MSPoints - 54zł??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Skovv

Banned
Użytkownik
Witam. Na allegro są takowe akucje: KLIK i mam pytanie: czy to nie bujda/wkręt?

Jeszcze jedno: jak wchodzę w sklep gier to cenę mam w PLN a nie MSPoints - jak to zmienić??




Skovv.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
to nie bujda :) można normalnie brać, wystarczy nacisnąć X i przechodzi z PLN na MS points
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
to nie zaden fake, masz w aukcji napisane ocb ;)
 

Skovv

Banned
Użytkownik
A nooo :D Zmienia się :D Wielkie dzięki :D Wymienię dysk i kupie sobie 6000 :D
 

mihcal5

Banned
dałbym temat do kosza bo już WIELE RAZY BYŁ PORUSZANY NA FORUM
 

$evik

Banned
A nooo :D Zmienia się :D Wielkie dzięki :D Wymienię dysk i kupie sobie 6000 :D
jak chcesz byc zbanowany i interesuje cię kupno kradzionych punktów, to śmiało.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Żadna bujda, wręcz przeciwnie - promocja! :D
 

Skovv

Banned
Użytkownik
To są kradzione punkty? Za to mogę bana dostać? Ktoś już dostał wqle?
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Nie można dostać bana , ile można powtarzać. Jeszcze nie słyszałem o żadnym użytkowniku xboxa który dostał bana za kupno punktów z ebaya albo allegro.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jak chcesz byc zbanowany i interesuje cię kupno kradzionych punktów, to śmiało.
a za co mają banować, codziennie dużo ludzi kupuje takie konta i nikt się nie skarży nawet z forum ludzie kupują :) a że kradzione to kogo to obchodzi hehe ważne że działa i bardzo tanio
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Jeśli kupujesz kradzione to zachęcasz złodzieja do dalszej kradzieży...ale olać to - tanio :D
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
To samo można powiedzieć o złodziejach którzy przerabiają konsolę których wśród nas nie jest mało.
 

hashpl

Banned
Czemu odrazu zlodzieja ? Koledzy przerabiaja w celach testowych i edukacyjnych a ten ktory sciaga gry z neta jest zlodziejem.Natomiast my, ktorzy kupujemy te tanie konta na allegro skad mamy wiedziec czy sa z kradzionych kart czy nie ? Zaden sprzedawca tego nie powie wiec nie jestesmy paserami(jak juz to nieswiadomie)

Pozdrawiam
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Bierz śmiało :)
Nie wiem, jak tamten gościu z linka co podałeś, ale tego mogę Ci polecić z czystym sumieniem :D Informacje o Użytkowniku points2k11 - Aukcje internetowe Allegro
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupowałem u Resellera i wszystko ok.
 

MDM

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi o Resellera to polecam dodać sobie jego numer gadu do kontaktów bo często robi promocję, ostatnio sprzedawał 6000pkt za 39,90zł.
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz byc zbanowany i interesuje cię kupno kradzionych punktów, to śmiało.
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wypowiadaj ;] Żadnego bana nie będzie. A co do kradzieży to łatwo jest rzucać oskarżeniami, ale ciężko udowodnić. Chociaż jeśli chodzi o kradzieże kart kredytowych to jest coś na rzeczy.
 

$evik

Banned
tak, ale Microsoft zlikwidował te wszystkie pseudo akukcje z tymi punktami ^^ już ich nie ma.

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

jedynie jakiś pseudo-desperat dodaje swoje aukcje, i pewnie niedługo zostanie zbanowany.

A poza tym, w ostatnich tygodniach gry z tych punktów nie chcą działac... :)

nie interesowało cię nigdy , dlaczego jest tak tanio?
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Gry z tych pktów nie chcą działać? Tzn nie włączają się czy jak?
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
tak, ale Microsoft zlikwidował te wszystkie pseudo akukcje z tymi punktami ^^ już ich nie ma.

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

jedynie jakiś pseudo-desperat dodaje swoje aukcje, i pewnie niedługo zostanie zbanowany.

A poza tym, w ostatnich tygodniach gry z tych punktów nie chcą działac... :)

nie interesowało cię nigdy , dlaczego jest tak tanio?


Nie ma ich ale tylko na allegro... Punkty dalej są sprzedawane po za allegro od tych samych sprzedawców :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom