Jedna czerwona dioda i błąd E74 :/

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Błąd E74/Problem

Już sam nie wiem co mam robić:confused:
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
 

pepa

Banned
Użytkownik
Ja też ostatnio dostałem E 74 na Falconie HDMI jeszcze niedawno zachwalano Falcony jakie to one niezniszczalne a już coraz więcej osób ma E74 mi wytrzymał rok bez tygodnia.Zobaczymy co będzie z Jasperami.
 

six six six

Użytkownik
Użytkownik
Mi dziś wyskoczyła jedna czerwona dioda :/ Xbox jest na gwarancjii kupiony w UK.Czy gwarancja obejmuje wyskoczenie tego błedu??Tzn tej jednej czerwonej diody??
Prosze o szybką odpowiedź bo jutro chce tym pacanom oddać to wadliwe badziewie!!! :mad:
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
Na RROD i E74 masz bodajże standard 3 lata gwarancji. Jednak musisz być pierwszym właścicielem kosnoli!!
 

bartek180590

Użytkownik
Użytkownik
E74

Cześć, wyskoczył mi jakieś 1,5 tygodnia temu E74. Oddałem konsolę (nieprzerabianą, na gwarancji do 2010 roku) do M$. W czwartek dostałem z powrotem i co? Nie naprawili, bo wykryto próbę tamperingu!!! Dzwonię do M$ i powiedziel, że mi zbanowali :ban:, bo podłączyłem się do XBL nie przez Polskę. Więc nie mam już gwarancji... Pytam się, czy wtedy konsola nadaje się na śmietnik. Oni na to, że nie, można grać, ale muszę gdzieś naprawić za kasę. I tu mam takie pytanka:
1) Czy jest jakiś prosty, skuteczny i permanentny sposób na naprawienie E74?
2) Jak trz oddać do profesjonalnego serwisu, to czy te są dobre?
a) Serwis Naprawa Xbox 360 -RROD, E74, E73 Gdańsk (829630991) - Aukcje internetowe Allegro
b) RROD E74 E73 NAPRAWA XBOX360 GDYNIA (772131742) - Aukcje internetowe Allegro

PS: Szukam ofert z Trójmiasta...
 

Urlich PRO

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej zrobić rebailling, czyli ponowne wlutowanie ( na kulach Pb ). Mało osób się tym zajmuje, ale jak już to konsolka powinna pochodzić długo... Chodź i na to 100% pewności nie ma. Serwis A, raczej osobiście wątpię, że długo po ich usłudze konsola pochodzi ( rebailing jednak jest drogi ). Serwis B, gwarancja 30 dni ( nie licz na cuda też )... Jak już chcesz gdzieś wysyłać, to serwis ma Ci dać chociaż pół roku gwarancji.

A jaka konsola btw.? Arcade, Premium, czy Elite? Bo jak sprawdzają konsolę czy łączyłą się do LIVE bez urządzenia masowego ( czyt. dysk twardy z Twoim profilem ) to zaczynam się bać ( przy Arcade to zrozumiałe, bo masz wbudowaną pamięc i widzą, że korzystałeś z LIVE ).
 

bartek180590

Użytkownik
Użytkownik
Konsola Arcade
A jaki serwis w Trójmieście, do 120 zł polecasz?
 

Urlich PRO

Użytkownik
Użytkownik
Hmm... W trójmieście to nie znam żadnych serwisów. Najlepiej wysłać do Bonzo.pl. Na sto procent robi rebailling i konsolka powinna długo pochodzić. Możesz też wysłać do Juchego ( PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX ). Jednak radzę się skonsultować jeszcze co i jak... Zgłoś się na PM, dam Ci namiary na nich.
 

bartek180590

Użytkownik
Użytkownik
Czy naprawa "reflow z fluxem" (coolwiek by to onaczało) jest dobra?
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
Ta ja takie cos robie, luty po fluxie nie sa "suche", ułatwia wygrzewanie układow bga, działa podobnie do kalafonii i plyty po takiej naprawie nie padaja tak szybko jak tradycyjnie grzane na sucho
 

klonosss7

Świeżak
Świeżak
Witam. Grajac wczoraj nagle wyskoczyly mi jakies gdziwne kolorowe paski wyłączyłem i właczyłem konsole i pojawił sie komunikat o błędzie e74 wyłączyłem konsole na 30min wszystko było ok i po paru minutach znów wyskoczyły te paski. Wyłaczyłem konsole i właczyłem dopiero dzisiaj po godzinie gry znów pojawiły sie paski :/. Nie wiem czym to może być spowodowane? Może konsola się przegrzewa? Może kupić cooler albo jakiś wewnętrzny wentylator? Proszę o pomoc.
 

bartek180590

Użytkownik
Użytkownik
Ta ja takie cos robie, luty po fluxie nie sa "suche", ułatwia wygrzewanie układow bga, działa podobnie do kalafonii i plyty po takiej naprawie nie padaja tak szybko jak tradycyjnie grzane na sucho
Aha, dzięki. Bo znalazłem w Trójmieście taką ofertę, gdzie zmieszczę się w granicy 110 zł, a potem jakby coś, mam jeszcze jedna darmową naprawę w dowolnym terminie, dzięki. I podziękował ;)
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
klonosss7 na cooler za pozno RROD i serwis cie czeka poprawa kulek pod gpu
 

klonosss7

Świeżak
Świeżak
takie cos sie robi
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
No dokladnie tak jak napisalem to pierwszy objaw E74
 

benek25

Świeżak
Świeżak
 

garstek1989

Świeżak
Świeżak
kolejne E74

Witam forumowiczów.

Mój Xbox po raz kolejny mnie zawiódł a mianowicie znów mam E74 !
poprzednim razem wysłałem na gwarancje do sklepu (sprzęt z 2 ręki) i po powrocie pochodził 3 miechy. Tym razem rozejrzałem się za rozwiązaniem i na razie po wygrzaniu na sucho hula, ale czytałem że to bardziej szkodzi niż pomaga konsoli więc przechodzę do sedna.

Czy znacie gdzieś we Wrocławiu serwis co by mi ten GPU przylutował tak by mieć z tym już święty spokój, a do tego w rozsądnej cenie ? :confused:

EDIT

Dzwoniłem do Skynetu i tam taki zabieg kosztuje 200zł
A mianowicie : Lutują układ na sucho z 3 miesięczną gwarancją, ewentualnie jak nie zadziała rabailng. [Mówili że jak robią to jeszcze reklamacji nie mieli (robią od 4 mc)]

EDIT 2

Znalazłem jeszcze firme Tom_Land naprawa 169zł.
Rebailing na maszynie Renex gwarancja 3 miesiące.
 

sosna123

Świeżak
Świeżak
Witam wczoraj dostałem błąd e74 czy myślicie że ten serwis nadaje się do naprawy?? XBOX 360 NAPRAWA ROD RROD 3 DIODY SZCZECINEK GW. (1069473033) - Aukcje internetowe Allegro


albo jeszcze to ale coś wątpię bo coś tanio Serwis Naprawa Xbox 360 -RROD, E74, E73 Gdańsk (1081239568) - Aukcje internetowe Allegro

jeśli macie jakieś inne propozycje podajcie link do 150zł
 
witam mam przerobioną konsole i wczoraj grając w wwe 2011 zaczął rozmywać się obraz po zrestartowaniu kosoli pokozał się błąd E74 i mam pytanie czy serwis Bonzo.pl. i PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX naprawią przerobioną konsole
 

Do góry Bottom