Kilka pytań od nowego użytkownika

Lukasiek

Świeżak
Świeżak
Siema. Posiadam konsole Xbox 360 i mam kilka pytań.
Czym się różni Fifa 17 od 18? W tej i w tej wersji multiplayer wygląda tak samo? Czy są to tak jakby 2 różne gry?
Mam kupione GTA V, jedna płyta do instalacji a druga do grania. Po zainstalowaniu nie widzę gry w katalogu moje gry, ale po włożeniu znów płyty instalacyjnej. Prosi o włożenie dysku nr 2 i wszystko działa.
Mam jeszcze problem z grą just dance 2018. Jestem zalogowany, ale gra nie zapisuje się. Za każdym razem rekordy lokalne giną
I ostatnia rzecz. Na xboxie miałem gry assasin creed 2 części po poprzednim właścicielu. Czy jak je usunę to będę miał jeszcze do nich jakiś dostęp czy już go stracę?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Po raz... Regulaminy się czyta... a potem jest płacz dlaczego mój temat jest w koszu albo dlaczego dostałem warna...

Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.

Czym się różni Fifa 17 od 18? W tej i w tej wersji multiplayer wygląda tak samo? Czy są to tak jakby 2 różne gry?
Gimbofifa to gimbofifa tam nie ma żadnej różnicy ... Chcesz pograć w prawdziwą gimbofifkę bez wykastrowanych trybów kup sobie XO, teraz slim albo zwykła wersja to grosze kosztuje...

Mam kupione GTA V, jedna płyta do instalacji a druga do grania. Po zainstalowaniu nie widzę gry w katalogu moje gry, ale po włożeniu znów płyty instalacyjnej. Prosi o włożenie dysku nr 2 i wszystko działa.
Poczytał byś forum to byś wiedział jaka płyta jest do czego...

Na xboxie miałem gry assasin creed 2 części po poprzednim właścicielu. Czy jak je usunę to będę miał jeszcze do nich jakiś dostęp czy już go stracę?
jeżeli licencji na to nie ma na konsoli to już tego nie będzie...

Temat ląduje w koszu.
 

Do góry Bottom