Jakim firmware przerobić konsolę Xbox 360 Arcade

bergol8520

Świeżak
Świeżak
Witam, otóż mam pytanie jaki soft wgrać do mojego napędu Benq żeby działały mi nowe gry?? Bo w tamtym roku przerabiałem mojego xboxa 360 Arcade takim firmware LTPlus-0442-v3.0 iXtreme 1.5 i działają mi nie które kopie gier ale np. Call of Duty Black OPS nie chce działać i inne nowsze gry... :( Zna ktoś jakiś sposób na przerobienie mojego Benq tak aby odtwarzał nowsze gry?? Po proszę najlepiej o jakiś link do takiego tematu z tutorialem ;)

Tutaj dodaję link do pliku "rar" w którym załączyłem pliki którymi przerobiłem w tamtym roku konsolę ;)
Flashowanie xboxa.rar - download. Darmowy hosting plików.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam całe forum ;)
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Musisz wgrać lt 3.0. Na forum masz tutorial. Benq jest bardzo łatwy do przerobienia.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Najnowszym :) czyli LT 3.0.
 

bergol8520

Świeżak
Świeżak
Oki dziękuję za pomoc, a ma ktoś z was link do tego tutoriala?? Bo jakoś nie potrafię znaleźć :p
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
dział lt na forum......słabo szukasz
 

bergol8520

Świeżak
Świeżak
Ok mam :D THX
 

bergol8520

Świeżak
Świeżak
Kurde jednak nie potrafię znaleźć tego tematu z tym tutorialem do benq LT+ 3.0 ;/ Pomóżcie ;)

Wgrywałem LTPlus-0442-v3.0 to chyba ta najnowsza wersja co?? A Call of Duty Black OPS nie działa i inne nowsze gry...
Chyba że ixtreme musi być też jakieś wyższe bo ja tam chyba mam 1.5
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Nie działają bo nie są spatchowane pod LT+ 3.0 pewnie.
 

jondro25

Banned
nie działają i nie będą działały chyba że przerobisz na lt+2.0 bo black ops należ do starszych gier i nie pójdą na lt+3.0.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Kurde jednak nie potrafię znaleźć tego tematu z tym tutorialem do benq LT+ 3.0 ;/ Pomóżcie ;)

Wgrywałem LTPlus-0442-v3.0 to chyba ta najnowsza wersja co?? A Call of Duty Black OPS nie działa i inne nowsze gry...
Chyba że ixtreme musi być też jakieś wyższe bo ja tam chyba mam 1.5
Musisz nagrać jak w poradniku z sygnatury.
 

bergol8520

Świeżak
Świeżak
No pojawia się komunikat że gra nie jest obsługiwana czy coś w tym stylu. Call of duty 4 działa normalnie.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie działają i nie będą działały chyba że przerobisz na lt+2.0 bo black ops należ do starszych gier i nie pójdą na lt+3.0.
Gdzie Ty to niby wyczytałeś?? Każda gra pójdzie pod LT 3.0 tylko trzeba ją przeskanowac i dograć topology za pomocą abgx...

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
No pojawia się komunikat że gra nie jest obsługiwana czy coś w tym stylu. Call of duty 4 działa normalnie.
Napisałem Ci co masz zrobić. Nagrać zgodnie z poradnikiem z sygnaturki! Czy to takie trudne?
 

Do góry Bottom