Need For Speed: Shift

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Polecam przejrzeć cały temat sporo pisali jak sie gra na kierownicy :) Wiele osób pisało że nie ma porównania do pada i gra sie o wiele lepiej ... No ale mowie przejrzyjcie sobie temat dużooo o tym było :) A z resztą polecam kupienie kierownicy chociażby dlatego że Forza 3 niedługo wyskoczy a to dopiero będzie tytuł :) a co do dlugosci kabla to nie mam pojecia :) pewnie cos kolo 1,5 do 2m ale poszukaj moze znajdziesz :)
 

gelu878787

Banned
Użytkownik
a ja mam takie pytanie :d

jak wylaczyc w tej grze wibracje w padzie ? bo szukalem po opcjach w grze i nie moglem znalesc :d byc moze przeoczylem :D

???
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Zagrałem sobie kilka wyścigów i muszę powiedzieć , że nawet mi się podoba . Model jazdy znośny , grafika ok , grywalność dobra , muzyka bardzo dobra . Tylko grać ;)
Ogólnie fajna gra .
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie możesz znaleźć w grze to proponuje na padzie je wyłączyć :) Tym przyciskiem kolo wejścia na mem card :)
 

Kulpik

Świeżak
Świeżak
A tak z innej beczki, wiecie może jak długi jest kabel w kierownicy Logitech DriveFX ?
Długość kabla do konsoli to około 3 m a kabla zasilającego około 3,5 m
 

Artur2210

Banned
Użytkownik
A wie ktoś może o co chodzi z tym spin out 4 opponents czyli przeciągnij 4 przeciwników bo normalnie nie wiem jak to zrobić i nie moge odblokować gwiazdki z góry dzięki
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Poprostu zahaczasz im o tył auta zeby sie obkrecili o 180 stopni a ty musisz sie trzymac trasy :) tak z 4 przeciwnikami
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
swietnie sie gra :D

btw-wie ktos jak wyjsc z powtorki?bo klikam wsio i nic mi nie idzie;/
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne jakies wersje tej gry macie , u mnie sie wychodzi przyciskiem B.

Ogolnie gra jest wg mnie bardzo dobra , tylko troche zmarnowali model jazdy tymi poslizgami na kazdym zakrecie.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Gdziee przyciskiem B ?? Z powtorki sie wychodzi Y :p
 

gelu878787

Banned
Użytkownik
pogralem troche i jak dla mnie gra super :D grafika ladna szczegolnie srodki samochodow :d i to chyba jedyna kamera ktora pasuje do gry hehe na innych widokach gra sie slabo.

lubie tego typu symulaory na torach i takie fury bez dziwnien :d wiec dla mnie bomba ;d
 

xsmialek

Użytkownik
Użytkownik
pogralem troche i jak dla mnie gra super :D grafika ladna szczegolnie srodki samochodow :d i to chyba jedyna kamera ktora pasuje do gry hehe na innych widokach gra sie slabo.

lubie tego typu symulaory na torach i takie fury bez dziwnien :d wiec dla mnie bomba ;d
symulator?? daleko tej grze nawet do miana półsymulator.
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest wmiare wyścigi ok ale drift to jest masakra opanował może ktoś ??Jeżeli tak to piszcie jak bo idzie szału dostać!!!!!:mad:
 

Artur2210

Banned
Użytkownik
dokładnie z tym driftem tandeta jak cholera ale w kazdej grze muszą coś s*******ić
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy zapomnieli włączyć zniszczenia czy CELL nie daje rady z fizyką?:confused:
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam drift opanowałem.

Nie wiem czy ja taką wersje mam ale jak driftuje to polskie piosenki mam
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
qrde kazdy ma inna wersje...u mnie nie ma piosenek PL,z powtorki nie mozna wyjsc zadnym przyciskiem(musze wyjsc do dasha) i wogle...a gra zabugowana ze hoho


ale za to badges sa zawaliste(tzn wkrecajace) az chce sie masterowac
 

raforza2

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie bomba! Gra sie świetnie, graficznie też jest OK. Jeśli chodzi o model jazdy to po wyłączeniu wszelkich wspomagaczy giera pokazuje pazurki, no moze jedynie zostawiam włączoną antyblokadę hamulców. Generalnie model jazdy jest według mnie bardzo dobry, każdy samochód prowadzi sie inaczej a okiełznanie mocno zupgradeowanego M3 to nie lada wyzwanie. Wydaje mie sie że większość graczy gra na średnim lub łatwym poziomie gdzie auto prowadzi sie dosyć łatwo a wpaść w poślizg jest niezwykle ciężko, takze polecam grać na hard a dodatkowym atutem będzie kierownica, chociarz na padzie też daje radę. Ogólnie wystawiam ocenę 8+/10 za grafikę, model jazdy, ilość furek i torów, niesamowitą miodnosć. Na minus zasługuje jedynie model zniszczeń, jakoś troche dziwnie wykonany :/ i mało efektowny. POLECAM!

P.S. zapomniałem napisać, jak usłyszałem dźwięk silników i efekty specjalne to kopara mi opadła, tak dobrze ryczących furek nie spotkałem jeszcze w żadnej ścigance, szacunek...
 

bista

Użytkownik
Użytkownik
Co do driftu to faktycznie jest ciężko, ale za to bardzo realistycznie. Mam 300 gwiazdek, ale driftu jeszcze nie ruszyłem. Poradnik napewno niektórym conieco rozjaśni YouTube - Poradnik do Driftu w Need For Speed Shift

Co do wyścigów to z tego co zaobserwowałem to autka dużo lepiej prowadzą się gdy aerodynamikę ustawimy na mocy (kosztem V max) docisk. Ja zawsze tył biore na full, natomiast przód o jedno oczko mniej.

Denerwują mnie w tej grze błędy. Prawie w każdym wyścigu panna trzymająca flagę stoi wewnątrz autka. Podczas Tier 3 kiedy wybieram wyścigi producentów i Corvette to nie da się nim z miejsca ruszyć. Też tak macie?
 

Do góry Bottom