Need For Speed: Shift

T

Termos

Guest
Wystarczy spojrzeć na ocenę na zachodnich portalach. Gra dostaje ocene minium 9.
Shift jest wciągający i jest dużo lepszą pozycją od swych poprzedniczek. i niech lepiej pozostaną już w takiej formie wyścigów, bez żadnych nowych eksperymentów.
Co do Forzy 3, którą tak się podniecacie... pożyjemy, zobaczymy. Prawdę mówiąc Forza 2 wcale mi nie przypadła do gustu. Grafika wręcz archaiczna ( a był juz przecież Dirt. Teraz porównujecie Shifta z Dirtem 2), Model jazdy moze i symulacyjny, ale co mi po tym jak nie posiadałem kierownicy, a kierowanie padem było wręcz irytujące.
Zawsze i wszedzie, odnośnie każdej dziedziny, produktu, będą zwolennicy i przeciwnicy. Uważam jednak że jeśli chodzi o Shifta to zwolenników jest więcej
 

seba12a

Banned
Użytkownik
Ciekawe czy ta częśc bedzie się również przycinała jak undercover
 

bista

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest całkiem przyjemna, trzeba poświęcić jednak na początku trochę czasu na odpowiednie ustawienia modelu jazdy dopasowane do własnych preferencji. Graficznie poza kokpitami nie powala... Eventy są urozmaicone i nie gra się cały czas tym samym autkiem. Kilka szczegółów w grze jest jednakże nie do przyjęcia. W trybie pojedynku 1 na jednego najprościej wyeliminować naszego przeciwnika wjeżdzając w niego z całej siły na pierwszym zakręcie, przy czym my jedziemy dalej, a on zostaje gdzieś daleko na poboczu. O ile taki model można zaakceptować w arkadówkach, to nie powinien mieć miejsca w grze aspirującej do symulacji. W wyścigu dwa razy można bezczelnie skócić sobie trasę, a przy tym wyprzedzić dowolną ilość przeciwników. Dopiero za trzecim razem jest kara wykluczenia z wyścigu.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
kiedy będzie pl ?
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bodajże 18 razem z naszą premierą czy coś tam
 
S

sebool12

Guest
seba12a ktoś ty? Masz b.podobny login jak mój email :p
A co do shifta, jeszcze w niego nie grałem, ale czytając opinie i oglądając gameplay mogę stwierdzić, że na pewno jest lepszy od Undercovera :D i na shifta raczej płyty nie będę żałował

pozdro
 

chudy13

Świeżak
Świeżak
do **** gierka tyle wam powiem moze sie nieznam ale ja wyscigów nielubie i jak na nie patrze mam ochote wywalic kota za okno .
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
do **** gierka tyle wam powiem moze sie nieznam ale ja wyscigów nielubie i jak na nie patrze mam ochote wywalic kota za okno .
Jedno jest pewne. Pisać poprawnie po Polsku nie potrafisz, a to już skłania do myślenia na temat Twojej opinii. Ja osobiście bym z niej nie korzystał, ale to moja subiektywna ocena.
 

Thenaturat

Świeżak
Świeżak
Witam
Pograłem w nowego NFS'a ok. 3 godzin oto wady i zalety, które wg mnie zaslugują na uwage.

Zalety:
-Walkowane juz przez paru poprzednikow świetne odwzorowanie wnetrza samochodow!
-Spora liczba nowych modeli (Veyron !:D)
-Różnorodne AI kierowcow, bledy przez nich popełniane!
Tyle jeśli chodzi o zalety ... niestety.

Wady:
-Zbyt agresywna jazda przeciwników (to nie burnout).
-Samochody z napedem na tylnia os to jakis zart (model jazdy).
-Porownywanie samochodow o roznicy mocy +/- 50 km. (jestesmy zmuszani do wybierania wg osiagow a nie sympatii do marki/modelu).
-Moje ukochane RS4 z napedem Quattro lata bokami jak viper na mokrym torze ;x

Zaznaczam, ze w shi(f)t'a grałem na poziomie trudnosci - hard, z wylaczonymi wszystkimi wspomagaczami oprocz ABS'u.

Werdykt:
Po 3 godzinach "wgryzania" sie w model jazdy odkladam Verbatimka w pudeleczko i wracam do... Forzy i Dirta 2 :)
 

el_marjano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
niektórzy z was rozpisują się ciągle, że GT5 na pewno zmiażdży Shift-a...Też do gry ze stajni EA byłem nastawiony sceptycznie ale filmiki wyglądają zachęcająco, natomiast dzisiaj widziałem na gry-online filmik z gamescom o GT5 i powiem wam że wygląda po prostu słabo, nie wiem co oni przez tyle lat tam skrobali ale jak dla mnie to będzie lipa, a Shift?...chyba jest postęp i seria odbija się od dna, ale to tylko moja opinia:)
 

caligator

Użytkownik
Użytkownik
Ja już shiftem się nie przejmuje... Będę żył teraz czekaniem na Forze 3 bo właśnie kupiłem Preorder Limitowanej Edycji za 219zł na allegro!!!
 

chudy13

Świeżak
Świeżak
CwK Bialy pisać to ja nieumiem bo mam dyzgrafie czy jak to tam i sie nieuczyłem więc nieumiem ale ta gra jest do **** ;]
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
Po 3 godzinach "wgryzania" sie w model jazdy odkladam Verbatimka w pudeleczko i wracam do... Forzy i Dirta 2
Trzeba włączyć wspomagacze, to nie forza że da się bez nich jeździć. Oczywiście pomijając asystenta skrętu i hamowania bo wtedy to nawet hamulca nie trzeba używać i jest za łatwo. Ta gra jest skaszaniona przez model jazdy, gdyby nie to na pewno byłoby więcej dobrych opini
 

Pabis

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam bynajmniej nowy nfs przypadl do gustu :) ale wolal bym zeby wiecej odmiennosci jeden podobny do drugiego tor itp :)
 

porschak240

Użytkownik
Użytkownik
eee... głupie pytanie. już można grać bez ryzyka bana czy trza poczekać do jutra na polską premierę?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
lepiej poczekać do jutra,bo jutro jest premiera w Europie wersji PAL
 

porschak240

Użytkownik
Użytkownik
Nie, PAL jest dziś. Koledzy w innym wątku pisali, że można grać, tylko nie przeczytałem tego wcześniej :) tajson qrde masz refleks nie ma co :D
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
Dobra ja sie wypowiem bo gram juz w to od wczoraj. Przykro mi to powiedziec ale moim zdaniem skopali tą gre. Grafika mnie nie powaliła. Porównywalna do Pro Streeta, ale tam czułem klimat prawdziwych zawodów samochodowych. Widok kierowcy tez mnie nie zachwycił. Moze dlatego ze jezdze za wolnym wozem i nie ma tych efektów. Tuning skopano całkowicie. Nie można wyskalować naklejki do dowolnego rozmiaru tylko ograniczone. Nie znalazłem nawet funkcji kopiowania naklejki na drugą strone wozu. Jedyne co pozostaje to poobklejanie wozu naklejkami producentów. Nie znalazłem takze mozliwosci dobierania własnych zderzaków, spojlerów itp. Zawiodła mnie ta gra. Lepiej już grać w dirta 2.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
No niestety spoilerów itp. nie znajdziesz bo można zmieniać tylko body kity a ich jest chyba tylko 3.
 

Do góry Bottom