Jaki TV pod Xbox?

Saper303

Świeżak
Świeżak
ktos posiada Panasonica TX-47AS650 oraz XBOXA 360 ? Mam jedno pytanie odnośnie grafiki w grach ?
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
Mam możliwość kupić za 600zł telewizor plazmowy SAMSUNG PS42A410, tylko, że rozdzielczość tam jest 1024 x 768, co mnie trochę przeraża. Czy ktoś grał na takim telewizorze z taką rozdzielczością? Czy kuje w oczy, pikseljoza itp warto wydać tyle zł?

Tutaj są parametry takiego teleizora:
Telewizor plazmowy SAMSUNG PS42A410 - tanio, sprawdź.
 

Gontar

Użytkownik
Użytkownik
Witam :)

Od 3 lat posiadam TV LCD LG 32cale HD ready, grywałem na nim na XBoxie 360.. Przez ostatni rok prawie w ogóle nie używałem TV, teraz zaaktualizowałem sobie biblioteke gier i myślę też nad zmianą telewizora.

Kod:
http://allegro.pl/lg-telewizor-42lb5610-tv-led-42-fullhd-100hz-usb-i4771224635.html
Znalazłem taki w bardzo atrakcyjnej cenie, jest LCD Fuul HD i ma 42 cale ...

Jak myślicie będzie znaczna różnica między moim starym a tym ??

W nastepnym roku będe myślał o zmianie konsoli na XO, więc chciałbym już kupićTV pod nowego xboxa :)

Pzodrawiam
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Będzie będzie, sam mam 32 hd ready u siebie i 42 full hd u rodziców i różnica jest naprawdę spora. Na 32 z łóżka czyli mniej więcej z 3-3,5 metra napisy w gta5 są nieczytelne, w 42 nie ma takiego problemu.
 

Gontar

Użytkownik
Użytkownik
A może lepiej dołożyć do takiego ?/ LG 47LA660S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ma już smart TV, WIFI no i 400HZ. :)


Jeszcze znalazłem jakiś Ultra HD 4k, 48 cali za 3000zł... Ale ta rozdzielczość 4k to chyba ma znaczenie tylko przy większych ekranach ?
 

Tom3kTheTube

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem po co ludzie kupują full HD 3d i nie wiadomo co jeszcze do x360... Strata kasy
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Witam właśnie sprzedałem swojego Samsunga 32F5300, i chcę kupić coś 40" do 1500-1700zł (z naciskiem na mniejszą granicę ponieważ chcę jeszcze w tym msc. kupić PS4)

co polecicie?
 

Gontar

Użytkownik
Użytkownik
W saturnie jest fajna promocja jeszcze przez tydzień, że za każdego tysiaka zwracają 100zł,, więc fajne są te ceny lepsze niż na allegro + prawo zwrotu do końca grudnia :) Kurcze jutro sie wybieram po nowy TV, jednak nie wiem czy lepiej kupić Samsung UE48H6400 ( 2600) FuulHD 3d itp czy dołożyć 4000zł do UE50H6900 z 4k ale bez 3d... Mam też na myśli SOny KDL50W815B, input lag 20 ( ale cena już 3400zł, rozdzielczosc FuulHD) Samsungi mają lagi 42ms mniejszy i 46ms większy, chyba nie ma tregedi co ?
 

seba7878

Użytkownik
Użytkownik
Czy ten tv http://allegro.pl/show_item.php?item=5055374349 będzie dobrze sprawdzał się pod xbox'em ??? :D
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Będzie OK. Mam z tej serii tylko, że większy.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
(...) Samsungi mają lagi 42ms mniejszy i 46ms większy, chyba nie ma tregedi co ?
Jeśli grasz online (versus) to jest tragedia.
 

cwanylisek

Świeżak
Świeżak
Chciałbym się od was dowiedzieć jednej rzeczy jaki to telewizor polecacie czy to właśnie telewizor z Samsunga czy to bardziej polecacie telewizor z LG. Chciałbym mieć funkcję 3D oraz smart TV. Zastanawiam się nad tym konkretnym modelem, co sądzicie znośny - SAMSUNG UE32H6400AWXXH ?
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Hej.
Kupuję Xboxa One, posiadam telewizor Samsung, Model : UE40EH6030W
I chciałbym się dopytać, czy ten telewizor ogarnie Xboxa One ?
Czy muszę się przymierzać do zmiany telewizora by korzystać w pełni z możliwości One ?
 

ZielonyAleInny

Świeżak
Świeżak
Witam czy ten telewizor panasonic tx 32le7p 32cale(16:9) da radę do xbox one lub PS4?
 
Ostatnia edycja:

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Jaki telewizor bedzie godny polecenia do gier, jak i rowniez do filmow? Chce aby mial przekatna 55 cali i chce przeznaczyc na tv do 4000 zl
 

Do góry Bottom