Kupiłem zdrapkę xbox live na 12+2miesiące jak użyć HELP

PrzemekXertisZywiol

Świeżak
Świeżak
Witam wiec tak zakupiłem sobie dzisiaj w media expert zdrapkę na 12+2 miecha jestem początkowym użytkownikiem xboxa ;d
i jak naciskam na ten gózik xboxa na padzie i daje w lewo to jest tam zrealizuj kod wpisuje go wyskakuje live box 12+2 czy coś takiego i zrealizuj daje dalej i piszę mi że wpisać mam dane wpisuje prawdziwe swoje dane i mi piszę że źle coś tam kod pocztowy nie pasuje i jakieś inne pierdoły jak to mam zrobić żeby mi działała ta zdrapka HELP
bo szkoda trochę 200zł : <
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Realizowanie kodów przedpłaty na koncie Xbox LIVE - Xbox.com

Chyba że coś się zmieniło. No ale jeśli musisz podać jakieś dane, to użyj tych, które wpisywałeś/wybierałeś przy zakładaniu poczty hotmail.
 

arcoss

Użytkownik
Użytkownik
(...) naciskam na ten gózik (...)
Zły guzik naciskasz... Daruj sobie LIVE, najpierw jakąś książkę poczytaj, najlepiej słownik ortograficzny.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Zły guzik naciskasz... Daruj sobie LIVE, najpierw jakąś książkę poczytaj, najlepiej słownik ortograficzny.
Nie pomagasz w ten sposób!!!

PrzemekXertisZywiol - spróbuj może przez stronę xbox live wpisać
 

PrzemekXertisZywiol

Świeżak
Świeżak
Nie umiem na www tego zrobić bo jak loguje się na xbox.com to ok mam swoje konto a potem daje żeby kod wprowadzić to przenosi na jakieś windows przenosi i jak wpisuje te same dane co na xbox.com to pisze że muszę wpisać od rodziców coś poj****............

a na xboxie jaki region muszę mieć ustawiony bo jak na PL daje to mi pisze że złe dane jak to możliwe ... jak daje swoje prawdziwe HELP
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
kolego, na jaki kraj masz swoje konto? Jeśli nie polski live, to kod pocztowy musi być odpowiedni dla danego kraju
 

PrzemekXertisZywiol

Świeżak
Świeżak
jak mam sprawdzić ? na jaki kraj mam konto
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
jak zakładałeś konto to miałeś do wyboru kraj, tak? Jaki docelowo masz ustawiony region w konsoli ? Dajesz na pl i pisze o złych danych. Więc ustaw jaki miałeś, wpisując kod ze zdrapki, w danych adresowych musisz podać kod zip takiego właśnie kraju. czyli jeśli miałeś kraj w.brytanię, wymyśł jakiś adres z londynu i poszukaj w necie jakie mają kody pocztowe. I któryś z nich wpisz
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz się okaże że chłopak kupił kod a jest na usa live i 200 zł wyrzucine w błoto
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
kupił w polskim sklepie. No chyba takie wałki już nie robią : )
 

zak75

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W polu kod pocztowy po prostu nie pisz kreski, np: jak Elbląg jest 82-300 to wpisz 82300 (oczywiście tej miejscowości którą wprowadzasz). co do wypowiedzi co poniektórych w stylu "gówno mam do powiedzenia, ale i tak powiem" to nawet mi się komentować nie chce.

Jeszcze gdyby nr tel. był nieprawidłowy, to gdy jako kraj ustawisz Polskę, to nie zapomnij dać 48 przed nr tel.
 

PrzemekXertisZywiol

Świeżak
Świeżak
dobra dzięki chłopaki :D dałem jakieś dane na Wielką Brytanie byle jakie i działa ; D THX
 

Do góry Bottom