Kupić go?

barteq121

Użytkownik
Użytkownik
Opłaca sie za 600zł" Czarny Xbox 360 Elite 120Gb. konsola nie naprawiana, nie banowana i z kompletem akcesoriów.Gry:Halo 2, Halo 3, Halo ODST, Fable 2, Forza Motorsport 3 i Mercenaries 2 a na dysku Metal Slug i Earthworm Jim.
Zdjęcia:przeklej.pl - img .zip. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli z 2009 roku i gwarancją to opłaca sie bo za tyle są nowe arcade w sklepie ale bez dysku i gier
ale zawsze sie możesz jeszcze potargować :)
 

barteq121

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej ceny wytargować sie nie da ;/ Ale zestaw całkiem bogaty bo zawiera kilka gierek :)
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
opłaca się :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja tu informacji z jakiego roku jest nie widzę.. W drugim poście jest napisane ale to szacunkowa data.. Więc z którego jest ta konsola?
I trochę tanio na Elite.. i tyle gier.. Ciekawe czy nie była żyłowana.. A że ktoś ci powie że nie była naprawiana to wiesz... Lepiej by to określił ktoś kto się na tym zna.

Ja się na tym nie znam. Bo sam konsolę kupiłem nówkę ze sklepu gdzie wiem że na pewno nie była żyłowana i sam ją odpalałem w sklepie 1 raz.
 

barteq121

Użytkownik
Użytkownik
Kupił ją 3 miesiące temu a ona jest bodajże z listopada 2009r.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
To brać :) i grać
,jakby co to napęd liteon v3 :)
 

barteq121

Użytkownik
Użytkownik
Czyli to raczej na pewno jasper?
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli data to 2009 to 100% jasper
 

barteq121

Użytkownik
Użytkownik
Na jednej z fotek widać datę na Xboxie. Czekam jeszcze na odpowiedź od tego Pana który sprzedaje ilu watowa jest ładowarka bo wtedy będę miał pewność :)
 

BuddyX10

Użytkownik
Użytkownik
Powodzenia z tym XBoxem :) Kurde mam nadzieje że ja też wyczaje jakąś okazje.
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie bierz. Ja kupiłem Arcade za 666zł z 3 grami . Zdecydowanie się opłaca.
 

BratJana

Banned
Jak z tyłu jest data 2009 i ma zasilacz (a nie ładowarke) 150W to na 100% jasper :p Naklejki zawsze można zmienić :p i jeśli natężenie wynosi 12,1A to jest jasper
 

clinic121

Użytkownik
Użytkownik
weź opłaca się ;P
 

Do góry Bottom