M$ uruchomił maszynę banów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kaku

Użytkownik
Użytkownik
nikt tego nie wie :)
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
ehhh czy nikt nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie?
Ja sie pytałem czy bardziej bezpiecznie jest grac na grze z HDD czy z płyty a nie o to czy zostanie wykryta jesli nie jest na dysku...
To nie ma różnicy !
MS sprawdza firmware napędu, a nie czy grasz z płyty czy z HDD... :rolleyes:
 

LukEEE

Użytkownik
Użytkownik
To nie ma różnicy !
MS sprawdza firmware napędu, a nie czy grasz z płyty czy z HDD... :rolleyes:
człowieku jak nie wiesz na jakiej podstawie MS banuje to sie nie wypowiadaj było już milion razy pisane że MS nie ma możliwości sprawdzenia frimware napedu :mad:, banuje tylko po zweryfikowaniu patchy gier jesli jest coś nie tak to leci BAN :DD, kto wie jakie zabezpieczenia dali aby wykrywać piraty na hdd bo nie sądze ze ten temat olali ...:eek:
 

Krzysiek_w

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem sie zapytać czy ak mam MGC to czy mogę podpiąć x360 do neta ale nie grając w gry pirackie przez neta to moge dostać bana, bo chciałem czasami aktualizować mój wynik na MGC :)
A i jak sprawdzić czy gram ma odpowiednie patche. Żeby mieć jakąś pewność czy jak raz włącze jakąś grę to czy mnie nie zbanują.
No i jeszcze jedno jak bd grał na przerobionej konsoli ale w oryginalną grę to mogę dostać bana czy nie??
No ok sory za te pytania Pozdrawiam
 

raper_21

Banned
dobra Panowie nie denerwujcie się moim pytaniem być może było już wałkowane ale nie dałem rady przeczytać aż 65 stron czytałem wyrywkowo. Otóż do tej pory ściągałem gry które wychodziły i byłem pewny że są to sprawdzone wersje skoro były na forum. Ale naszło mnie aby przetestować gry programem abgx360 i moje wersje okazały się ok poza paroma na którym wyskoczyło info
HTML:
SS contains a value <angle 359> that wiil cause older version iExtreme to retur a detectable bad response. make sure your drive is flashed with iExtereme wersion 1.4 or newer
wyczytałem gdzieś że to wersja "bad creon rip" mam iExtreme 1.5 czy mam się tym przejmować czy kopia jest ok?
 

Krojo

Świeżak
Świeżak
Witam , mam pytanko odnośnie banków.
Kupiłem sobie iksKlocka z ixtreme 1.5 pożyczyłem gierki halo wars i mk vs dc ultimate. Grałem niepodłączony do netu a pytanie jest takie czy m$ sprawdza czy grałem wcześniej ( niepodłaczony do netu ) w tą grę przed premierą ? A i jeszcze jedno Veryfikacja abgx360 się nie powiodła, to M$ może skumać że grałem na tych płytkach ( oczywiście nie będę grał w te gry na necie ),ale będę chciał w inne gierki przyciąć
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
sprawdza czy grales wczesniej. wszytskie informacje sa automatycznie wysylane jak sie podlaczysz do neta i zalozysz xbl.
 

Krojo

Świeżak
Świeżak
Sorka ale jak to sprawdzić?? ( ps: nie mam przy sobie na razie konsoli dlatego już teraz sie pytam zanim wróce na chatę)
bo ja jeszcze noobem jestem z Xboxem mam dopiero od 2 tygodni... a może da rady jakoś wyczyścić jego "pamięć"
 

dartpacman

Użytkownik
Użytkownik
Cały czas sie zastanawiam czy nie polecą bany za ściemnione dyski BEVS .

Jak juz ktoś napisał, troche głupio dostać bana mając same oryginały na półce.
 

bvbek

Użytkownik
Użytkownik
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
Ale 1.6 podobno nie ma zawierać zmian dotyczących antybana :p
 

ariel23

Użytkownik
Użytkownik
sprawdza czy grales wczesniej. wszytskie informacje sa automatycznie wysylane jak sie podlaczysz do neta i zalozysz xbl.
jestes pewny na 100%? czy to sa tylko spekulacje jakich wiele na temat banów
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
niczego nie mozna byc pewnym w tej kwestii na 100% ;) ale to co napisałem to prawda, xbox zapisuje w swojej pamieci daty kiedy odpaliles gre itp i na tej podstawie moga banowac, dlatego pierwszym krokiem jest odpalac gre po premierze w europie. tak samo jak np dopiero zakladasz xbl to tworzyci sie namygamercard.net odzwierciedlenie twojego kontai tam widac dokladnie kiedy w co ostatnio grales
 

raper_21

Banned
pytanko do "Kabosh" a jak grałem przykładowo na koncie X w gry przed premierą nabiłem X punktów ale konsoli nie podłączałem pod live i teraz sformatuje dysk... założe nowe konto ... to mogą sprawdzić w co się grało?
 

KrzysiekeM

Użytkownik
Użytkownik
Akurat w granie przed premierą jest różnie bo poprostu czasami data w xboxie sie kasuje, takim sposobem niektóre savy w GTA IV mam z 2005 roku :p więc jak połączysz sie z netem po premierze to nie powinno to zaszkodzić... a podkreślić jeszcze chciałem że:

niczego nie mozna byc pewnym w tej kwestii na 100%...
 

4fr0

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie, z ta data to roznie jest, ja mojego X'a odlaczam od pradu i daty mam non stop zresetowane, wiec jakby na tej podstawie M$ mial banowac, to mysle, ze malo kto na Xlive by gral ;)
 
M

Michaello999 PL

Guest
U mnie jak na razie bana nie widać. Napęd LiteOn, flash iXtreme 1.5. Żadnej gry przed premierą nie odpalałem, a wszystkie kopie jakie posiadam są od sprawdzonych grup: Allstars, Rant, Dagger i tylko ze sprawdzonych uploadów. Póki co łączę się z Live, pobieram aktualizacje do gier. Nie grałem w żadną grę online (chodzi mi o multiplayer) i jak na razie bana nie widać. Oby tak zostało :)

Jak myślicie: jutro będzie można odpalić na europejskim koncie Resident Evila 5? Bowiem dzisiaj jest premiera światowa a w Europie gra ma się ukazać 13 marca więc teoretycznie grać nie powinienem. Co o tym myślicie? A może ktoś już grał online (nie w multiplayer ale z włączonym XBL) w tą grę?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
to zależy jakie masz konto: europejskie czy amerykańskie ( chyba ;) )
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie, z ta data to roznie jest, ja mojego X'a odlaczam od pradu i daty mam non stop zresetowane, wiec jakby na tej podstawie M$ mial banowac, to mysle, ze malo kto na Xlive by gral ;)
Też tak sądze hehe rok 1970 bodajże. Fajnie by to wygladało jak by za to bana dawali.
 

starmag

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś gdy pierwszy raz grałem w grę Battlefield Bad Company na xbl jakiś czas po pierwszej aktualizacji gry dostałem wiadomość od EA na skrzynkę , że dziękują za zarejestrowanie mojej gry. Oczywiście grałem na piracie więc mam takie pytanie : czy gra może mieć jakiś swój wewnętrzny unikalny klucz , który może być sprawdzany przez internet? Bo jeśli tą grę ściągnęła setka ludzi i grali w nią na xbl jednocześnie to wyszło by ,że wszyscy mają tą samą kopie pirackiej gry. Ktoś wie o co chodzi z tą rejestracją gry?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom