HOT! Microsoft potwierdza - nowe tytuły trafią do wstecznej kompatybilności w każdym miesiącu

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Amerykańska korporacja stale rozwija swoją najnowszą konsolę i dzięki temu gracze mogą cieszyć się z nowych funkcji oraz ciekawych produkcji. Sympatycy wstecznej kompatybilności na pewno ucieszą się z informacji, że nowe produkcje będą trafiać do graczy systematycznie.

Przedstawiciele Microsoftu od kilku dni są zasypywani przez graczy pytaniami dotyczącymi nowych gier w usłudze wstecznej kompatybilności. Firma wspomniała w listopadzie, że będzie rozbudowywać listę dostępnych produkcji, ale dopiero teraz Mike Ybarra postanowił wyjaśnić sytuację.

Amerykanie na początku każdego miesiąca przedstawią nowe gry, które w przeciągu następnych kilkunastu dni trafią na Xboksa One. Ponadto możemy mieć pewność, że wszystkie tytuły z Games with Gold na Xboksa 360 automatycznie będą działać na nowym sprzęcie korporacji z Redmond. Microsoft zaznacza, że w tej sytuacji gracze mogą w każdym miesiącu cieszyć się z dodatkowej puli bezpłatnych tytułów.

Nadal nie poznaliśmy grudniowej listy, ale według ostatnich informacji Microsoft pracuje nad przygotowaniem następujących gier:

  • Halo: Reach
  • Call of Duty: Black Ops
  • BioShock Infinite
  • BioShock 2
  • BioShock
  • Halo Wars
  • Skate 3


 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
It's a beautiful day, here in sunny Colorado...!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie licz na FH ;)
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli przez rok będą serwować takie gry pokroju arcade :mad:
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Halo Wars, nie mogę się doczekać :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dla fanów twgo typu gier "chodzi mi gry typu Halo,bo nawet nie wiem jaki to gatunek" to dobra wiadomość,dla mnie nic nie ma...
Czekam na Hitmana:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Kezcab

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podobno ma być Wiedźmin 2, to wreszcie bym ograł.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
COD:BO i wszystko super :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli przez rok będą serwować takie gry pokroju arcade :mad:
nie wiedzialem ze Halo, CoD i Bioshock to gry arcade...
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
CoD jest kijowy, tylko zagorzali fani powiedzą "nie". A Halo jest nudne. Słaby 'exclusive'. Jedynie Bioshock daję radę.
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
czekam na coda:) chociazby tylko i ze względu na świetny tryb split screen z zombie:)
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zwykłe Halo mi się nie podoba jednak H:Wars jasne! Całkiem coś innego.
Teraz pytanie kiedy w końcu się te gry pojawią, w sumie już w tamtym miesiącu były zapowiedziane...może na mikołaja?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
CoD jest kijowy, tylko zagorzali fani powiedzą "nie". A Halo jest nudne. Słaby 'exclusive'. Jedynie Bioshock daję radę.
to że Tobie się te gry nie podobają nie czyni je jeszcze grami arcade i grami słabymi, bo Halo to kultowa seria Xboxa a akurat pierwszy BO to jedna z najciekawszych części CoD
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
CoD jest kijowy, tylko zagorzali fani powiedzą "nie". A Halo jest nudne. Słaby 'exclusive'. Jedynie Bioshock daję radę.
myślę, że w przyszłym miesiącu ms już się tak nie skompromituje, i weźmie pod rozwagę twoje słowa.
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Szczerze to dla mnie Sony zaoferowało lepsze tytuły.
Seria GTA to coś dla mnie,w tej całej liście od MS narazie jedna gra jest dla mnie interesująca czyli FABLE.
Teraz się zastanawial w co ja grałem na x360 skoro żadne gry na xone mnie nie interesują...
Albo może to za wcześnie i w przyszłości będzie więcej tytułów.
Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 
Ostatnia edycja:

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to dla mnie Sony zaoferowało lepsze tytuły.
Seria GTA to coś dla mnie,w tej całej liście od MS narazie jedna gra jest dla mnie interesująca czyli FABLE.
Teraz się zastanawial w co ja grałem na x360 skoro żadne gry na xone mnie nie interesują...
Albo może to za wcześnie i w przyszłości będzie więcej tytułów.
Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
nawet jakby oferowali wszystkie tytuły to za nic w świecie nie płaciłbym 60zł za grę z 2002 roku, bez przesady... zwłaszcza jak ktoś jeszcze ma ją w kolekcji z ps2:)
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szczerze to dla mnie Sony zaoferowało lepsze tytuły.
Seria GTA to coś dla mnie,w tej całej liście od MS narazie jedna gra jest dla mnie interesująca czyli FABLE.
Teraz się zastanawial w co ja grałem na x360 skoro żadne gry na xone mnie nie interesują...
Albo może to za wcześnie i w przyszłości będzie więcej tytułów.
Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
Jak lepsze tytuły? Sony każe sobie płacić po 60zł za gry sprzed dekady..
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co z grami na kinecta? Czy jest szansa na tytuły z 360-ki?
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poza tym czy nie chodziło o to by móc grać w gry które posiada się ze starszych modeli bez ponownego kupowania?
Ja przyznam się, że nie chciałbym teraz znów wydawać pieniądze na grę którą już posiadam. - oczywiście odnosze się do emulacji wstecznej sony.
 

Do góry Bottom