Którego Xboxa kupić. Prośba o pomoc, Pilne:(

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
Mianowice mam do wyboru albo Slima ale tylko zasilaczem i kablem video ale bez hdd i pada za to z gwarancja do do lipca 2014 roku albo
Elite Jasper cały zestaw tzn pad zasilacz pudełko kabel tv. Slim jest droższy tylko o 40 zł. I tu moje pytanie którego wy byście wzieli?

Oraz drugie pytanie czy brak hdd w konsoli bardzo utrudnia życie? czy możliwe jest granie? Oraz czy można zastąpić go powiedzmy pendrivem?

Z góry dziękuje wam bardzo za pomoc! pozdrawiam:)
 

create86

Użytkownik
Użytkownik
jaka cena?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jasper

możesz używać pendrivea do save'ów i instalowania gier
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na Twoim miejscu brałbym JASPERA.
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
No i na początku miał być Jasper ale w slimie kusi mnie ze to slim no i ze ma gwarancje do 2014. Cena slima 465zł, Cena Jaspera 425zł
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do slima musisz jeszcze dopłacić ok 70 zł na pada, bierz jaspera nic mu sie nie stanie, mój smiga 3 lata i nie ma problemów
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
A da rade grać na slimie bez dysku? Stanowi to problem? Bo 520 zł za slima z 2 letnia gwarancja to nie jest dużo.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Da rade, będzie chodzić głosniej i gry bedą sie trochę wolniej wczytywać ale problemów z graniem nie będzie
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
A jak z awaryjnością wyglądają Elite Jasper? Maja lepsze chłodzenie czy jak? Czy awaryjność jest taka sama jak w slimie? Sorki za tyle pytań ale bedzie to moj pierwszy xbox i jestem głodny informacji;p
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A da rade grać na slimie bez dysku? Stanowi to problem? Bo 520 zł za slima z 2 letnia gwarancja to nie jest dużo.
Na allegro za 500-500zł masz slimy całe komplety, często już przerobione lub z 2 padam wiec 520zl to żadna okazja.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom