Jaki sklep z konsolami polecacie w Szczecinie ??

Mythral

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam tak jak w temaciku jaki sklep polecacie w Szczecinie ?? Gdzie można najtaniej kupić używane gry na X360 ew. przerobić konsolkę.
 

Adrian20

Świeżak
Świeżak
Najlepiej bys zrobił gdybys sie wybrał do Music box na turzynie...sklep prowadzi przemiła kobitka z mezem....jest duzy wybór gier w tym i używanych na wszelakie platformy...zawsze mozna sie z ta babeczka odpowiednio dogadac i wiem ze zajmuje sie przerabianiem konsol...
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
a moze UFO games?
 

maro786

Banned
Użytkownik
w ufogames sam nabywałem 2 gry eragon-19 zł i asasins creed za 65 (używane) a konsolę przerabiają za 150 zł ale jakbyś chciał to też można w media serwis ale na temat przerabiana to się nie wypowiadam gdzie lepiej bo nie mam przerobionej a jestem z Gryfina Jak ktoś by miał namiary na jakieś sklepy z tanimi grami używanymi najlepiej to poproszę
 

Adrian20

Świeżak
Świeżak
w ufo lepiej nie...dlatego ze skupuja tam syf...sam sprzedałem im dwie pekniete gry na x 360...a co do flashowania to znam ziomeczków co sie tym zajmuja i robia to stosunkowo tanio, bo biora tylko 5 dyszek...i w razie awarii konsoli przywracaja oryginalny klucz napedu i zakladaja elegancko plomby...z moja w serwisie M$ poszło bez problemu...jezeli potrzebuje ktos to pisac podam namiary
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
wiesz w ufo tez tak robia ale namiar mozesz podac na PW;)
 

SoulshadePL

Użytkownik
Użytkownik
Na Turzynie możesz kupić i sprzedać. Wystarczy umieć się dobrze targować ^^.
Co do przerobienia to w Media Serwis chyba w tej chwili przerabiają konsole za 50 zł.
 

francobain

Świeżak
Świeżak
ja polecam sklep Menago - kupilem tam tez swoja konsolke jakies poltora roku temu, zjamuja sie tez sprzedaza wysylkowa, ogolnie milo i szybko:)
 

mklewy

Użytkownik
Użytkownik
najlepszy jest media service tu masz adres Szczecin, ul. Pocztowa 12, tel. 091 4842174
fajni goscie dobra obsluga niezle ceny ale przede wszystkim przerobki:)
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
ja polecam sklep Menago - kupilem tam tez swoja konsolke jakies poltora roku temu, zjamuja sie tez sprzedaza wysylkowa, ogolnie milo i szybko:)
Ja kiedys zamawiałem w menago singstar na PS2 i przysłali nie to co trzeba. Później chamski koleś nie chciał tego przyjąć. Ogólnie nie polecam !!! :mad:
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
w ufo lepiej nie...dlatego ze skupuja tam syf...sam sprzedałem im dwie pekniete gry na x 360...
No tak była taka sprawa, ale po tobie każda gra jest otwierana i sprawdzana pod względem technicznym więc nie ma bólu że coś będzie źle
 

morty79

Banned
Użytkownik
możesz podać namiary ?
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
Na ufo games?


Krzywoustego 15/2a

A jesli to ci nic nie mowi, to jest to kawałek przed Heliosem jak sie idzie od strony KFC :p
myślę, że sobie poradzisz :D
 

el_marjano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry i pady - Mendago (na Bohaterów Warszawy, obok herbaciarni); gry mają często ceny jak najniższe na allegro, pady też tanie, o wiele tansze niz od tej babki na Turzynie a to na przeciwko:)
serwis - Media Serwis (Pocztowa 12 - właściwie to jest idealnie na rogu Ściegiennego i Pocztowej)
 

CHAST

Użytkownik
Użytkownik
Te sklepy nie są oddalone od siebie daleko wiec można poświeć 15 minut i zobaczyć każdy. Zawsze w każdym znajdzie się coś tańszego. Kiedyś na turzynie były 3 stragany w ktorych można było kupić coś do X'a. Jak teraz jest gdy trwa budowa i zostało to przerzucone na parking to nie wiem, ale będąc na bohaterów warszwy czy na krzywoustego można sprawdzić.
Był też punkt w Heliosie na słonecznym w którym można było wymienić gry czy wypożyczyć. Ale czy jest dalej nie wiem :)
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
Do wymiany gierek polecam sklepik w heliosie (sloneczne) i bude na turzynie tanio i maja nowosci, co do flasha to ufo i media dalej praktyki nielegalne prowadzi ? :D
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
Te sklepy nie są oddalone od siebie daleko wiec można poświeć 15 minut i zobaczyć każdy. Zawsze w każdym znajdzie się coś tańszego. Kiedyś na turzynie były 3 stragany w ktorych można było kupić coś do X'a. Jak teraz jest gdy trwa budowa i zostało to przerzucone na parking to nie wiem, ale będąc na bohaterów warszwy czy na krzywoustego można sprawdzić.
Był też punkt w Heliosie na słonecznym w którym można było wymienić gry czy wypożyczyć. Ale czy jest dalej nie wiem :)

Na parkingu istnieja te 3 sklepy, ktore byly wczesniej.
Wiem bo bylem tam ;p


A menago to jest taki sklepik do ktorego sie schodzi po schodkach w dół?
I on jest obok Harta i sklepu z rowerami, tak?
 

CHAST

Użytkownik
Użytkownik
Tak to jest ten sklep w piwnicy :)

No to podsumowując:

3 sklepy na parkingu TURZYNA
Menago na Boh. Warszawy
UFOGAMES Krzywoustego 15/2a
Helios na słonecznym - nie mylić z kinem :)
Serwis media na Pocztowej 12 róg Ściegiennego
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
Mało tych sklepów u nas :F
A jeszcze do tematu to polecam Media serwis ;p
mają fajne rzeczy, nawet zdrapki na golda :D
 

kobiasek

Świeżak
Świeżak
A w media na pocztowej zdejmują blokadę instalacji gier na hdd po banie ? Jakie koszta ?
 

Do góry Bottom