Mirosław Baka w Bad Company 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

loganslupsk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niektórzy się cieszą, ale mnie to niepokoi.
Amerykanie mają różny akcent w zależności od miejsca zamieszkania. W BC mamy wyraziste postacie, właśnie o różnym akcencie i zachowaniu. Ciężko jest to oddać dubingiem. Super że chcą dubbingować gry, ale akurat BC2 nie ma dużo tekstów, a te co są śmieszą szczególnie ze względu na akcent. Wymiękłem na filmiku kiedy pan Baka mówi „gówno widzę”. „I see shit” brzmi o niebo lepiej. A dlaczego jestem zaniepokojony? Bo boję się że zamiast usłyszeć „Eat shit and die” w GoW3 usłyszę „Jedz gówno i zdychaj” zupełnie niedopasowanym głosem naszego aktora. Więc jeżeli ktoś z branży przegląda to forum to proszę NIE RÓBCIE TEGO.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja zdecydowanie preferuje wersje kinowe.
 

tomekf19

Użytkownik
Użytkownik
Niech wydadzą wersję z wyborem między oryginalną ścieżką dźwiękową a polską z możlwiością włączenia/wyłączenia napisów i WSZYSCY byli by zadowoleni. A jak nie dadzą możliwości wyboru to nawet i jak będzie genialna polonizacja to i tak znajdą się osoby, którym się nie spodoba (kwestia gustu).
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Polski dubbing w filmach animowany takich jak "Shrek","Epoka Lodowcowa" jest OK.Wiecie o co chodzi.W bajce aktor upodobnia się do postaci.a w grze leci z tekstem jak w gazecie.Bez emocji,bez wczucia się w klimat.Wole oryginalny język z napisami.
 

Czankaster

Użytkownik
Użytkownik
Baka już mi zepsuł Chaos Theory, niech mu wara od dubbingu w grach :p
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Przecież oryginalne teksty aktorów podkładających głosy to esencja. Nie wyobrażam sobie, polskiego aktora podkładającego głos pod np. Marcusa Fenixa. Napisy są ok, ale dubing niszczy klimat gry.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dubbing w GTA 4 byłby dobry .
żart...
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Eeeee... to ja podziękuje za pracę polskich aktorów, to by było na tyle. Tym głosom brakuje pewnego wojennego akcentu bez którego ani rusz, im brakujej ikry :rolleyes:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom