Jaki kupić monitor do konsoli Xbox 360 - temat ogólny.

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Czy samsung p2470hd to dobry wybór? Jest oferta w MediaMarkt za 999zł, a mam tylko starego poczciwego CRT'ka, więc z chęcią zaopatrzyłbym się w taki sprzęcior ;)
 

maspex

Użytkownik
Użytkownik
Monitor LCD Samsung Syncmaster P2470HD - opinie, komentarze o produkcie fajne opinie ma i zobacz,ze cena w MM tansza niz w necie
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Maspex! Pojechałem i wziąłem to cudo - po prostu "miazga" jednym słowem ;)
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
czy może byc samsung 19 cali SyncMaster 920n
 

syzygy

Świeżak
Świeżak
Polećcie mi monitor 23-24 cale, złącza 2xDVI, lub HDMI + DVI, gdyż będę jednocześnie używał X i PC, więc dwa cyfrowe muszą być, żadnych VGA, żadnego zamieniania wtyczek ręcznego- teraz mam taki syf :)

Do 800zł da radę? Nie mogę znaleźć nic z takimi łączami w tych granicach cenowych, jak już to są powyżej 1000zł....
 

syzygy

Świeżak
Świeżak
Podpinasz monitor kablem hdmi-dvi a muzyke bierzesz z component (drugiego kabla av).
Czyli dwa kable naraz, ten co mam teraz np. AV-RCA + D-SUB, plus HDMI naraz? Pytam, bo wydaje mi się, że ten mój AV zasłania nieco dziurkę na HDMI, wciśnie się go tam bez problemu? Ma taką szarą wystającą nadbudówkę jakby ;)


http://www.allegro.pl/item910549760_full_hd_benq_g2420hd_24_hdmi_dvi_2ms_sklep_wwa.html
co myślicie?
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
czy może byc samsung 19 cali SyncMaster 920n
odpowie mi ktoś?
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Grać się będzie dało, ale monitor jest mały, a ekran ma format 4:3. Jeśli możesz dołóż do czegoś droższego.
 

LoroSpooky

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktos wie czy monitor bez hdmi moze zostac podlaczony do PS 3 na takiej samej zasadzie jak Xbox ? Jest taka mozliwosc czy nie ma ?
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
tak, nie wiem jakie złącza ma PS3, ale możesz zastosować przejściówkę
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam dylemat co do podłączenia xa do monitorka 22' o natywnej 1680x1050 monitor ma d-sub i dvi.
Obecnie mam podpięte przez d-sub kablem vga za 14zł i są przebicia obrazu co mnie nieco irytuje :/
I w tym momencie nie wiem czy kupić oryginalny kabel vga microsoftu i będzie działał już elegancko bez jakichkolwiek zakłóceń?
Czy podpiąć kablem hdmi->dvi i dokupić org. adapter audio microsoftu.
Czy w tym drugim przypadku uzyskam rozdzielczość 1680x1050 i obie wtyczki będą pasować koło siebie ?
Jak będzie lepiej ? Bo koszt wydaje się podobny w obu przypadkach.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kablem hdmi, będzie lepsza jakość obrazu, ale dźwięk trzeba podłączyć innym kablem, a to będzie wymagało demontażu obudowy tego kabla na wtyczce do konsoli
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Monitor LCD IIYAMA E2209HDS-B1 HDMI gw.36m-c TANIO (919730075) - Aukcje internetowe Allegro

Jestem bardzo zainteresowany tym monitorem. Ma niezłe parametry i wydaje się dobry w rozsądnej cenie. A co Wy o nim sądzicie.
 

Maderfaker

Użytkownik
Użytkownik
jaki polecicie monitor najlepiej z tunerem 23'', że tak powiem z górnej półki?
bedzie używany pod: xbox'a, pc i tv.juz miałem wybrany model ale naczytałem sie troche o nim i chyba niestety z niego zrezygnuje.oprócz tunera musi jeszcze miec hd ready lub full hd.Mój budżet to ok. 1000zł kasa ciągle dochodzi za jakis czas powinienem dozbierać... jesli to niestarczy na na taki za*****szczy lcd :D to wole dozbierac niż kupić cos slabego... czyli możecie podawać linki do czegoś droższego :)
Z góry dziękuje i licze na szybką odpowiedź ;)
 

Zozozl

Banned
Ja mam monitor od kompa 22 cale i polecam Firmę : ASUS :
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Jaki monitor polecacie tak do 24' budżet koło 700 zł.
Obecnie siedze na samsungu t220 i ma tragiczną czerń :/
Będę chciał podłączyć konsolę kablem hdmi więc potrzebuje monitor ze złączem audio abym mógł puścić dźwięk do głośników (crative p5800 aux in - mini jack)
Da rady tak w ogóle ?
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Polecam monitor LG Fltron W2253TQ 22" Full HD ,2 wejścia ( D-sub i DvI ) Posiadam taki osobiście i jestem zadowolony.Ma on menu dotykowe które świetnie się spisuje. Cena ok.700zł

 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Taki monitor mnie nie urządza bo nie ma hdmi i wyjścia audio.
Chce podłączyć przez hdmi i mini jackiem do głośników.
A co myślicie o ASUS VH226H, ma ktoś ?
 

michal1449

Użytkownik
Użytkownik
Gra moze ktos z Was na Dellu 2209wa?? , chcialem sie dowiedziec jak sie sprawuj. Takowy monitor posiadam a niedlugo xbox przychodzi :) , dzieki za info
 

Loowoo

Użytkownik
Użytkownik
Taki monitor mnie nie urządza bo nie ma hdmi i wyjścia audio.
Chce podłączyć przez hdmi i mini jackiem do głośników.
A co myślicie o ASUS VH226H, ma ktoś ?
To kup ten sam model z wyjsciem HDMI
W2253V-PF tyle ze ja osobiscie bym wolal dolozyc do W2453V-PF

^^
 

Do góry Bottom