Need For Speed: Shift

vaski

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego nikt nie napisał że twarzą gry (a raczej dużymi oczami O_O) Need For Speed Shift jest Polka Iga Wyrwał
 

donDeMoN

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy mam jakąś lipną wersje gry, ale wczoraj jak grałem to zauważyłem parę bugów:

- przy rozpoczęciu wyścigu "migawki" - te zaciemnienia ekranu strasznie długo trwają a ostatnia nawet zawiesza się, że jedynie zapauzowanie gry pomaga z przejściem do startu wyścigu
-panienka z flagą na początku wyścigu jak duch przechodzi przez samochód

Mieliście coś takiego?

A dlaczego nikt nie napisał że twarzą gry (a raczej dużymi oczami O_O) Need For Speed Shift jest Polka Iga Wyrwał
Bo tylko "oczytany" Polak o tym wie ;).

 

evk

Użytkownik
Użytkownik
@up

grałem już sporo i nic takiego jak piszesz u mnie nie wystąpiło..
 

elkozuczi

Użytkownik
Użytkownik
w porownaniu z wersja live Iga jest tu nieco stuningowana, no ale taki urok NFS :D
 

vaski

Użytkownik
Użytkownik
w porownaniu z wersja live Iga jest tu nieco stuningowana, no ale taki urok NFS :D
Pomimo tego lekkiego tuningu nasza Kaliszanka jest niezła, a w szczególności jej sesje zdjęciowe dla CKM, Playboy, lub filmiki gdzie Iga pręży swoje atuty (dozwolone od lat 18'tu).
 

elkozuczi

Użytkownik
Użytkownik
Pomimo tego lekkiego tuningu nasza Kaliszanka jest niezła, a w szczególności jej sesje zdjęciowe dla CKM, Playboy, lub filmiki gdzie Iga pręży swoje atuty (dozwolone od lat 18'tu).
No wlasnie o tych sesjach tez mowie :) chodzilo mi raczej o to jak wygladala w popularnym show w TVN ;)
 

piksol

Użytkownik
Użytkownik
Miał ktoś coś takiego:D

 

Lucand555

Świeżak
Świeżak
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś dużo lepszego od Sfifta, a tu wyszedł niestety kolejny NFS, tylko troche inny od pozostałych. Model jazdy jest tak pokiełbaszony, że w zasadzie da się jeździć kilkoma samochodami z tych 60 i to jeszcze po ręcznym tuningu. Takie śmieszne bugi, typu babka z flagą stojąca w samochodzie, lub blokada corvety na starcie na jednej z tras europejskich to jest żenada, od czego są beta-testy? 90% samochodów zachowuje się na zakrętach jak polonez z łysymi oponami i 300KM pod maską :D. Gra nie ma klimatu jak Dirt2, trasy są nudne, przydługie. Najlepszy jest motyw z trasą ambush canion, są tam wyboje, (troche irytujące swoją drogą) na których niektóre samochody m. in camaro ss dostają efektu ping ponga :D Zapomniałbym o driftach, bo ten tryb jest chyba dedykowany tylko dla hardcorowców z mocnymi nerwami :D, każdy kto grał będzie wiedział o co chodzi. Całe szczęście, że jest ich stosunkowo mało.
Shift w tej formie może odniósł by sukces, ale 2 lata temu i to koniecznie z NORMALNYM modelem jazdy, bo ten nie jest ani zręcznościowy, ani realistyczny.
 

domate

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nie twierdze że Forza jest zła ale jakoś tak mnie nie przekonała. Najbardziej mnie raził ten brak dynamiki. W shifcie czuje się ten pęd. Dla mnie ten nowy NFS jest czymś pomiędzy undercoverem a forzą, już nie arcadeówka jeszcze nie symulator i to chyba najbardziej mi odpowiada. ;D

PS.Co do posta piksol: Tak, mi też się tak zdarzyło. Chamskie ; >
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
i jak tam wam sie podoba ? w ile poprzechodziliście ?:D ob juz widze na livie że po 600 punktów macie ;f
 

damiaj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Według mnie ten NFS Shift to Shit.... Wszystkie NFS od ProStreet to gówno.... Najlepsze części to Underground2, Most Wanted i Carbon.
 

mortalis

Użytkownik
Użytkownik
Mi osobiscie bardzo sie podoba ten NFS
Wrocili do starych NFS'ow gdzie nie bylo free runu czy jak to sie zwie :)
 

mateusz121393

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam nitra i slow motion:)
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
Wszyscy wiemy ze "NFS shift" jest zajebi.ty, ale niektórzy boją się do tego przyznać bo.. tak objechali ten tytuł zanim się pojawił ze im teraz głupio - haha. Nie bez powodu dostaje same wysokie noty (na 40 recenzji średnia 9.0 -gamstats.com) i jest mega wciągający. I ta genialna kamera z kokpitu przy której czuć power i adrenalinę - wow!. A sterowanie to "mistrzostwo" - czuć każdy zakręt i przy każdym wjeździe w niego to ty go kontrolujesz na całej długości i to jest to o co chodzi w samochodach. Przypomina mi GT(a tu były setki godzin) i to jest coś! A jak ktoś nie umie kierować niech nie gada że jest skopane tylko niech przysiądze tyle czasu ile mu trzeba (kamera kokpit; wszystko na expert).
A mam gdzieś ze ktoś smaruje tak dobry tytuł - jego sprawa, on sprawe se pier..li nie ja
Ja sie zajebi.cie bawie w oczekiwaniu na FORZA 3 i dla mnie mogą być dwa dobre tytuły, a nie ze ta jest najlepsza i koniec...
pozdro
 

caligator

Użytkownik
Użytkownik
haha... NFS Shit jest tak zaj.ebisty że śćiągnąłęm Pro Street'a i teraz se w niego pykam:]
 

gelu878787

Banned
Użytkownik
mam taki problem

za chiny nie moge zrobic gwiazki jednej a mianowicie "obroc 4 rywali"
tzn raz mi sie udalo ale drugi raz w poziomie 2 w amerykanskich samochodach nie moge obracac i obracam i nic.
w jaki sposob trzeba obrocic rywali o 180* ? czy jak to bo nie moge
i tak ciezko wogole ich obrocic ze szok
 

Maryd

Banned
Użytkownik
to pierwsza gra w ktorej zaczelem grac z widokiem z kokpitu , zadna inna kamera mi sie nie podoba , krzyzakiem wylaczam sobie trase , czas , itp itp , zostawiam sam kokpit bez niczego i naprawde fajnie sie gra :cool:
 

spilonizr

Świeżak
Świeżak
mam taki problem

za chiny nie moge zrobic gwiazki jednej a mianowicie "obroc 4 rywali"
tzn raz mi sie udalo ale drugi raz w poziomie 2 w amerykanskich samochodach nie moge obracac i obracam i nic.
w jaki sposob trzeba obrocic rywali o 180* ? czy jak to bo nie moge
i tak ciezko wogole ich obrocic ze szok
gralem w te gre troche i uwazam, ze najlepsza metoda na cos takiego, to uderzac w nich podczas zakretow, gdy masz duza predkosc wchodzac w zakret wpieprzasz sie w nich i wtedy na luzaku sobie zbierasz zakret, a gosc powinien sie obrocic o 180*. nie robiac offtopa musze sie wyzalic - gram na medium, wszystkie wspomania wlaczone i skrzynia na manualu. za cholere nie moge przejsc ostatnich 2 wyscigow tieru 5. ( 1 seria i 1 wyscig na tym torze o 20km dlugosci ). niby jestem pierwszy, zakrety zbieram dobrze, ale i tak przeciwnicy mnie doganiaja i o ile pod koniec 4 okrazenia jestem pierwszy, tak w polowie 5 okrazenia jestem juz 4-5 LOL. jakies rady?

edit: oczywiscie uderzajac w nich probuj trafiac w prawe/ lewe tylne nadkole zaleznie od zakretu;]
 

Lucand555

Świeżak
Świeżak
Wszyscy wiemy ze "NFS shift" jest zajebi.ty, ale niektórzy boją się do tego przyznać bo.. tak objechali ten tytuł zanim się pojawił ze im teraz głupio - haha. Nie bez powodu dostaje same wysokie noty (na 40 recenzji średnia 9.0 -gamstats.com)
A wiesz co to recenzja sponsorowana?:D EA mają kasę na reklamę w tv to tym bardziej stać ich na kontrolowanie serwisów o grach. Dobra reklama+ dobre recenzje=dużo pieniążków.
 

kerpal

Banned
Niektóry tego nie mogą zrozumieć i są manipulowani przez serwisy ;]
 

Do góry Bottom