karta dźwiękowa, dzwiek 5.1

BazZz

Świeżak
Świeżak
witam,

czy może mi ktoś polecić jakąś kartę dźwiękową na usb, która posiada wyjście optyczne ?

główkuję już drugi dzień jak można połączyć moje głośniki 5.1 ( Genius 6000 ) do xboxa360 aby otrzymać dźwięk przestrzenny...

teraz mam je połączone z kartą dźwiękową Creative SB Surround 5.1 Pro

ale z tego co już wiem na razie nic z tym nie zrobie...

mam nadzieje że wymiana karty dźwiękowej załatwi sprawe,

btw, czy taki kabelek też by załatwił sprawę jakbym go podłaczył optycznym końcem z xboxem, a jackiem do tej karty którą mam ?

NOWY KABEL OPTYCZNY --------- MINI JACK 3,5mm 1,5m (1847813942) - Aukcje internetowe Allegro


________________________________________________________________________________
mój poprzedni temat wylądował w koszu.. więc muszę pytać dalej w nowym temacie..

naczytałem się już o podłączeniu głośników przez amplituner, o zmiane głośników na logitechy z5500,
ale te opcje u mnie odpadają, więc pytam o kartę dźwiękową lub jakąś przejściówke.

nie znam się kompletnie na tych sprawach, mam bardzo ograniczony czas wolny,
więc nie mogę studiować całego forum od deski do deski w poszukiwaniu odpowiedzi.. dlatego prosze o wyrozumiałość.

z góry dzięki za pomoc
 

BazZz

Świeżak
Świeżak
znalazłem taką kartę dźwiękową z wyjściem optycznym.. będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi odpowie czy któreś z tych rozwiązań załatwi sprawe..

http://www.gral.pl/4World+Zewnetrzna+karta+dzwiekowa_800.html
 

BazZz

Świeżak
Świeżak
up.. nikt nie pomoże ? :/
 

BazZz

Świeżak
Świeżak
up... widze ze niczego sie nie dowiem na tym "forum"
 

konsolowy_maniak

Użytkownik
Użytkownik
Tak to powinno rozwiazac twoj problem
 

BazZz

Świeżak
Świeżak
ale kabel, czy zmiana karty dźwiękowej ? :p
 

Do góry Bottom