Nagrywanie gry.

TheStasiooo

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam problem. Poniewaz sciagnelem gre UFC Personal Trainer. Po sciagnieciu zobaczylem ze niema obrazów
ktore sa potrzebne do nagrania gry. A dlatego ze jestem w tym nowy a nieznalazlem tego na innych forum.
Prosze was o pomoc.
Z góry dzienkuje. :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
i co mamy ci powiedziec z takiego postu?? moze cos blizej, skad sciagniete itp bo teraz to ci moge powiedziec ze nie masz obrazu i tyle
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
1. Ściągnij grę w tej wersji UFC Personal Trainer (2011) XBOX360-COMPLEX ==> chyba że już ją masz to wtedy git
2. Wypakuj
3. Przepuść plik .iso przez abgx360, on sobie porobi swoje rzeczy i utworzy plik .dvd
4. Nagraj plik .dvd na płytkę DVD+R DL
5. NIE PODŁĄCZAJ KONSOLI I NIE GRAJ PRZEZ XBOX LIVE !!! ==> Gra na razie nie jest zweryfikowana w abgx360 więc jest niebezpieczna na Xbox Live [Duże ryzyko BANA]

P.S jak nie wiesz co to abgx360 i nie masz pojęcia jak się za to zabrać to poradników na forum jest wiele, wystarczy poszukać

Pozdrawiam.
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Po ściągnięciu co masz w środku ? Bo nie jesteśmy wróżkami :D
 

TheStasiooo

Świeżak
Świeżak
Freeman94 mam sciagniete UFC.Personal.Trainer.XBOX360-COMPLEX.
Ale niewiem co dalej. Podam sc folderu. UFC.Personal.Trainer.XBOX360-COMPLEX UFC.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Kliknij prawym przyciskiem mysz i znajdź wypakuj do [tutaj nazwa tego pliku] (lub extract to [tutaj nazwa tego pliku]). Jak się wypakuje to powinieneś zobaczyć folder w którym będzie obraz.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
tak jak kolega wyżej.
Jak to zrobisz to napisz to powiemy co dalej.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
 

Do góry Bottom