M$ uruchomił maszynę banów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

slidek

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Mam pytanie , czy za samą zmianę dysku oryginalny 20 na WD BEVS 120 można otrzymać bana na XBLive ? Bo od wczoraj rozłącza mnie po 5 /10 min. przy ściąganiu demek ... Przecież to urz. zewnętrzne taka samo jak podpięcie nowego TV .

pozdrawiam
 

kwiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

O to się kolego nie martw. Ostatnio usługa Xlive szwankuje.

http://www.giery.eu/news/problemy-z-xbox-live-12753
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

slidek napisał:
Mam pytanie , czy za samą zmianę dysku oryginalny 20 na WD BEVS 120 można otrzymać bana na XBLive ? Bo od wczoraj rozłącza mnie po 5 /10 min. przy ściąganiu demek ... Przecież to urz. zewnętrzne taka samo jak podpięcie nowego TV .

pozdrawiam
Nie ważne. Masz korzystać wyłącznie z orginalnych akcesoriów M$. Łatwo to znajdą, bo na tego WD wgrywasz ID czy coś innego dysku. Taki sam numer mają wszyscy, którzy "zrobili" sobie dysk.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

To moze poprawi humorek zbanowanym:

http://pl.youtube.com/watch?v=qnitmNUmidI

Mi poprawiło :]

Co do banów ofiarami nie sa na pewno ludzie grajacy w kopie od See4Me.
 

Mix*Tech[kameleon]PL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Muahahahahaha... :D
 

bigdaddy

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

dariob napisał:
jest ukryty zegar i datownik wszystkie odpalane gry się zapisują :'( :'( :'( ???każdy kto odpalil gre przed premierą ma bana na 100 procent pamiętacie w sterym daszu zegar konsoli po wyłączeniu konsoli zerował sie gówno prawda w tle on cały czas chodzi ,dzisiaj dostałem bana i zainstalowalem nowego dasza i sią wydało zegar i data cały czas dzialają teraz wiadomo :mad: :mad: :mad: :mad:tacy jesteście mondrale a nikt tago nie zaobserwował

TAKIEJ BZDURY dawno nie czytałem, po co ludzi wprowadzasz w błąd?

Połowa zbanowanych nigdy nie grała przed premierą ani online ani offline żeby się obronić przed banem. Więc twoja śmieszna teoria padła. Microsoft po prostu znalazł sposób na ixtreme i trzeba się z tym pogodzić, jest pełno ludzi co nie ruszało żadnych gier z jesiennych premier i też mają banana :p Więc jakieś niby ,,lipne'' wersje też odpadają jako niby główna przyczyna banów.

Trzeba się pogodzić że granie online na kopiach to przeszłość, NXE pewnie też dorzuci do pieca.
 

sivkins

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

TAKIEJ BZDURY dawno nie czytałem, po co ludzi wprowadzasz w błąd?

Połowa zbanowanych nigdy nie grała przed premierą ani online ani offline żeby się obronić przed banem. Więc twoja śmieszna teoria padła. Microsoft po prostu znalazł sposób na ixtreme i trzeba się z tym pogodzić, jest pełno ludzi co nie ruszało żadnych gier z jesiennych premier i też mają banana Język Więc jakieś niby ,,lipne'' wersje też odpadają jako niby główna przyczyna banów.

Trzeba się pogodzić że granie online na kopiach to przeszłość, NXE pewnie też dorzuci do pieca.
W koncu jakis głos rozsądku Ja osobiscie gram online tiw. w oryginalną fifke i póki co banana nie widac ciekawe ile jeszcze poszarpie online :) Zrobili bys cie temat na forum w którym wpisywały by sie tiw. osoby ktore dostały bana z opisem jaki naped w jakie gry grali itp...... Bo tutaj sie burdel zrobił :D
 

ZodiacTokyoPL

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Po co gdybac zapytajcie jego :D e-mail [email protected]
 

slidek

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

A jakie są objawy banowania? Czy pozwala się w ogóle podłączyć takiej maszynie na XBL , czy od razu odrzuca? Jak się czyta różne fora, wielu ludzi myli chyba 2 sytuacje jedna to faktyczne banowanie ze stosownym komunikatem, a druga to problem samej usługi - która pozwala się podłączyć na krótki czas. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

A jakie są objawy banowania? Czy pozwala się w ogóle podłączyć takiej maszynie na XBL , czy od razu odrzuca?
Zbanowali Cię kiedyś na jakimś forum? Wiesz na jakiej zasadzie to działa? Tak samo jest z XBL. W ogóle się nie połączysz, tak jakbyś miał niepodłączony internet do konsoli.

BTW:
The "Review Version" leaks are most likely not to blame for this. If you want to know why, I'll try to explain but english is not my first language so be gentle.

Remember when the first banning wave occured in 2006? Back then, it was agreed upon that bad game dumps were to blame (corrupted and/or missing security files). It was also discovered, that anti copy protection software which installs ring 0 level drivers into your system to circumvent stuff like DVD Movie copy protection or PC-Game copy protection could corrupt the iso file structure.

Therefore, C4Eva created iExtreme, to at least prevent the booting of bad burns with missing security files and everyone thought that was actually the underlying problem. It was not, but I'll come to that in a bit.

Then, in late 2007, the second banning wave began. Initially, this was -again- blamed to bad game dumps. C4Eva himself speculated, that "contaminated/marked" ISOs got released, which Microsoft used to tag modified consoles. Only weeks later, C4Eva retracted this statement, and revealed an error in iExtreme, which was of course also present in the old Xtreme Firmwares - the disc jitter correction. In short, the firmware produced a detectable error with 359° Angle security sectors.

In fact, this error was most likely the cause for all pre IExtreme 1.4 ban waves . I checked all my retail games, and the earliest game which had a 359° Angle in its security sector was Project Gotham Racing 3 (PAL) - a launch title. So it is likely that Microsoft used the angle detection all along, "we" just did not know about it. When each ban wave hit, initially tampered isos were always assumed to be the culprit, but they never were to blame for the bans. It was a bug in the modified firmware which simply remained undiscovered for nearly 2 years until iextreme 1.4.

Hence it is most logical to assume that instead of leaked review copies, another bug in the iextreme 1.4 firmware is being abused to detect the consoles this time around as well. C4Eva just has to discover the underlying cause, if he is even still interested in xbox360 hacking, who knows.

This post is not intended to criticise C4Eva, he has done excellent work and is in no way to blame for any of the things that happened. He provided useful software free of charge under great personal risk, so (still) kudos to him and if he ever reads this: Thanks for all you did.
 

DonPedro

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Ręce opadają jak czytam te posty

Ludzie co mają przerobionego x-a grają offline bo się boją że bana wyłapią.
Jak i tak i tak ze strachu grają cały czas offline i boją się podłączać to co im za różnica.
Bo ściągną od czasu do czasu patcha da gry. Demo gry arcade bo szkoda będzie im zapłacic 800 ms points. Sorry nie spotkałem się z "pełną"grą która by mi bez patcha nie poszła czy się cieła.

Teorie spiskowe.
Wewnętrzny zegar, sytuacja to że jak grasz na jednym koncie które jest offline, ale połączenie jest skonfigurowane lub grasz bez kabla na kontach nigdy zarejestrowanych ale kiedyś podłączysz konsole do live to z technicznego punktu widzenia nie ma problemu, że by wydobyć informacje kto, kiedy, jak i w co grał. Nawet sprawdzenie firmware w napędzie może być możliwe (CRC i inne rzeczy o których nie mam pojęcia). Czy nawet statystka Bad Kreon (kiedyś próbowałem badać ten temat)

Po trzecie
To w ile gier pirackich pograliście to dawno wam się zwrócił koszt konsoli(nawet jak premium chodził po 1300), przeróbki i akcesoriów.
Choćby 2 nowości w miesiącu to koszt ponad 300 zł(Założę się, że w tym miesiącu większość ściągnęła co najmniej 4 gorące tytułu po 169/179zł każdy na allegro bo w sklepie są o 10 zł droższe a w media czy empiku po 199zł). Ile każdy z was ma płyt z kopiami. Ile piratów przeszliście? Ile pieniędzy jesteście do przodu. A konsola zbanowana nadal pozwala grac tak jak w offline więc patrz punkt 1. Ale przecież większość z was potrafi wystawić opinie, że live jest drogi tylko już nie przeliczy, że wychodzi 8-9zł na miesiąć - tyle ile kosztują piwo w pubie czy 4 snickersy w szkolnym sklepiku, czy śmieć kanapka w magdonaldzie z kolą. Potraficie się oburzać, że niecałe 20 zł na konto premium to dużo mimo iż w ciągu miesiąca możecie TERAZ ściągnąć 11 gier (teraz ograniczenie do 80gb a wcześniej?) i przede wszystkim Microsoft to zło bo banuje a wy nie możecie korzystać z waszej "podstawowej" funkcjonalności.

XBL społeczność.
Już widzę jak każdy z was ma po 30 przyjaciół na live a z 28 nigdy nie zagrał, nie napisał żadnej wiadomości poza zaproszeniem i rekomenduje sobie dema, gry czy filmy.

Dyskusja o gwarancjach.
A co jak otworzysz telewizor , wieże, dvd czy nawet router, mikrofalówkę, żelazko i sam wgrasz zmodyfikowany soft(oczywiście nie do żelazka ) to co nie stracisz gwarancji?

Każdy wiedział czym grozi przeróbka i co też może zyskać.

Chip Infectus i wypowiedzi tego człowieka, szkoda komentować.

Jak już ktoś ma coś napisać to niech pisze kiedy dostał bana, jaki napęd, jakie gry, kiedy grał. A nie rozwodzi się jaki to ms zły i ile kasy straci bo akurat Ciebie zbanują i innych 20 użytkowników tego forum.

Dodam tylko że ja nie wrzucę gry na live przy której sprawdzenie stelah patch nie przejdzie na perfect i nie będzie good kreon rip. Nie wiem na ile to faktycznie pomaga ale tak właśnie robię.
 

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

No to czekamy do 19 ! ;) :D i zobaczymy albo bedzie do dupy albo dadza sobie spokuj!! :D
 

zydek19851

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Jedno małe pytanko,czemu mamy czekać do 19ego??
Co takiego ma się stać 19ego,czy MS zablokuje maszynę do banowania czy co?
Osobiście mam przeróbkę,gram w piraty i nigdy nie sprawdzam czy mam patche,itp. poprostu wypalam płytkę i zasiadam do xa przy podłączeniu do neta,jak na razie bez bana,zobaczymy jak długo.
Gram online tylko w oryginały ale tak czy owak jestem zawsze podłączony do xbl.
 

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

19 wychodzi NXE! ;) :D
 

tomala1

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

No i ban :). Prawdopodobnie przez gears of war 2, a mam jeszcze ok 60 kodów trial :), nic to każdy musi się liczyć, że może dostać bana ;)
Gwoli ścisłości:
-ixtreme 1.41
-grałem jedynie przed premierą GOW 2 offline z wyłączoną wtyczką od neta
-pochwale się, że w lutym mojemu xowi stuknie 2 lata i zero problemów, ale ban to ban...
 

zydek19851

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Tylko się nie wkurw... na mnie ale czy można troszkę jaśniej z tym co to jest ten NXE???
Z góry dziękuję.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

zydek19851 napisał:
Tylko się nie wkurw... na mnie ale czy można troszkę jaśniej z tym co to jest ten NXE???
Z góry dziękuję.

:/ przerażasz mnie gościu, przeczytaj na poprzednich stronach!!!!!! albo wpisz w wyszukiwarce "ban" cokolwiek!! troche inwencji. A potem wchodząc w ten temat dziwi mnie masakryczna ilość stron? Ale dlaczego? bo wejdzie jeden z drugim trolle i albo sobie jeżdżą albo zadają pytania na które są odpowiedzi jak na tacy...

Sory ale musiałem zareagować :D jak spam to spam, a dobry spam nie jest zły
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

zydek19851 napisał:
Tylko się nie wkurw... na mnie ale czy można troszkę jaśniej z tym co to jest ten NXE???
Z góry dziękuję.
O cholera, ale trudne pytanie...
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=Jk3&q=nxe+xbox+360&btnG=Szukaj&lr=
 

zydek19851

Świeżak
Świeżak
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Dzięki bardzo za wyjaśnienie. 8)
 

Korin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: M$ uruchomił maszynę banów

Filmik świetny :)
Sam Downfall też był świetnym filmem.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom