Kilka pytań dotyczących przeróbki Xboxa z RGH.

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
Już wcześniej pytałem o przeróbkę Xboxa, ale teraz mam jeszcze kilka dotyczących tylko RGH:
1. Czy przed przeróbką usunąć wszystkie gry demo, które znajdują sie na Xboxie? Bo słyszałem, że po przeróbce ciężko jest je usunąć.
2. Jaka jest optymalna cena przeróbki RGH? Byłem w serwisie i powiedziano mi, że jest to u nich 250 zł.
3. W serwisie powiedziano mi, że po małej dopłacie mogą mi zegrać już kilka gier. No i moje pytanie, czy oni już wszystko potrzebne do zgrywania gier na Xboxa zainstalują (np. FSD), czy jak?
4. Koleś w serwisie powiedział mi również, że będzie można odpalać gry z płytki. Z tego co czytałem taka możliwość jest tylko na LT, więc mówił prawdę o tej możliwości odpalania przez płytę czy nie?
5. Czy konta jakie posiadam na Xboxie mi się usuną czy dalej będą na konsoli ?
6. Jak aktualizować gry na RGH?
7. Jak wgrać grę na Xboxa, która składa się z kilku lub kilkunastu plików formatu WinRar? Oczywiście przez pendrive, bo inaczej nie umiem ;)

Na razie to tyle ;) Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Już wcześniej pytałem o przeróbkę Xboxa, ale teraz mam jeszcze kilka dotyczących tylko RGH:
1. Czy przed przeróbką usunąć wszystkie gry demo, które znajdują sie na Xboxie? Bo słyszałem, że po przeróbce ciężko jest je usunąć.
2. Jaka jest optymalna cena przeróbki RGH? Byłem w serwisie i powiedziano mi, że jest to u nich 250 zł.
3. W serwisie powiedziano mi, że po małej dopłacie mogą mi zegrać już kilka gier. No i moje pytanie, czy oni już wszystko potrzebne do zgrywania gier na Xboxa zainstalują (np. FSD), czy jak?
4. Koleś w serwisie powiedział mi również, że będzie można odpalać gry z płytki. Z tego co czytałem taka możliwość jest tylko na LT, więc mówił prawdę o tej możliwości odpalania przez płytę czy nie?
5. Czy konta jakie posiadam na Xboxie mi się usuną czy dalej będą na konsoli ?
6. Jak aktualizować gry na RGH?
7. Jak wgrać grę na Xboxa, która składa się z kilku lub kilkunastu plików formatu WinRar? Oczywiście przez pendrive, bo inaczej nie umiem ;)

Na razie to tyle ;) Z góry dzięki za odpowiedź.
1. To nie prawda.
2. Ok 140-180zł - zależy od modelu konsoli.
3. Nie dopłacaj, potrzebne programy sam sobie zainstalujesz z pomocą poradników na forum.
4. Może miał na myśli płyty oryginalne ? :D - jeśli nagrywane to tylko przy flash'u napędu LT
5. Zostaną
6. Pobierasz w FSD Title Update, lub na kompie i wrzucasz w odpowiednie miejsce na dysku.
7. ....... .rar to spakowane pliki, rozpakowujesz w programie winrar na PC a następnie kopiujesz.
 

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
A te wypakowane pliki przed wrzuceniem na pendrive wkładam do jednego folderu czy każdy wypakowany folder wrzucam na Xboxa osobno?
A i jeszcze lepiej gry demo usunąć teraz przed przeróbką czy po? Bo chcę sobie ściągnąć grę w pełnej wersji, którą już mam demo.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A te wypakowane pliki przed wrzuceniem na pendrive wkładam do jednego folderu czy każdy wypakowany folder wrzucam na Xboxa osobno?
A i jeszcze lepiej gry demo usunąć teraz przed przeróbką czy po? Bo chcę sobie ściągnąć grę w pełnej wersji, którą już mam demo.
Po rozpakowaniu otrzymasz albo obraz iso, który to przerabiasz do GOD lub XEX, albo juz gotowy folder z grą.
Wrzucasz to w jeden folder.
Dema jak chcesz to usuń.. pisałem Ci wyżej.. nie ma znaczenia czy przed czy po przeróbce...
 

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
OK, dzięki. Do zamkniecia.
 

Do góry Bottom