nie dvi... wiec xboxa podepnie (ja mm monitor TYLKO z DVI i muszę kupić przejściówkę D-SUB->DVI zeby podlaczyc kabel VGA od xboxa do mojego monitorka) ALE, z tego co wiem o niebo lepszy obraz jest przez HDMI.
 

gogocannabinol

Świeżak
Świeżak
No właśnie teraz mam podłączonego Xa pod monitor crt przez tą przejściówke he wiadomo ,że obraz jest lepszy niż na zwykłym tv ,ale coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać to ,że nie da się grać w niektóre gierki na pełnym ekranie... i chyba się zdecyduje na ten monitor BenQ :) może i będę żałował ale mam nadzieje ,że nie :) monitorek jest 16:9 więc przynajmniej jeden problem będę miał z głowy i będę mógł sobie pykać na pełnym ekranie :)
 

MatGar

Banned
Ja mam pytanko, opłaca się kupywać ten minitor? Monitor Gateway 22 LCD 2201 A okazja licytacja (847992656) - Aukcje internetowe Allegro I czy on ma opcję montowania na ścianie?
 

Zoreno

Świeżak
Świeżak
Obecnie mam ten monitor Vobis.pl - Monitor 19" TFT HP w1907v Warto na niego kupować xboxa?
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Chodzi ci o grafikę? Grafika będzie dobra, jak to na LCD. Myślę, że się opłaca, jednak wiadomo, że większa frajda jest jak sobie siedzisz na wygodnej kanapce kilka metrów od TV i napierasz :D
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
Chcę kupić monitor, iż pod koniec grudnia kupuję Xbox'a 360 i chciałbym pograć na jakiejś sensownej rozdzielczości. Monitor ma być jak najlepszy do ceny 1000zł. Czyli ma deklasować inne modele monitorów w tym przedziale cenowym. Będę go wykorzystywał do dynamicznych gier oraz filmow FHD. Nie będzie podłączany do komputera, ponieważ jest za słaby na wysokie rozdzielczości(laptop).

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że potrzebuję HDMI i wyjścia na słuchawki. HDMI dlatego, bo będę podłączał Xbox'a przez właśnie ten port, a wyjścia na słuchawki potrzebuje dlatego, iż chcę podłączyć głośniki. Inaczej problemu Głośniki<-Xbox->HDMI nie chcę rozwiązywać. Lecz jeśli zaproponujecie mi monitor który będzie naprawdę jednym z lepszych, tylko że bez wyjścia na słuchawki, to mam alternatywne rozwiązanie lecz wole pozostać przy tym co podałem wcześniej.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Monitor LG W2361V-PF (W2361V-PF) - Monitory - Komputery i akcesoria - NEO24.PL

Sam się zastanawiam nad jego zakupem :) Wg mnie najlepsze co można dostać za taką kase
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
A co myślicie o LG W2353V-PF?

Ma on wyjście słuchawkowe, ponieważ chcę podłączyć głośniki iż będę używał HDMI?
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
A co myślicie o LG W2353V-PF?

Ma on wyjście słuchawkowe, ponieważ chcę podłączyć głośniki iż będę używał HDMI?
ten co podałeś nie ma. Natomiast ten mój ma...
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
Model W2353V-PF ma wyjście słuchawkowe, poza tym twój model jest starszy.
Co myślicie o tych monitorach do iksa:
1. LG 23" LCD W2353V-PF
2. LG 22" W2286L-PF
3. IIYAMA 24" Prolite B2409HDS-B1
4. ASUS 24" VK246H DVI HDMI
5. LG 24" W2453SQ-PF
6. 24'' Samsung P2450H

To są modele monitorów które zwróciły moją uwagę. Proszę o wypowiedzenie się na ich temat.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze odpowiedz sobie na kilka pytań:
-ile cali chcesz mieć? Bo podałeś modele o 3 różnych - najpierw postanów, potem wybieraj.
-jakie gniazda Ci są potrzebne, a jakie zbędne?
-kwota jaką chcesz przeznaczyć

I później zdecyduj... bo nie warto porównywać 6 całkiem różnych monitorów...
I tak w ogóle to co z tego, że jest starszy? Parametry ma te same. Chcesz mieć najnowszy to kup sobie jakiś na led'ach za 2 koła jeśli Cię to satysfakcjonuje...
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym 23/24", szybki czas reakcji - 2ms, wejście HDMI, VGA, DVI-D, mile widziane wyjście słuchawkowe(dobrze by było, lecz jeśli monitor będzie naprawdę warty lecz bez wyjścia to może być), naprawdę dobre kolory, nie wymagam dużych kątów widzenia, mile widziane Full HD. I to wszystko do mniej więcej 1000zł.

EDIT: Tak naprawdę to będę chyba potrzebował HDMI i DVI-D, VGA tylko na wszelki wypadek ale wydaję mi się że są przejściówki z VGA na DVI-D.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
W2353V-PF lub o cal większy W24...
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
A co powiesz o:
IIYAMA 24" Prolite B2409HDS-B1

Chyba zdecyduje się na W2453V-PF.

Dziękuje i pozdrawiam. :)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
A co powiesz o:
IIYAMA 24" Prolite B2409HDS-B1

Chyba zdecyduje się na W2453V-PF.

Dziękuje i pozdrawiam. :)
wg mnie się nie opłaca bo można taki sam tyle, że z innej firmy dostać za 100-200zł taniej :) Ale jak wolisz...
 

Do góry Bottom