M$ uruchomił maszynę banów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

VNV NATION PL

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Ja dostałem bananka wczoraj iXtreme 1.41 ups. Mam to gdzieś bo niebawem będę miał nową konsolkę z Infectusem a wtedy mogą mi naskoczyć ci z MS.

A propo dostałem pewno za granie przed premierą Pura.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Panowie, może piszmy kto jaki ma napęd, z tych co dostali bana, pozwoli to zrobić statystycznie ilość banów na dany napęd, a co za tym idzie prawdopodobieństwo bana na tymże napędzie.

PS: O ile w ogóle może to być spowodowane sprawą napędu.
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Acer4ever napisał:
Panowie, może piszmy kto jaki ma napęd, z tych co dostali bana, pozwoli to zrobić statystycznie ilość banów na dany napęd, a co za tym idzie prawdopodobieństwo bana na tymże napędzie.
jestem Za proszę tych co dostali bana żeby powiedzieli jaki mają napęd
 

Sebafire

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Napęd Benqu flash 1.41 konsola Elite ze stycznia tego roku. Podpięty od początku do live po pierwszym miesiącu Golda cały czas na koncie silver. Golda wykupiłem jakiś tydzień temu a w poniedziałek Ban.
 

afroSam

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Toś się nagrał... ale współczuję :*

A co to ten Infectus?

na gram.pl jest kolejny artykulik o bananach na Live -> http://www.gram.pl/news_8g7iHu20_Nie_tylko_Blizzard_banuje_Microsoft_tez.html

zachęcam do lektury i komentarza mojego komenta .
 

rhyre

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

No ja banana nie mam. Benq 1.41 i gralem chyba ale to chyba w jakies gry przed premierą. COD5 i GOW2 never played. :)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

s3kundo napisał:
Toś się nagrał... ale współczuję :*

A co to ten Infectus?

na gram.pl jest kolejny artykulik o bananach na Live -> http://www.gram.pl/news_8g7iHu20_Nie_tylko_Blizzard_banuje_Microsoft_tez.html

zachęcam do lektury i komentarza mojego komenta .
Coś , dzieki czemu Xbox dostaje CF-owego kopa , jak PSP :p
 

afroSam

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

aaaa.... mam PsP to już kapuję o co kaman :D

Dzięki :D
 

Sebafire

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

s3kundo napisał:
A co to ten Infectus?
To jakiś modchip http://www.infectus.biz/. Ciekawe czy ktoś się tym potrafi posłużyć.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Sebafire napisał:
s3kundo napisał:
A co to ten Infectus?
To jakiś modchip http://www.infectus.biz/. Ciekawe czy ktoś się tym potrafi posłużyć.
Zacznijmy od tego , ze ten chip działa z zajebiscie starymi konsolami (pierwsza produkcja Xboxa) . Drugie to to , ze ten xbox nie moze byc zaktualizowany na wiekszy dash niz wersja 1888 . Jak znajdziesz takiego to bedzie pieknie .
 

afroSam

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Szkoda właśnie że nie można powyżej 1880 bo mam najstarszego Xboxa :p
 

jacus1919

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

A ja bana nie dostałem choć grałem w GoW2 i onlinei offline i to samo z CoDem 5 wiec nie jest tak źle. Oczywiście grałem przed premierą :p z jakis tydzień. :D :D :D :D :D heheh

MaM FW 1.41
 

Sebafire

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

rhyre napisał:
No ja banana nie mam. Benq 1.41 i gralem chyba ale to chyba w jakies gry przed premierą. COD5 i GOW2 never played. :)
Ja zagrałem przed premierą w Saint's Row 2, Fallout 3 oraz GoW 2 i mnie wykopali.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Trzeba grać ofline i uważać :d No chyba że ktoś był mądrzejszy i konsoli nie przerabiał.
Jestem teraz tylko ciekaw kiedy i czy wogóle bedzie nowy ixtrem .
 

mati0090

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Dowiedziałem się więcej na temat Infectus v2 i niestety na konsolach z HDMI nie ma możliwości zainstalowania tego chipa. Co do kernela nie jestem pewien ale wydaje mi się, że downgrade robi się właśnie z wyższego kernela na 1888.
Poza tym zmiana id live konsoli nie jest taka prosta i trzeba posiadać inny, właściwy klucz xlive.
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

A ja mam pytanie.
Czyli powiedzmy że gram cały czas w gry przed premierą offline i dopiero później się łącze z Xbox Live to mogę dostać bana ?
Drugie pytanie.Czy jeśli gra się online po premierze to czy można dostać bana ?
Najlepiej napisać cały zbiór kiedy i za co można dostać bana.
Przeczytałem cały temat ale najlepiej wszystko zebrać w kupe :)
 

sacrific

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

BabyBoy napisał:
A ja mam pytanie.
Czyli powiedzmy że gram cały czas w gry przed premierą offline i dopiero później się łącze z Xbox Live to mogę dostać bana ?
Drugie pytanie.Czy jeśli gra się online po premierze to czy można dostać bana ?
Najlepiej napisać cały zbiór kiedy i za co można dostać bana.
Przeczytałem cały temat ale najlepiej wszystko zebrać w kupe :)
powiedzmy sobie szczerze: nic nie obroni gościa co gra na kopii gry od bana. Fala poszła, a więc stealth patche za dużo tu już nie pomogą, dodatkowo należy zaznaczyć, że jeżeli dana gra jest rejestrowana w jakiś sposób w ich systemie to można to porównać do telefonów komórkowych które są banowane po numerze IMEI przez co złodziej nie może korzystać z kradzionego telefonu. Tak samo tutaj oni widzą że 2,000 osób gra na tej samej kopii gry i mają magiczny guziczek ;) aby zbanować wszystkich naraz. Prawdę mówiąc nie jest pewnie to im na rękę bo tracą kasę z xlive'a a ludzie i tak beda w kopie grali, bo kto im zabroni.
O dziwo nie spotkałem się z opinią aby ktoś ze zmodyfikowanym firmware grający na oryginałach w live dostał bana, bo oczywiste z mojej strony jest że taka gra jest prawnie dozwolona.
Nielegalne ze strony M$ może być pobieranie od nas jakichkolwiek informacji, ale z przykrością przypomina mi się prawo precedensowe stanów zjednoczonych i ich zastrzeżenia umowne, patrz Term of Use.
Admin na xbox.com dał także jasno do zrozumienia że osoby które mają NXE przed premierą też zgodnie z Term of Use mogą dostać banana.
Pamiętajcie żeby grać online najlepiej posiadać oryginalną gre i na kopiach grać na profilu na którym nigdy nie będziecie mieli konta live, dlaczego? patrz wyżej.
Gdybym ja miał wybrać czy zbanować tych co grali w grę przeze mnie wyprodukowaną przed premierą np. Gears of War 2 , a zbanowaniem każdego kto ma oryginalne gry i nie wytrzymał czekając na nowego dashboarda to wolałbym jedną falą zbanować piratów, a zostawić w spokoju tych z nowym NXE bo tak naprawdę to nic złego nie zrobili.
Mi live nie jest potrzebny, za to z chęcią bym pograł sobie na kontrolerze typu Wiimote na xboxie, bo więcej zabawy by było no i moja kobietka mogła by pograć x) Myśle że dla samej zabawy chyba przerzuce się niebawem na wii jak troche stanieje. Grafika może to jedno, ale Gameplay według mnie jest najważniejszy. :) ale to takie moje subiektywne odczycie hehe
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Ale czy jeśli nie będę połączony do sieci i będę grać oczywiście Offline w różne gry-kopie to czy po połączeniu do Live dostanę Bana ? Czy to co działo się Offline nie ma wpływu ?
Ban = utrata gwarancji ? To jest najgorsze :(
 

sacrific

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

BabyBoy napisał:
Ale czy jeśli nie będę połączony do sieci i będę grać oczywiście Offline w różne gry-kopie to czy po połączeniu do Live dostanę Bana ? Czy to co działo się Offline nie ma wpływu ?
Ban = utrata gwarancji ? To jest najgorsze :(
Zgodnie z tym co poczytałem na anglojęzycznych forach to tylko i wyłącznie bana dostaniesz na profil na którym grałeś OFFLINE a na który aktywowałeś później XBOX Live.
Dla przykładu:
1 profil : ZenekSaper (20 gier, 10,000 achievementów, nigdy nie aktywowałeś na to konto XboxLive)
2 profil : ZenekOnline (1 gra Cod4 oryginał , aktywne konto Live).
Wydaje mi się że przy takim ustawieniu nie otrzymasz bana.
W przypadku gdybyś grał offline na ZenkuSaperze a potem go aktywował to myśle że przy pobieraniu informacji o tym w co grałeś mógłbyś dostać bana.
Pamiętaj że zmieniając firmware konsoli też tracisz gwarancje, jeżeli dostałeś bana to już nigdy nie odzyskasz gwarancji, ponieważ nie posiadasz już zgodnie z Terms of Use żadnych praw :) Ponowne wgrywanie oryginalnego firmware nie pomoże, pozostaje liczyć na naszych pseudo mechaników z allegro :)
 

wojcik_dan

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Witam. Jam mam takie pytanie. Do tej pory na kopiach grałem tylko w trybie offline, ale w dema czy oryginalne gry(online) grałem na tym samym profilu. Czy jakbym teraz założył drugi profil po to, żeby na nim grac tylko w oryginały na Live, to zmniejszę ryzyko bana? Czy jest już za późno? Czy to ma jeszcze sens?
nigdy nie grałem przez Live na kopiach, ale używałem tego samego profilu.
Pozdro.
PS: wiem, że wyżej jest mniej więcej odpowiedź na moje pytanie, ale mi chodzi oto czy ma to sens po tym jak wcześniej miałem tylko jedno konto.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom