Japończycy są dziwni: Kontroler, obsługiwany... no... tym, co macie w spodniach [+18]

WerJar

Banned
Padłem . UP, ciekawi mnie multiplayer :cool-new: kto chętny Headset jest! czekam na propozycje hah . (Taki Joke.)
 
Ciekawe czy mozna grac w co opa ;D
 

Teh_DoDi

Użytkownik
Użytkownik
Symulator Bukkake,to by było coś(if you know what i mean ;) )! A Z japończykami tak jest,to właśnie z tamtych stron pochodzą najgorsze i najdziwniejsze fetysze więc co się dziwić :p.
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Re: Japończycy są dziwni: Kontroler, obsługiwany.

Split-screen to by bylo cos.

:)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

salas156

Świeżak
Świeżak
inteligentnie .
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Teraz przyznać się kto już odkłada pieniądze :D
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik
Miałem odkładać na nowego klocka, ale takiego fanta nie przegapię :D Must Have! Tylko żeby żona się nie dowiedziała bo obiadów nie będzie...
 

piter1811

Banned
a gdzie zbiorniczek ? :D
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Japończycy są dziwni: Kontroler, obsługiwany... no... tym

na tym fajnie się będzie mięśnie wyrabiać :D

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Kupiłem używkę na E'bayu i powiem Wam że naprawdę fajna sprawa. Polecam wszystkim facetom, w końcu można łączyć granie z ... no sami wiecie. Mam dwa takowe kontrolery, mogę sprzedać jednego, oczywiście używanego, więc cena będzie dość niska.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Miałem odkładać na nowego klocka, ale takiego fanta nie przegapię Must Have! Tylko żeby żona się nie dowiedziała bo obiadów nie będzie...
na tym fajnie się będzie mięśnie wyrabiać
Kupiłem używkę na E'bayu i powiem Wam że naprawdę fajna sprawa. Polecam wszystkim facetom, w końcu można łączyć granie z ... no sami wiecie. Mam dwa takowe kontrolery, mogę sprzedać jednego, oczywiście używanego, więc cena będzie dość niska.
Gdzie to mozna zamówić. Fajna sprawa do pogrania popołudniem po rodzinnym obiedzie.


To kiedy recenzja? :D
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Kontroler obsługuje do 7 cm. Musicie kupic wersje europejska do 20 cm no chyba, że wolicie wersje Afrykańską 1 metr:) ha
 

Anisim

Świeżak
Świeżak
Ja zamówiłem i mi przysłali, trochę niewygodny sprzęt. Jak za szybko ruszysz to i siniaka nabijesz.
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sam to zamówię-kupię kiedyś ,do testów swoich. Myślę że powinno dać rade jak piszą japończyki :glee:
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kontroler obsługuje do 7 cm. Musicie kupic wersje europejska do 20 cm no chyba, że wolicie wersje Afrykańską 1 metr:) ha
umarłem. :D
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy gra będzie obsługiwać kinekt.
 

Anisim

Świeżak
Świeżak
NIE BĘDZIE ŻADNEJ OBSŁUGI KINECT.
Jakbyście skorzystali z wujka google to byście się dowiedzieli, że to jest tylko na PC.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Wspolczuje czlonkowi Stallion'a jak ciezko bedzuie wbijal tym kontrolerem osiagniecia : d.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Brak słów... Takie coś tylko Azjaci mogli wymyślić, ewentualnie Ruski :)
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Przyznam ,że trochę to po****** :biggrin:
 

Do góry Bottom