Need For Speed: Most Wanted (2012) XBOX360-STRANGE

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik


RELEASE: Need_for_Speed_Most_Wanted_XBOX360-STRANGE
 

Grzesiek13

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ile zajmuje zainstalowana gra na dysku? Rzeczywiście coś około 4GB? (dla mnie to nawet lepiej :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jak gra ,która waży 8,3 GB może zajmować na dysku +- 4 GB ?
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Witam, ile zajmuje zainstalowana gra na dysku? Rzeczywiście coś około 4GB? (dla mnie to nawet lepiej :)
Nie całe 4 gb.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A tak, że każde ISO ma 8,13GB(XGD3) lub 7,29GB(XGD2). Gra na Xbox 360 może mieć nawet 1GB, a pozostałe 7,13GB(w przypadku XGD3) to puste sektory. Gra rozpakowana nie działałaby na X360, chyba że z dysku na RGH.
 

hubert1026

Świeżak
Świeżak
Nagrywał ktoś zwyklą nagrywarą?
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Nagrywał ktoś zwyklą nagrywarą?
Tak. Chodzi z dysku +mp3
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czyli co faktycznie zajmuje 4 gb ? Nie miałem nawet pojęcia ,że to tak działa
A tak, że każde ISO ma 8,13GB(XGD3) lub 7,29GB(XGD2). Gra na Xbox 360 może mieć nawet 1GB, a pozostałe 7,13GB(w przypadku XGD3) to puste sektory. Gra rozpakowana nie działałaby na X360, chyba że z dysku na RGH.
 

TigraTeam

Banned
sprzwdzal ktos wersje na rgh jest niby w pl??
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@TigraTeam:
Ta, wersja GOD dostępna na X360-Club ma j. polski.
I najprawdopodobniej na SG tylko przewali od rosjan. :)
 

TigraTeam

Banned
@TigraTeam:
Ta, wersja GOD dostępna na X360-Club ma j. polski.
I najprawdopodobniej na SG tylko przewali od rosjan. :)
dzieki juz mam god:lemo:
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Alert Przypominam, że tu wypowiadamy się w sprawach technicznych obrazów ISO a nie opiniujemy gier.

 

gurek14

Świeżak
Świeżak
Wie ktoś czy działa nagrane zwykłą nagrywarką czy iHAS'em trzeba?
 

TigraTeam

Banned
Działa zwykla
 

adam1999

Świeżak
Świeżak
Czarny ekran :(

Witam, a ja mam problem z tą grą. Odpalam, pojawia się czarny ekran i wraca do FSD...:( Ktoś miał podobno problem ?Może pomóc ???

Pozdro
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
witam

nagralem gre ihasem z tym ixtreme max burner

gra instaluje sie na dysk wszystko ladnie a gdy chce ja odpalic wyskakuje blad " nie mozna autoryzowac plyty "

o co kaman ? :/
 

Resall

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam problem z wypaleniem płyty. Grę nagrywam na Verbatima, zwykłą nagrywarką. Mam L.T 2.0. Wgrywam topologie i nagrywam IMGBurn-em. Po odpaleniu gry w Xboxie wyskakuje mi komunikat, że płyta jest nieobsługiwana. Czy coś robię źle i czy jest jakiś sposób żeby płytka działała? Dzięki z góry za odpowiedź
 

penmar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, a ja mam problem z tą grą. Odpalam, pojawia się czarny ekran i wraca do FSD...:( Ktoś miał podobno problem ?Może pomóc ???

Pozdro
Dokładnie mam to samo już 2 rózne wersje sprawdziłem i za każdym razem jest to samo, ktoś ma jakieś info co może być nie tak.
Mało tego mam jeszcze ze 3 nowe gry które wyszły i jest dokładnie to samo :(
 

metzli

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrałem płytę zwykłą nagrywarką i XBOX w ogóle mi jej nie widzi "otwórz napęd" lt. 3.0...
 

karul

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, a ja mam problem z tą grą. Odpalam, pojawia się czarny ekran i wraca do FSD...:( Ktoś miał podobno problem ?Może pomóc ???

Pozdro
Miałem identyczny problem. Próbowałem rozpakowanie do xex do god i nic. W końcu zaktualizowałem dashboarda z 13604 do 15574 przez j-runnera i ruszyło! Jest to o tyle dziwne, że czytałem, że nie powinno mieć to znaczenia jaki masz dashboard, ale jednak ma.
 

Do góry Bottom