Los Santos po latach - zobacz jak w tym czasie zmieniło się GTA

TigraTeam

Banned
GTA V zabierze nas do Los Santos, czyli tego samego miasta które zwiedzaliśmy w już w GTA: San Andreas. Zobacz, jak metropolia zmieniła się na przestrzeni lat.

A także postacie, samochody - słowem - wszystko. GTA: San Andreas ukazało się jeszcze na poprzednią generację konsol, GTA V pojawi się na PS3 i Xboksa 360. Graficzne dysproporcje niby są oczywiste, ale jednak robią wrażenie. I pokazują, w jakim tempie rozwija się grafika gier wideo.

Warto przypomnieć, że w San Andreas jeździliśmy po trzech miastach i łączących je bezdrożach. W GTA V będzie tylko Los Santons z peryferiami. Całość ma być jednak większa od San Andreas, GTA IV i Red Dead Redemption razem wziętych.






























gamezilla
 

delimos1

Banned
Aż się łezka w oku kręci...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie widzę różnicy.
Wszędzie widać gołym okiem że jest dużo FUNu :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
San Andreas na tych fotkach chyba był ustawiony na low detale, bo z tego co pamiętam, to SA miało ostrzejsze tekstury (Zwłaszcza asfalt).
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Różnica przeogromna, trzeba jednak pamiętać, że z SA mamy screeny z gry a w GTA5 są to wyphotoshopowane zdjęcia ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Te screeny z San Andreas są z jakiejś wersji na tableta?
2. Tyle lat minęło a na konsolach nadal nie ma anty-aliasingu...
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Różnica jest naprawdę spora, to trzeba przyznać.

Najbardziej cieszy mnie to, że każda część GTA jest znakomita. Jak tylko sięgnę pamięcią, przy każdej części dobrze się bawiłem.
Co prawda, troche się obawiam, ze "V" nie spełni moich oczekiwań, ale po 17.09 zapewne będe innego zdania.

R* wie co robi.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No, róznica jest ogromna.

To zdjęcie było edytowane w Paint'cie ?

Dlaczego CJ nie zmienia wyrazu twarzy ?

I ostatnie pytanie. Kto nasikał do wody ?
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Grafika jednak dużo daje. Przeszedl bym jeszcze raz San Andreas ale rażą kanciaste postacie i tekstury.Vice City juz ładniej sie prezentowalo
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Taka pixeloza na xboxa 360/ps4 w tym gta 5 że aż zęby bolą. To woła o pomstę do nieba. Dajcie normalną wersje na pc z porządną grafą a nie ten półprodukt za podwójną cenę na konsole... R*... żałosne.
 

Kapitan Bakłażan

Użytkownik
Użytkownik
"W GTA V będzie tylko Los Santons z peryferiami."

Serce mi pękło... :'(
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Te niby screeny z San Andreas były chyba robione w paincie
 

Kris194

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikami, San Andreas już lepiej na PS2 wyglądało nie wspominając o PC z najwyższymi ustawieniami.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Ale zauważcie też coś takiego, jak ultra szybko starzejąca się grafika w kolejnych odsłonach GTA. Tak samo ma się sprawa z czwórką, bo mimo, że obecnie gra nie wygląda źle (bez modów), to w przypadku premiery kolejnej części po "piątce", czwórka będzie wyglądała blado. Jeszcze tylko dodam, że w przypadku zapowiedzi IV było tak samo, wszystko miało super ekstra lśnić, extra odbicia i refleksy na samochodach, a koniec końców bez modów niestety takich super widoczków nie ujrzeliśmy. Podejrzewam, że w przypadku piątki będzie tak samo. Na "screenach" zapowiadajacych grę jest super ekstra, a w gameplayu będzie ze 2x gorzej.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Buhaha to są jakieś jaja, grałem miesiąc temu w SA i grafika była znośna, na pewno nie taki crap jak na screenach. Chyba Panowie z R* odpalali te SA na biurowej niszczarce
 

Krawol

Banned
Użytkownik
brakuje mi Las Venturas i te kasyna :(
 

Do góry Bottom