LT 3.0 nie czyta wszystkich kopi na danej konsoli

arni20021985

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam pytanie.

Mam dwie konsole jedną z 2006 a drugą z 2007 roku (obie z Lt3.0 ). Problem jest taki że na jednej czyta mi wszystkie kopie gier a na drugiej tej z 2007 roku tylko kilka. Po włożeniu płyty pokazuje że wykrywa grę , można ja zainstalować na dysku ale jak chcę ja włączyć to pokazuje się komunikat żę to jest nieobsługiwana płyta i żebym przetarł ją szmatką. Mortal combat 9, tekken 6 czyta a już NFS the run i gears of war 3 nie czyta :( Problem nie leży raczej w napędzie bo gdy przełożę ten który czyta wszystko do drugiej konsoli to on tez przestaje czytać płyty. Oczywiście obydwa napędy są oryginale benqa z tych konsol i za każdym razem jak je przekładałem to wgrywałem oryginalny klucz do danej konsoli.

Czy wina może leżeć po stronie płyty głównej ?

Dash w obydwu konsolach jest najnowszy instalowany w odstępie max 1 godziny wiec to raczej nie wina dasha.


Sam nie wiem co robić :( może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu?

aha... oczywiście oryginalne gry obie konsole czytają bez problemy :)
 

akwarium25

Banned
A xgd3 skanowales abgx360 autofix level 3 przed nagraniem? I by wychodzilo ,ze konsole nie maja tego samego lt. Takie cos to zle dobrana topologia lub jej brak do obrazu i tam lezy problem.
 

arni20021985

Świeżak
Świeżak
ale gdy przełożę napęd który czyta np gears of war 3 do drugiej konsoli to on tez przestaje czytać kopie tej gry. zmieniam tylko sam dvd key a reszta czyli lt pozostaje bez zmian.
 

Do góry Bottom