Mafia II - zwiastun Joe’s Adventures

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
2K Games opublikował zwiastun rozszerzenia "Joe’s Adventures" do Mafia II. Znajdziesz go w dalszej części newsa. W tym dodatku wcielimy się w Joe Barbaro, najlepszego przyjaciela Vito Scaletty i zobaczymy co wyprawiał w czasie, gdy główny bohater produkcji 2K Czech siedział w więzieniu. Oprócz zwykłych misji fabularnych mamy obiecane poboczne zręcznościowe zadania podobne do tych z poprzedniego DLC. Dojdą także nowe tereny do eksploracji (m.in. stacja kolejowa, stocznia jachtowa), ubrania, rzeczy do odnalezienia i piosenki do posłuchania. Dodatek ukaże się 23 listopada w cenie 800 MSP.


źródło: onlinecenter.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe :) ciekawe ;) na horyzoncie widać już dodatek a ja jeszcze nie zaopatrzyłem się w podstawową wersję :) trzeba będzie odłożyć kasiorę :) i pobiec do sklepu ;)
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze DLC, które kupię :)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się nieźle, coś jak epizody do GTA. Tylko ciekawe jak długi jest ten DLC.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No zapowiada się bardzo ciekawie,właśnie ciekawe jak będzie długi ten dodatek.
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Dodatek pewnie będzie trwał nie wiele dłużej niż rozdziały w których Vito siedział w więzieniu.
Mam nadzieję, że o wiele dłuższe, bo w przypadku Vito mieliśmy streszczone wszystko co nieco, a przecież to aż 10 lat.
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Będzie trwał 10 lat ;d
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Bedzie ciekawie, ponad to mafia 2 to supier gra :)
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Joe nareszcie zmienił te hawajską koszulę :DD
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Heh fajnie będzie tym grubasem pobiegać :DD
 

lansio94

Użytkownik
Użytkownik
Kolejne dlc do najbardziej okrojonej gry roku, chyba sobie daruje.
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
A z polską wersją to będzie chodzić ?
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie jestem ciekaw i jeszcze czy ten pierwszy będzie działać z wersją PL :) No i jeszcze czy będzie Swobodna Jazda. Tylko że 800 MSP...? Kurde strasznie drogo zważywszy na to że punkty podrożeją...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom