Najprościej jak sie da :)

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Od baaardzo dawna jestem szczesliwym uzytkownikiem starego X'a. Teraz juz widze, ze dluzej z tym nie pociagne, wiec trzeba bedzie kupic 360. Problem w tym, ze o ile w starym sie sporo orientowalem, o tyle o nowym nie wiem prawie nic.
Stad tez mam prosbe, czy moglibyscie mi wprost napisac, jak dla totalnego amatora:

Jakiego x'a mam kupic, zeby bylo dobrze - chodzi mi o to, ktora wersje, z jakim chipem (chyba, ze tutaj kopie uruchamia sie inaczej), zeby wszystkie kopie poszly?

Dodatkowo mam pytanie... Czy jest szansa na gre z HDD, czy tu juz trzeba z plytek?

Thank you from the mountain.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najprościej jak sie da :)

Najbardziej opłaca się wersje Premium. Co do przeróbki zmienia się biosa w napędzie i kopie działają. Tylko można grac z DVD nie możliwości z HDD.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

xbx napisał:
Witam,

Od baaardzo dawna jestem szczesliwym uzytkownikiem starego X'a. Teraz juz widze, ze dluzej z tym nie pociagne, wiec trzeba bedzie kupic 360. Problem w tym, ze o ile w starym sie sporo orientowalem, o tyle o nowym nie wiem prawie nic.
Stad tez mam prosbe, czy moglibyscie mi wprost napisac, jak dla totalnego amatora:

Jakiego x'a mam kupic, zeby bylo dobrze - chodzi mi o to, ktora wersje, z jakim chipem (chyba, ze tutaj kopie uruchamia sie inaczej), zeby wszystkie kopie poszly?

Dodatkowo mam pytanie... Czy jest szansa na gre z HDD, czy tu juz trzeba z plytek?

Thank you from the mountain.


No więc tak :

1.Najlepiej wersja premium ze sflashowanym napędem. w premium masz dysk twardy na savy a w core nie ma ;/
2.Gry nie uruchomisz jak narazie z dysku .


EDIT:

brattanek Był szybszy :p
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Dzieki wielkie,

A jesli chodzi o flash - to samemu sie to robi? No i czy sa jakies wymagania co do napedu, zeby sie go dalo sflashowac?
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Da się samemu turtorial znajdziesz na necie. a co do wymagań to może być każdy napęd oprócz BENQ
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Kolego, ale jezeli fundusze Ci na to pozwola, tonie popelnij mojego bledu i nie sprzedawal starego klocka. Nowy nie odtworzy divx'ow, nie ma niektorych fajnych gierek, a gry musza byc na DL-kach... dlatego jezeli masz taka mozliwosc, to zostaw sobie starego :))

I najlepiej Premium
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

No wlasnie tak mam zamiar zrobic. XBMC rzadzi, dlatego dopoki nie bedzie go na 360, to na pewno nie pozbede sie starego. To juz ostatnie pytanie :). Bo szukajac tutoriala odnosnie flashowania trafilem na dyskusje, ktory flash lepszy ixtreme, czy xtreme. Ktorego byscie polecili, majac na uwadze, ze nie bede korzystal z Live, tylko gral we wszystkie gierki pojedynczo. Podobno xtreme pozwala czytac wszystkie plytki, a nie tylko DL.
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Lepiej xtreme, bo nie potrzebuje stealth patcha.
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Wiem, ze jestem meczacy :), ale jeszcze jedno pytanie mi sie pojawilo czytajac tutoriale.
Czyli niemozliwe jest sflashowanie bez pc'ta? Ja mam laptopa, wiec chyba bede musial poszukać jakiegos zewnetrznego zrodla, albo od razu kupic z flashem.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

No z tego co mi wiadomo trzeba przec PC. a na zaptopie raczej to nie przejdzie :) . a nie lepiej ci przerobić u kogoś ?? za około 50zł będziesz miał Xboxa 360 gotowego do grania na piratach ;D
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

To jak tylko bede mial troche wolnego grosza, ktory uda mi sie schowac przed narzeczona :), to kupuje sobie x'a przerobionego xtremem, albo samsunga i szukam jakiegos miejsca w Warszawie, zeby mi przerobili. Wielkie dzieki wszystkim za pomoc.
 

Morrowind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najprościej jak sie da :)

Bl1zZ napisał:
Xantiv! Jakich piratach!!!??? BACKUPACH! :D
Dobrze ujęte. Kopie bezpieczeństwa danych są nam potrzebne ;)
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

Hej,

A macie moze jakies miejsce (najlepiej sklep w Warszawie), gdzie mozna kupic od razu z Xtremem, lub ewentualnie kupic, a oni wgraja xtrema. Niestety moj ulubiony sklep, juz takich rzeczy nie robi :(, a do starego klocka problemow z chipem tam jeszcze nie bylo.
 

musigt

Świeżak
Świeżak
Odp: Najprościej jak sie da :)

kurcze ja chce juz xboxa :D
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Najprościej jak sie da :)

w innym temacie piszesz ze juz masz konsole wiec sie zastanow spamerze
 

Daro19851

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najprościej jak sie da :)

Najlepiej premium sfalszowanie to jedyne 50 zł samemu lepiej tego nierobic jak sie niewie co i jak ;)pozdro
 

victorboss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Najprościej jak sie da :)

i ja rowniez skorzystalem na pytaniu :D dzieki ... kopie rlz ;]
 

Do góry Bottom