LT+ AP2.5 ISO Patches

czeslaw14

Użytkownik
Użytkownik
Jak mam xbox 360 elite to będę mógł przerobić na lt+? mam teraz chyba ix 1.6 ( jak to sprawdzić?) ?
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak nasz benq albo liteon to tak
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
najgorsze bedzie w wersjach PL;((
bedziemy musieli długo czekac chyba że patch PAL jest kompatyblny z polskim obrazem
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
A starsze gry bez ap25 będą działać bez problemu na LT+
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
a starsze gry bez ap25 będą działać bez problemu na lt+
tak!
 

Le Nino

Banned
Wiadomo coś czy wyjdzie activate.iso lub coś w tym stylu ? Ew jakiś patcher ?
 

kasper17

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez to nie jest ixtreme LT+, wiec nie wiem po co na tym forum zrobili zamieszanie ze juz wyszedl oficjalnie . Jak wyjdzie to zapraszam ludzi z woj.łódzkiego
 

dzwonkom

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez to nie jest ixtreme LT+, wiec nie wiem po co na tym forum zrobili zamieszanie ze juz wyszedl oficjalnie . Jak wyjdzie to zapraszam ludzi z woj.łódzkiego
przecież nikt nie powiedział, że wyszedł oficjalnie, skąd ten wniosek ???
 

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
a gdybym na Ixtreme 1.5 spatchował Iso to by nie poszło?
 

tupac1

Świeżak
Świeżak
Witam mógłby ktoś krok po kroku napisac jak przerobic i wyciagnac klucze z napedu iXtreme 1.5 na lt+ naped liteon
 

tupac1

Świeżak
Świeżak
Witam mógłby ktoś krok po kroku napisac jak przerobic i wyciagnac klucze z napedu iXtreme 1.5 na lt+ naped liteon
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam prosbe czy mogl by ktos zrobic tutek jak wgrac patch ap25 do gier???Bo zabardzo sobie z tym nie radze
 

Admirał Jachaś

Świeżak
Świeżak
A czy dla kogos kto planuje przejscie na LT+, ma niezbanowana konsole, ale nie obchodzi go live ani nie bedzie nigdy gral online, wystarczy samo spatchowanie obrazu pff czy mimo to i tak trzeba się z abx cyrtolic? a jesli tak to tam gdzie wpisuje sie region, kiedy gra jest RF to wpisac numer pal czy ntsc czy moze jest jakis trzeci do RF?
 

MrManiek

Świeżak
Świeżak
Ja mam już tego LT+, przed chwilą wgrałem noi kiedyś pobrałem NFS-a, i odrazu nagrałem, ale takiego bez tego patcha na pewno, i ona odpala i w pewnym momencie zawiesza się i czarny ekran.
Rozumiem, że każdą grę pobraną trzeba spatchować tamtymi ich patchami, pomimo tego, że ma się LT+ ? dobrze rozumiem ? Dodam, że każda inna gra bez problemu odpala, więc ten patch na te gry wymienione: NFS, Fable i Assasin's Creed:B trzeba wgrywać te patche na ISO ? tak ? Bo jak nagram czysto gierke bez patcha, a mam taką to nie odpali bez tego ?
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
panowi czy jak mam tka wstawke Assassins.Creed.Brotherhood.AP25.READNFO.XBOX360-iND[MULTI10] to znaczy ze juz jest spaczowana czy dalej trza paczowac?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hej jak użyje patcha z wersji PAL na wersji Polskiej(jak sie taka pojawi) to rozumiem że nie zadziała?
 

npkolo

Świeżak
Świeżak
czy ktoś mi wgra LT+ mam klucz napęd liteon i stary firmware LT 1.1
xbox z lipca 2009 dogadamy się
okolice Warszawa - Bielany, Warszawa - Tarchomin najbardziej mi pasuje!!!
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy LT+ będzie/jest wgrywany w sklepie na rudzie śląskiej?
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Pobrane z xbox-sky pl
Niby to rel iDN, ale sama nazwa wskazuje że to jakieś ruskie wydanie, a do tego nie ma ss AP25
 

Do góry Bottom